Vyhledávání

Nakupujte z pohodlí domova

Osobní rozvoj
19. 6. 2023
Patříte mezi ty, kterým představa přeplněného obchodního domu nahání hrůzu? Máme pro vás řešení, jak utratit své benefitové body a užívat si přesto pohodlí svého domova. Jsou jimi online poskytovatelé, u kterých objednávku provedete přímo v e-shopu, nebo prostřednictvím vaší cafeterie. A balíček k vám domů dorazí dříve, než byste řekli be-ne-fit!

Potrava pro knihomoly

Jestli milujete knihy, ale neradi je hledáte v přeplněných regálech – máme tu řešení. E-shopy Knihy Dobrovský nebo Grada Publishing.

Nelekejte se lékáren

Abyste nemuseli chodit do lékárny „mezi bacily“, stačí si naklikat vše, co potřebujete, třeba na Lékárna.cz nebo Lékárna AVE.

Mrkněte na nové brýle

Je jedno, jestli vidíte hůř na blízko, na dálku, nebo jen sháníte pěkné sluneční brýle. Využijte svůj rozpočet třeba ve STOPP OPTIK, nebo v optice SIRIUS.

Depositphotos_36712809_L_cropped.jpg

Postavte se na zdravé nohy

Víte, že svůj rozpočet můžete využít i na zdravotní obuv? Prozkoumejte nabídku Studia zdravého obouvání. Dobrá zpráva navíc: zaplatíte zde pohodlně online.

Zdraví na pomoc

Zdravotní pomůcky nejsou zrovna levná a snadno dostupná záležitost. Když už je ale člověk potřebuje, jsou zásadní nezbytností. Proto i na ně můžete nyní využít své benefitové body u Zdravotnické potřeby.

Úsměv, prosím!

Nezapomeňte ani správnou péči o vaše zuby a ústa. Bohatý výběr zubních kartáčků a dalších dentálních pomůcek pro vás má PROFIMED i Dr.Mayer.

Depositphotos_185931548_L_cropped.jpg

Cvičme v rytmu aplikace

Nemusíte rovnou do fitka. Využijte svůj benefitový rozpočet na nákup některé z chytrých aplikací pro zdravý životní styl Fitify Workouts, Spiralista, nebo FitNut a začněte cvičit klidně doma v obýváku.

Záhady nejen pro detektivy

Šifrovací hry propojené poutavým příběhem nabízí Cryptomania. A to jako venkovní dobrodružství, tak i online hru z pohodlí vašeho obýváku. Víc hlav víc ví, tak luštěte šifry společně s rodinou a kamarády!

Depositphotos_368215914_L_cropped.jpg

Zaujal vás článek? Sdílejte ho dál!