Vyhledávání

Přichází sezóna relaxace

Zdraví
18. 4. 2023
Podzim si přímo říká o podporu imunity. Ať už si za své benefitové body pořídíte vitamíny, zaskočíte do sauny, vydáte se na wellness, do lázní nebo odpočinout na prodloužený víkend, vaše tělo i mysl vám zaručeně poděkují. A kde všude můžete na podzim svoje benefitové body roztočit?

Nastartujte imunitu

Vitamíny a potravinové doplňky jsou pro imunitu základ. Vybírat si je můžete ze široké nabídky e-shopu lékárny AVE, ale co to počasí? Studeno a lezavo si vyloženě říká o pořádné prohřátí. Naštěstí po celé republice najdete několik poboček Saunia, kde se rozhodně bez větší námahy zapotíte. A jestli potřebujete před zimou chytit druhý dech, máme pro vás kyslíkovou terapii. Tu vám naordinují v Praze v Hyperbaric.

Hurá do lázní nejen na oplatku!

Že je pivo plné vitamínů, to se dávno ví. Ale celé pivní lázně? Proč ne! Rožnovské pivní lázně v Rožnově pod Radhoštěm nadchnou pivaře a okouzlí i abstinenty. Františkovy lázně jsou zajetá klasika. To ale neznamená, že tam nenajdete pořád něco nového. Vyzkoušejte tamní AQUAFORUM, určitě si skvěle odpočinete. Léčebné lázně Luhačovice umí divy. Na to vezměte jed. Konkrétně pak Sanatorium MIRAMARE je dokonalou oázou. Tak hurá na proceduru!

alan-caishan-cU53ZFBr3lk-unsplash_cropped.jpg

Víííkend

Víkend sám o sobě je prima. Ale prodloužený víííkend, to je senzace. Vyrazte si odpočinout, zrelaxovat se i zažít něco nového. Benefitové body proměníte v dokonalou pohodu například v Safari Kempu ve Dvoře Králové, v Čertově Mlýně v Dolních Břežanech, v Aqua Parku Špindlerův Mlýn nebo v Amenity Resortech, které najdete na více lokalitách po celé České republice. Víkend pro vás od teď nekončí nedělí.

Zaujal vás článek? Sdílejte ho dál!