Vyhledávání

Cestování za všechny body

Cestování a rekreace
17. 4. 2023
Největší zážitky jsou ty z cest a nejlepší suvenýry jsou fotky z nově objevených míst. Ať už se budete chtít vydat jakkoli kamkoli, pro každou příležitost pro vás máme možnosti, ze kterých si můžete vybrat, inspirovat se jimi a pak už jenom vyrazit.

Cestovní agentura Benefit Plus se specializuje na prodej zájezdů od německých a rakouských cestovních kanceláří. Vzhledem k tomu, že tyto cestovní kanceláře disponují vysokou kupní silou, najdete v naší nabídce spoustu možností, a to za velice příznivou cenu. Navíc často s lepšími leteckými společnosti i kvalitnějšími hotely, než které nabízejí tuzemské cestovní kanceláře. Ať už preferujete klidnější rodinnou dovolenou, exotiku nebo jste nároční cestovatelé, to svoje místo na světě si tady určitě vyberete.

stefan-stefancik-0wMmxNB6Xzc-unsplash_cropped.jpg

Na chalupu, třeba na tu u lesa, u rybníka nebo kamkoli jinam, si zase můžete vyrazit díky naší spolupráci s www.chaty-chalupy-dds.cz nebo chatachalupa.cz. Právě tady najdete širokou nabídku chatek, chat, chalup a dalších rekreačních stavení po celých Čechách a Moravě.

Svět je tak velký, jak velká je vaše chuť cestovat.

Projezdit dovolenou karavanem, to může být romantika. Zkuste to. Výběr karavanu, který vám, vaší rodině nebo partě sedne nejlépe, najdete na campiri.cz.

blake-wisz-TcgASSD5G04-unsplash_cropped.jpg

Užijte si každý bod skvěle! Na webu skvelecesko.cz můžete s kartou Benefit Plus online rezervovat i zaplatit nejrůznější zážitky a aktivity, či další volnočasové možnosti od běžných sportů po nevšední zážitky. Vše navíc pořídíte za nižší ceny než při platbě přímo u poskytovatele!


Ať vám neuteče žádný zážitek, využívejte možnosti Platby Plus. Díky tomu jednoduše a rychle doplatíte chybějící benefitové body přímo z vaší platební karty bez složitého převádění nebo schvalování.


Myslíme na vás (i na vašich cestách)

Benefit Plus

Zaujal vás článek? Sdílejte ho dál!