Vyhledávání

Zpátky do školy za benefity

Osobní rozvoj
Knihy
18. 4. 2023
Usnadněte svým dětem návrat do školních lavic a využijte svůj rozpočet nejen na nákup učebnic. V září totiž můžete opět naplno osvěžit zájmové kroužky, jazykové kurzy i sportovní koníčky. Jak tedy přivítat nový školní rok za své benefitové body?

Knihy a zase ty knihy

Široký výběr učebnic, vzdělávací literatury i světové beletrie najdete na Knihy Dobrovský. Vybírat ale můžete i u Grada Publishing nebo Albatros.

Kolik jazyků umíš…

Neustále se učit něco nového a rozvíjet se je důležité v každém věku. Toužíte plynně mluvit alespoň jedním světovým jazykem? Přihlaste se na kurzy, které vás skutečně rozmluví u Jazykové školy LITE. Není čas dojíždět? Učte se z pohodlí domova s lekcemi od Learn Online Languages. Bohatý výběr jazykových programů v zahraničí i pro ty nejmenší nabízí EF EducationFirst.

aaron-burden-QJDzYT_K8Xg-unsplash_cropped.jpg

Kreativní kroužky nejen pro děti

Učte se hudbu v každém věku a navíc i online. Soukromé lekce pro vás zařídí Music Academy Prague. Vždy vás lákalo umět fotit kouzelné okamžiky? Co si takhle dopřát celodenní kurz focení a Amaze.cz? Nemusíte být Picasso, když je vaší vášní kresba. Velký výběr skvělých kreslířských kurzů i online kurzů nabízí Výtvarná škola DRAW.

Vzdělání nezačíná jen v září

Vzdělávat se neznamená jen sedět v učebně v lavici. Pusťte se do online vzdělávacích programů (MBA, LL.M., DBA) s EDU Effective. Láká vás nebo vaše děti svět IT a chcete držet krok ve světe, který se tak rychle vyvíjí? Přihlaste se na kurz od Bee IT a staňte se profíkem.

mads-eneqvist-dXi_AI6_TmE-unsplash_cropped.jpg

Nezapomínejte ani na fyzičku

Pravidelný pohyb je klíčem k dobré kondici pro děti i dospělé. Co na to jít moderně a zkusit parkour u In Motion Academy? Nejen inline bruslení, ale i lyžování, longboardy či kanoistiku si osvojíte s Inlineškolou. Všestranný pohyb pro dětičky od kojenců až po školáky? Navštivte Monkeyś Gym.

Zaujal vás článek? Sdílejte ho dál!