Vyhledávání

Jaké benefity u vás bodují?

Kultura a zábava
19. 6. 2023
Z čeho si zaručeně vybere každý z vás, aneb Jaké benefity od Benefit Plus se v posledních letech staly vašimi nejoblíbenějšími? Podívejte se s námi na výběr top kategorií a inspirujte se, jak si naplno užít váš rozpočet.

Cestování plus zážitky

Zážitky z poznávání a cest mezi benefity jednoznačně dominují. A to hlavně díky Bookingu od Benefit Plus. Ve známém prostředí snadno vyhledáte to nej ubytování tak, jak jste zvyklí a jednoduše zaplatíte svými body. Chcete maximální komfort při výběru své vysněné dovolené? CA Benefit Plus tu je pro vás. Kvalitní servis, příznivé ceny a široký výběr. A vám už jen zbývá užít si zasloužený relax.

Zdraví na prvním místě

S benefitovým rozpočtem bude starost o vaše zdraví o něco jednodušší. Na lékárna.cz si vyberete z velkého množství doplňků stravy, vitamínů a nově si za své stravenky nakoupíte také zdravé potraviny a nápoje. Při výběru platby stačí pouze vybrat z možností Benefit Plus -Cafeterie a Benefit Plus e-stravenka. Potřebujete nové brýle nebo čočky? Vybírejte na FOKUS optik nebo DR.OPTIK.

Depositphotos_40960757_L_cropped.jpg

Vouchery, dobrodružství a výlety pro celou rodinu

Mezi top benefity patří samozřejmě i ty, díky který se zabaví celá rodina. Na Slevomatu si za své body můžete vybrat perfektní zážitky ať už vyrážíte se svými nejmenšími, nebo si chcete užít romantický pobyt ve dvou. Vaše ratolesti se celý den zabaví i v AQUAPALACE PRAHA, nebo v síti revolučních skákacích arén po celé České republice JUMP FAMILY.

Depositphotos_27999741_L_cropped.jpg

Máte e-stravenky? Nakupujte potraviny u Košík.cz nebo Rohlík.cz a nemarněte čas ve frontách supermarketů. Nestíháte vařit? Wolt a jejich široká nabídka restaurací tu je pro vás.

Zaujal vás článek? Sdílejte ho dál!