Vyhledávání

Menu

Roztočte své e-stravenky

Jídlo a pití
18. 4. 2023
Máte od zaměstnavatele stravenky? Udělejte pořádný nákup na Rohlik.cz, nebo Kosik.cz. Jak na to?

Ve svém účtu zadejte do vyhledávání vybraného partnera a snadno si podle pokynů uvnitř objednejte nabitý poukaz. U partnera Kosik.cz zaplatíte svou BP kartou i na terminálu u řidiče! Rychlou mňamku objednáte také díky Woltu a stavit se můžete na něco dobrého i do sítí KFC, Pizza Hut nebo Starbucks.

Zaujal vás článek? Sdílejte ho dál!

Přečtěte si také

bp_vyletnik_fb_coverphoto_cropped.jpg
Cestování a rekreace
+1
19. 4. 2023
Výletník Benefit Plus

Zima je za námi a přicházející teplé počasí přímo svádí k výletům. Pokud patříte mezi ty, kteří rádi výletu podlehnou, ale chybí vám občas inspirace, je aplikace Výletník od Benefit Plus stvořena přímo pro vás.

bp_relaxace_fb_cover_cropped.jpg
Zdraví
18. 4. 2023
Přichází sezóna relaxace

Podzim si přímo říká o podporu imunity. Ať už si za své benefitové body pořídíte vitamíny, zaskočíte do sauny, vydáte se na wellness, do lázní nebo odpočinout na prodloužený víkend, vaše tělo i mysl vám zaručeně poděkují. A kde všude můžete na podzim svoje benefitové body roztočit?

tom-hermans-9BoqXzEeQqM-unsplash_cropped.jpg
Osobní rozvoj
+1
18. 4. 2023
Zpátky do školy za benefity

Usnadněte svým dětem návrat do školních lavic a využijte svůj rozpočet nejen na nákup učebnic. V září totiž můžete opět naplno osvěžit zájmové kroužky, jazykové kurzy i sportovní koníčky. Jak tedy přivítat nový školní rok za své benefitové body?