Vyhledávání

Magazín

Nechte se inspirovat tématickými články a najděte si benefity přímo pro sebe.
Vyberte si téma:
5_cropped.jpg
Sport
30. 5. 2024
Letní adrenalin s Benefit Plus: Užijte si jízdu na maximum!

Léto je za dveřmi a s ním přichází nekonečné možnosti, jak si užít teplé dny naplno. Můžete zažít vše od klidné jízdy na kole po adrenalinové zážitky na závodní dráze. A to vše můžete mít za vaše benefitní body! Pokud by vám body nestačily, jednoduše doplatíte rozdíl soukromou kartou.

1_cropped.jpg
Cestování a rekreace
27. 5. 2024
Dobrodružství na čtyřech kolech

Vydejte se na cestu za dobrodružstvím a ochutnejte svobodu cestování s Benefit Plus! Objevte zajímavé možnosti, jak strávit dovolenou i trochu netradičně.

Depositphotos_440189480_L_cropped.jpg
Osobní rozvoj
22. 6. 2023
Věděli jste, že i tohle můžete koupit za benefity?

Benefity nejsou jen lékárny, dovolené a optika či dentální hygiena. Za svůj rozpočet si toho můžete pořídit více, než byste možná čekali. Podívejte se na zajímavé tipy, kde můžete skvěle využít své body.

Depositphotos_186971758_L_cropped.jpg
Osobní rozvoj
19. 6. 2023
Nakupujte z pohodlí domova

Patříte mezi ty, kterým představa přeplněného obchodního domu nahání hrůzu? Máme pro vás řešení, jak utratit své benefitové body a užívat si přesto pohodlí svého domova. Jsou jimi online poskytovatelé, u kterých objednávku provedete přímo v e-shopu, nebo prostřednictvím vaší cafeterie. A balíček k vám domů dorazí dříve, než byste řekli be-ne-fit!

6_cropped.jpg
Kultura a zábava
19. 6. 2023
Jaké benefity u vás bodují?

Z čeho si zaručeně vybere každý z vás, aneb Jaké benefity od Benefit Plus se v posledních letech staly vašimi nejoblíbenějšími? Podívejte se s námi na výběr top kategorií a inspirujte se, jak si naplno užít váš rozpočet.

anna-pelzer-IGfIGP5ONV0-unsplash_cropped.jpg
Jídlo a pití
18. 4. 2023
Roztočte své e-stravenky

Máte od zaměstnavatele stravenky? Udělejte pořádný nákup na Rohlik.cz, nebo Kosik.cz. Jak na to?

bp_relaxace_fb_cover_cropped.jpg
Zdraví
18. 4. 2023
Přichází sezóna relaxace

Podzim si přímo říká o podporu imunity. Ať už si za své benefitové body pořídíte vitamíny, zaskočíte do sauny, vydáte se na wellness, do lázní nebo odpočinout na prodloužený víkend, vaše tělo i mysl vám zaručeně poděkují. A kde všude můžete na podzim svoje benefitové body roztočit?

tom-hermans-9BoqXzEeQqM-unsplash_cropped.jpg
Osobní rozvoj
+1
18. 4. 2023
Zpátky do školy za benefity

Usnadněte svým dětem návrat do školních lavic a využijte svůj rozpočet nejen na nákup učebnic. V září totiž můžete opět naplno osvěžit zájmové kroužky, jazykové kurzy i sportovní koníčky. Jak tedy přivítat nový školní rok za své benefitové body?

rob-laughter-WW1jsInXgwM-unsplash_cropped.jpg
Kultura a zábava
17. 4. 2023
Hvězdy na jevišti i na obloze

Léto láká do divadla. Vlahé hvězdné večery jsou pro letní scény jako dělané. Nejrůznější divadelní žánry vás vytáhnou ven za kulturou. A to doslova! Vyberte si podle nálady. Je opravdu z čeho.

siora-photography-hVeOZslMjGA-unsplash_cropped.jpg
Sport
17. 4. 2023
Jak na pronájem sportovního vybavení s následným odkupem?

S Benefit Plus se můžete ponořit do sportu naplno, a to nejen návštěvou sportovního zařízení, využití trenéra či sportovní lekce. Je tady pronájem sportovního vybavení s následným odkupem.