Vyhledávání

Menu

Výletník Benefit Plus

Cestování a rekreace
Kultura a zábava
19. 4. 2023
Zima je za námi a přicházející teplé počasí přímo svádí k výletům. Pokud patříte mezi ty, kteří rádi výletu podlehnou, ale chybí vám občas inspirace, je aplikace Výletník od Benefit Plus stvořena přímo pro vás.

Sbalte si batoh, batůžek, tašku nebo kufr a vyrazte na malý, nebo klidně pořádný několikadenní výlet! A pokud váháte, kam tentokrát vyrazit, mrkněte do aplikace Výletník a nechte se inspirovat. Míst, která můžete prozkoumat, je opravdu hodně. Ať už dáváte přednost přírodě, městu, sportu, relaxaci, adrenalinu nebo chcete něco podniknout s dětmi? To správné místo si vybere každý. Z výletu jste se mohli dosud díky Bookingu od Benefit Plus v blízkosti navštíveného místa ubytovat. Ale to teď není všechno! Nově v aplikaci totiž naleznete i konkrétní tipy na dobrodružství od Skvělého Česka. A nejsou to jen tipy, vše můžete z aplikace rovnou rezervovat na konkrétní čas a zaplatit kartou Benefit Plus. Je to tak snadné!

Aplikaci Výletník od Benefit Plus je zdarma ke stažení na App Store nebo Google Play.
Zaujal vás článek? Sdílejte ho dál!

Přečtěte si také

anna-pelzer-IGfIGP5ONV0-unsplash_cropped.jpg
Jídlo a pití
18. 4. 2023
Roztočte své e-stravenky

Máte od zaměstnavatele stravenky? Udělejte pořádný nákup na Rohlik.cz, nebo Kosik.cz. Jak na to?

bp_relaxace_fb_cover_cropped.jpg
Zdraví
18. 4. 2023
Přichází sezóna relaxace

Podzim si přímo říká o podporu imunity. Ať už si za své benefitové body pořídíte vitamíny, zaskočíte do sauny, vydáte se na wellness, do lázní nebo odpočinout na prodloužený víkend, vaše tělo i mysl vám zaručeně poděkují. A kde všude můžete na podzim svoje benefitové body roztočit?

tom-hermans-9BoqXzEeQqM-unsplash_cropped.jpg
Osobní rozvoj
+1
18. 4. 2023
Zpátky do školy za benefity

Usnadněte svým dětem návrat do školních lavic a využijte svůj rozpočet nejen na nákup učebnic. V září totiž můžete opět naplno osvěžit zájmové kroužky, jazykové kurzy i sportovní koníčky. Jak tedy přivítat nový školní rok za své benefitové body?