Vyhledávání

Věděli jste, že i tohle můžete koupit za benefity?

Osobní rozvoj
22. 6. 2023
Benefity nejsou jen lékárny, dovolené a optika či dentální hygiena. Za svůj rozpočet si toho můžete pořídit více, než byste možná čekali. Podívejte se na zajímavé tipy, kde můžete skvěle využít své body.

Je jedno, zda máte nové novooční předsevzetí, nebo chce jen lépe pečovat o své zdraví. Přestat kouřit můžete kdykoli. A to i díky benefitům. Mrkněte na Adiquit. Ten nabízí vědecky ověřenou mobilní aplikaci, která pomáhá kuřákům přestat s tímto zlozvykem. Aplikace umožňuje překonat chuť na cigaretu i abstinenční příznaky.

Co si takhle vyzkoušet potápění? Postarají se o vás profíci ze Seawolf. Bez ohledu na vaše zkušenosti tu pro vás mají vhodné, kapitánské i doplňující kurzy, které vám ukážou, jak se bezpečně pohybovat pod vodou a objevovat krásy podmořského světa.

Depositphotos_40176379_L_cropped.jpg

Toužili jste někdy ovládnout prkna, která znamenají svět, nebo vás zkrátka vždy lákalo zkusit si být někým jiným? Za své benefitové body si můžete koupit také kurzy herectví. Nové kurzy herectví jsou určené pro začínající herce i herecké amatéry. Důraz je kladen na seberozvoj a sebepoznání.

Milujete kosmetiku? Tak si vyrobte svoji vlastní! Liška Mazaná nabízí kurzy výroby domácí přírodní kosmetiky. Na kurzech se naučíte, jak si vyrobit kosmetiku z přírodních surovin.

Cítit se dobře neznamená jenom mít v pořádku trávení, rovná záda a perfektní hladinu cholesterolu. Psychika má na naše tělesné zdraví zásadní vliv. Díky svému rozpočtu můžete navštívit ÁJURVÉDSKÝ SALON, kde vám pomohou podpořit psychické zdraví.

Depositphotos_225439840_L_cropped.jpg

Naučte se pracovat se dřevem! Fajna dílna se specializuje nejen na zakázkovou výrobu z masivního tvrdého dřeva jako je jasan, dub, buk nebo ořech, ale pořádá i kurzy práce se dřevem. Jejich výrobky jsou nejen krásné, ale také praktické.

Zaujal vás článek? Sdílejte ho dál!