Vyhledávání

Jak na pronájem sportovního vybavení s následným odkupem?

Sport
17. 4. 2023
S Benefit Plus se můžete ponořit do sportu naplno, a to nejen návštěvou sportovního zařízení, využití trenéra či sportovní lekce. Je tady pronájem sportovního vybavení s následným odkupem.

Stejně, jako je možné půjčit si za benefity například kolo na hodinu, lyže na celou sezónu, nebo celou tělocvičnu, můžete si zapůjčit také další sportovní vybavení, které je nezbytné pro provozování sportu. Z tohoto důvodu je také sortiment, na který můžete využít tuto službu, omezen na následující kategorie:


Jízdní kola - kola, elektrokola a helmy vyjma odrážedel

Tenis - tenisové rakety (možnost přidat vlastní výplet) včetně dětských

Inline - jen brusle, helmy, chrániče, rukavice a inline hokejové kalhoty

Lední hokej - hokejky, brusle, helmy, chrániče, rukavice a hokejové kalhoty

Koloběžky - koloběžky včetně dětských a elektrokoloběžek

Pro děti - jen brusle, helmy, chrániče, rukavice a hokejové kalhoty, tenisové rakety

Stolní tenis - jen pálky a stoly

Badminton - jen rakety (možnost přidat vlastní výplet)

Squash - jen rakety (možnost přidat vlastní výplet)

Zimní brusle - jen brusle

Florbal - jen hokejky

Skateboard - jen prkna

Lyže - skialpové lyže, vázání, skialpové boty a helmy

Běh - běžecké boty


Každé vybavení, které se pronajímá, vždy končí odprodejem, a proto jsme tyto dvě služby spojili. Vybavení si pronajmete za benefitové body a odkoupíte za vlastní prostředky, protože zákon nedovoluje za benefity nakupovat sportovní vybavení. S ohledem na charakter takto nabízeného sportovního vybavení a míru jeho předpokládaného opotřebení v prvních 6 měsících užívání, může být výše pronájmu maximálně ve výši 50 % z celkové hodnoty sportovního vybavení. Tím dostanete vybavení k okamžitému užívání, jen vlastnické právo na vás AUTOMATICKY přejde až po 6 měsících užívání.

alicja-gancarz-tTtQhHNld1g-unsplash (1)_cropped.jpg

Abyste s tím neměli již žádné další starosti, pronájem i následný odkup provedete jednoduše v cafeterii při platbě pronájmu. Slouží k tomu „Smlouva o dlouhodobém nájmu sportovního vybavení“ a „Kupní smlouva“. Obě vyplníte elektronicky zadáním informací a odešlete spolu s objednávkou poukazu. Podrobný popis najdete v cafeterii ve skupině Sport.

A s kým se při této službě potkáte?

Především je to www.sportega.cz, z jejichž e-shopu můžete vybavení z výše uvedených kategorií vybrat. S nimi budete komunikovat ohledně samotné dodávky vybavení a doplatíte jim zbylou částku.

Po dobu pronájmu bude vlastníkem vybavení společnost Sportovní vybavení s.r.o. Benefit Plus je GARANTEM celého procesu i přechodu vybavení do vašeho vlastnictví.

Co by vás mohlo zajímat?

Pokud by Vámi objednané sportovní vybavení nespadalo do jedné z povolených kategorií, nebo částka placená benefitními body přesáhne 50 % z celkové ceny za vybavení, byli bychom nuceni objednávku stornovat. V takovém případě nás kontaktujte a my Vám poradíme, jak situaci vyřešit.

Při pronájmu můžete standardně vybavení vyměnit či vrátit v zákonné lhůtě 14 dní.

Veškerá práva vás jako spotřebitelů zůstávají v plné míře zachována.

Nebezpečí škody na vámi vybraném sportovním vybavení přechází okamžikem předání vybavení na vás. Je tedy jen na vás jak se k vámi vybranému vybavení budete chovat.

Zaujal vás článek? Sdílejte ho dál!