Vyhledávání

Menu

Přichází sezóna relaxace

Zdraví
18. 4. 2023
Podzim si přímo říká o podporu imunity. Ať už si za své benefitové body pořídíte vitamíny, zaskočíte do sauny, vydáte se na wellness, do lázní nebo odpočinout na prodloužený víkend, vaše tělo i mysl vám zaručeně poděkují. A kde všude můžete na podzim svoje benefitové body roztočit?

Nastartujte imunitu

Vitamíny a potravinové doplňky jsou pro imunitu základ. Vybírat si je můžete ze široké nabídky e-shopu lékárny AVE, ale co to počasí? Studeno a lezavo si vyloženě říká o pořádné prohřátí. Naštěstí po celé republice najdete několik poboček Saunia, kde se rozhodně bez větší námahy zapotíte. A jestli potřebujete před zimou chytit druhý dech, máme pro vás kyslíkovou terapii. Tu vám naordinují v Praze v Hyperbaric.

Hurá do lázní nejen na oplatku!

Že je pivo plné vitamínů, to se dávno ví. Ale celé pivní lázně? Proč ne! Rožnovské pivní lázně v Rožnově pod Radhoštěm nadchnou pivaře a okouzlí i abstinenty. Františkovy lázně jsou zajetá klasika. To ale neznamená, že tam nenajdete pořád něco nového. Vyzkoušejte tamní AQUAFORUM, určitě si skvěle odpočinete. Léčebné lázně Luhačovice umí divy. Na to vezměte jed. Konkrétně pak Sanatorium MIRAMARE je dokonalou oázou. Tak hurá na proceduru!

alan-caishan-cU53ZFBr3lk-unsplash_cropped.jpg

Víííkend

Víkend sám o sobě je prima. Ale prodloužený víííkend, to je senzace. Vyrazte si odpočinout, zrelaxovat se i zažít něco nového. Benefitové body proměníte v dokonalou pohodu například v Safari Kempu ve Dvoře Králové, v Čertově Mlýně v Dolních Břežanech, v Aqua Parku Špindlerův Mlýn nebo v Amenity Resortech, které najdete na více lokalitách po celé České republice. Víkend pro vás od teď nekončí nedělí.

Zaujal vás článek? Sdílejte ho dál!

Přečtěte si také

bp_vyletnik_fb_coverphoto_cropped.jpg
Cestování a rekreace
+1
19. 4. 2023
Výletník Benefit Plus

Zima je za námi a přicházející teplé počasí přímo svádí k výletům. Pokud patříte mezi ty, kteří rádi výletu podlehnou, ale chybí vám občas inspirace, je aplikace Výletník od Benefit Plus stvořena přímo pro vás.

anna-pelzer-IGfIGP5ONV0-unsplash_cropped.jpg
Jídlo a pití
18. 4. 2023
Roztočte své e-stravenky

Máte od zaměstnavatele stravenky? Udělejte pořádný nákup na Rohlik.cz, nebo Kosik.cz. Jak na to?

tom-hermans-9BoqXzEeQqM-unsplash_cropped.jpg
Osobní rozvoj
+1
18. 4. 2023
Zpátky do školy za benefity

Usnadněte svým dětem návrat do školních lavic a využijte svůj rozpočet nejen na nákup učebnic. V září totiž můžete opět naplno osvěžit zájmové kroužky, jazykové kurzy i sportovní koníčky. Jak tedy přivítat nový školní rok za své benefitové body?