Vyhledávání

Menu

Hvězdy na jevišti i na obloze

Kultura a zábava
17. 4. 2023
Léto láká do divadla. Vlahé hvězdné večery jsou pro letní scény jako dělané. Nejrůznější divadelní žánry vás vytáhnou ven za kulturou. A to doslova! Vyberte si podle nálady. Je opravdu z čeho.

Hudební divadlo v Karlíně a Pixa-pro, což je tak trochu rodinný podnik plný zábavy a elánu, má pro vás senzační muzikály. Jedním z nich je nestárnoucí retro muzikál Rebelové, s celou řadou už téměř zlidovělých písniček. Nekonečnou energií nabitá Lucie Bílá vás dostane jako Sestra v akci nebo Carmen. A navíc vám k tomu Benefit Plus dá ještě 20% slevu na vstupenky!

stažený soubor (2)_cropped.jpg

A kam za kulturou dál? Třeba do pražské Stromovky! Letní scéna Divadla pod Palmovkou totiž sídlíprávě tam a to v letním divadelním šapitó Azyl 78. Mezi představení najdete třeba hry Králova řeč, Žítkovské bohyně, Zamilovaný Shakespeare, Nora, Don Juan, Něco za něco, nebo Můj romantický příběh, a potkáte tu herecké hvězdy jako Terezu Dočkalovou, Martina Hrušku, Jakuba Albrechta, Hanu Seidlovou, Radka Valentu, Kateřinu Macháčkovou, Jana Kačera, Martina Stránského nebo třeba Jana Vlasáka.

stažený soubor (3)_cropped.jpg

A jestli se vám nechce do Prahy, vyrazte třeba na Kraví Horu kousek od Brna. Tady má totiž svoji letní scénu Divadlo Bolka Polívky. Můžete tady shlédnout úžasné inscenace ze zmíněného divadla jako například Šašek a syn, Rebelky, Šest tanečních hodin v šesti týdnech, Podivné odpoledne Dr. Zvonka Burkeho, Pozemšťan nebo DNA, ale také z dalších, spřátelených divadel jako například hru Duety, Shirley Valentine, Ucpanej systém nebo Hrdý Budžes, i celou sérii koncertů.

Tak co? Už máte vybráno? Neseďte doma a hurá ven do divadla!

Zaujal vás článek? Sdílejte ho dál!

Přečtěte si také

bp_vyletnik_fb_coverphoto_cropped.jpg
Cestování a rekreace
+1
19. 4. 2023
Výletník Benefit Plus

Zima je za námi a přicházející teplé počasí přímo svádí k výletům. Pokud patříte mezi ty, kteří rádi výletu podlehnou, ale chybí vám občas inspirace, je aplikace Výletník od Benefit Plus stvořena přímo pro vás.

anna-pelzer-IGfIGP5ONV0-unsplash_cropped.jpg
Jídlo a pití
18. 4. 2023
Roztočte své e-stravenky

Máte od zaměstnavatele stravenky? Udělejte pořádný nákup na Rohlik.cz, nebo Kosik.cz. Jak na to?

bp_relaxace_fb_cover_cropped.jpg
Zdraví
18. 4. 2023
Přichází sezóna relaxace

Podzim si přímo říká o podporu imunity. Ať už si za své benefitové body pořídíte vitamíny, zaskočíte do sauny, vydáte se na wellness, do lázní nebo odpočinout na prodloužený víkend, vaše tělo i mysl vám zaručeně poděkují. A kde všude můžete na podzim svoje benefitové body roztočit?