Benefit Plus - Kdo vlastně jsme?

Bylo, nebylo...

Za sedmero kartami žila byla jedna společnost. Pokojně si hověla kousek od malebného pražského Vyšehradu a s nadšením plnila požadavky svých klientů. Jejím snem bylo, aby celé království žilo v rovnováze, radosti ze života a užívalo si své oblíbené aktivity. A proto začala psát tento příběh:

Píše se rok 2004 a my otevíráme první online cafeterii v Česku a střední Evropě. S jasnou vidinou vybíháme ze startovní čáry a usilujeme o jediné. A co že chceme? Hlavně přinášet stále něco nového. Třeba jako naše elektronické stravenky nebo propojení účtu se soukromou bankovní kartou, které jsme na trhu spustili jako první. Do současnosti jsme ušli kus cesty, získali know-how a dostali jsme se ke správě benefitů od více než 13 000 smluvních partnerů.
Ty využívá více než 500 firem - našich klientů.

A co chceme teď? Usnadnit vám čerpání benefitů a rozšířit pro vás možnosti, které karta Benefit Plus nabízí. Inspirovat vás, naučit vás si rozpočty užít a dělat si s nimi radost. A hlavně dát vám přístup k tomu nejzajímavějšímu, co v cafeterii je a neustále nabídku rozšiřovat. A právě proto vznikla tahle stránka - místo, kde vám předvybíráme to nejlepší ze světa benefitů.

Vaše potřeby jsou zkrátka naší inspirací a něčím, co chceme naplnit.

Myslíme na vás.

Benefit Plus

Facebook
Instagram
LinkedIn