zobacek
Nejkrásnější Česko

Z reality do kouzelných Beskyd

Hluboká údolí, hory a skvostná příroda. Kouzelná náruč Beskyd navnadí na turistiku, pohladí na duši a převede z denní reality do pohádky. Třeba takový Velký Javorník, ze kterého uvidíte vše jako na dlani nebo Lysá hora, která je právem královnou Moravskoslezských Beskyd.

Po toulkách přírodou taky trochu hýčkání

V nohách několik kilometrů a vy už jen lebedíte u večeře. Po toulkách po Valašském městečku či Pustevnách si zasloužíte odpočinek a relax. Dopřejte vašemu tělu pořádnou prohřívačku třeba v sauně v B-fit fitness, kde se dokonale zregenerujete. Zdravotní účinky sauny jsou téměř všemocné a zejména po túře snad není nic lepšího.

Dovádění ve vodě pro deštivé dny

Může se stát, že nějaký den na dovolené prší. V takových chvílích se nabízí vyrazit za zábavou třeba do aquaparku. Tobogány, skluzavky, vodní řeky a vířivky dokonale zabaví celou rodinu. Třeba Sportplex – Krytý aquapark Olešná či Aquapark Frenštát pod Radhoštěm jsou jasnou volbou, když jde o náhradní plán pro nepříznivé počasí. Vodní skotačení je navíc báječná forma sportu, při kterém se ani nezapotíte, a přesto jste v pohybu.

Nechte stres vypařit z hlavy v sauně

Možná jste měli náročný den, či dokonce celý týden, na jehož konci vás čeká zasloužený odpočinek. Nebo se chcete zregenerovat po cvičení? Tak či onak si zasloužíte tu nejlepší péči. Teď jste to jen vy a vše tělo. Nic vás neruší a můžete vydechnout. Na chvíli zavřít oči, opřít se a vydechnout. Blahodárné účinky saunování zná nepopiratelně každý. Odhoďte stud a vyrazte užívat si příval energie a hýčkání se v podobě tepla. Navíc abyste se v sauně cítili opravdu uvolněně, je kapacita omezena na 6 lidí.

Sladké probuzení do středu přírody

Nocleh i zábavu v jednom najdete třeba v penzionu Liščí Mlýn, kde se můžete zabavit na antukovém kurtu, střelnici či v bazéně. Stejně dobře se zabavíte i v Hotel Petr Bezruč, kde na vás čeká třeba bowling, kulečník či stolní tenis. Jedinečný výhled do údolí řeky Bečvy a na přehradu v kombinaci s výhledem na horský hřeben Pusteven a Radhoště si dopřejete v Hotelu Duo. Se skleničkou v ruce si výhled na okolní panoramata užijete v Hotel Ondrášův Dvůr, kde najdete ubytování s wellnessem jen pro dospělé. Svou jedinečnost si zasluhují mimo jiné luxusními lesními lázněmi a dokonalou polohou v oáze klidu. Okolí čarokrásné přírody najdete také v pensionu Hubert, který si vás získá vlastním přírodním koupalištěm i možností strávit romantické okamžiky u ohniště.

Čarovné spojení luxusu a beskydských krás

Nadstandardní služby si dosyta užijete v jedné z nejlepších valašských rezidencí, kterým je Hotel Horal ve Velkých Karlovicích. Najdete tu nejen luxusní ubytování a kuchyni, ale i špičkový wellness program a krásnou přírodu, kterou je hotel obklopen ze všech stran. Další spojení luxusu a malebné přírody je jednoznačně hotel Bartoš

Myslíme na vás.
Benefit Plus

Předchozí článekDalší článek

Zastavte se na chvíli a vyrazte relaxovat

Ticho a klid horské oblasti Beskydy, kde se do dálek rozprostírají lesy a louky je jako balzám na duši. Jedinečný výhled do údolí řeky Bečvy a na přehradu v kombinaci s výhledem na horský hřeben Pusteven a Radhoště činí z hotelu unikátní místo pro prožití vašeho pobytu. Ať už romantika jen ve dvou, nebo dovolená pro celou rodinu, přívětivá náruč beskydské přírody vám poskytne aktivity pro každý den. Skutečně vydechnout a hluboce relaxovat pak můžete třeba po večerech v místním wellness, kde všechny zablokované svaly rázem povolí.

Vyrazte na dovolenou pouze pro dospělé

Pohoda a klid v samém srdcí Beskyd v hotelu, který je obklopen lesy a disponuje nádhernou zahradou. Kromě wellness zóny resort disponuje také jedinečným Thermal Parkem, kde se můžete ponořit do kádí s teplou vodou a užívat si výhledu do okolí se skleničkou v ruce.  V areálu se nachází dvě přírodních jezera – jedno s filtrovanou a sluncem vyhřívanou vodou, druhé slouží k pozorování ryb. Zárukou pro deštivé dny se stane wellness odpočívárna Tropic. Pro opravdu 100% klid se službami hotel zaměřuje na dospělého klienta, a proto poskytují pobyty pouze osobám starším 15 let.

Probuďte se do horského snu v Beskydech

Místo, kde lišky dávají dobrou noc a ráno startuje zučením lesních potůčků. Horský hotel vás z městského ruchu přesune do oázy klidu, kde můžete celé dny z terasy pozorovat hřebeny nedalekých hor, na kterých se týčí koruny stromů. Pro trochu turismu stačí doslova jen vyjít z objektu a vydat se vstříc náruči přírody, která na vás již čeká. Po procházce se nabízí oddech a relaxace, kterou si doysta můžete užít v místním wellnessu. Zkrátka ideální místo pro naprostý relax, který si tolik zasloužíte.

Ukončili činnost

Horský Hotel Čeladenka představuje to nejlepší ubytování v Beskydech. Již několikrát bylo oceněno jako nejlepší horský hotel v Moravskoslezském kraji a na své si přijdou jednotlivci, páry i rodiny s dětmi. Ubytovat tu můžete dokonce i své psí mazlíčky. A to vše za své benefity! 

Zažijte aktivitami a zážitky protkanou dovolenou!

Chata, penzion, nebo snad týpí? V areálu Liščí mlýn je na vás, kde se rozhodnete nocovat. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, nebo party přátel, které hledají na dovolené aktivní vyžití. Přímo v areálu totiž máte možnost zahrát si třeba tenis na antukovém kurtu. V horkých dnech je skvělým společníkem i bazén, kde si jistě užijete spoustu zábavy. Za nepříznivého počasí se nabízí třeba střelnice nebo ping pongové stoly. Po večerech pak můžete zpívat, hrát a tancovat, na místě je totiž posezení pod širou oblohou s otevřeným ohništěm. Za zmínku stojí také lesní kino, kde se promítají filmy nejen pro radost.

Luxusní hotel s kouzelnými lázněmi

Hledáte kombinaci luxusu, přírody a možnosti jet na dovolenou s dětmi? Tak jste právě našli! Hotel Antonie pokryje hravě všechny vaše požadavky! Mimořádně velké pokoje zajistí možnost přistýlky i propojení dvou sousedících pokojů tak, aby soukromí měli i rodiče i děti. Nechybí ani velké a bezpečné dětské hřiště. Naprostým hitem je neuvěřitelná kombinace stanování s luxusem. Letní období přináší možnost stanování a pravého táboření! Dospělé pak nadchne komfortní wellness, kde si dokonale odpočinou. Hotel Antonie je zkrátka to pravé místo pro dokonalou dovolenou v srdci Beskyd.

Užijte si oddech ve valašském pensionu

Sport, turistika nebo jen tak oddych u vody na vás čeká při návštěvě pensionu HUbert, společně s příjemným ubytováním a dobrým jídlem. Božský klid a nádherná příroda Jizerských hor vás pohltí svou krásou při projížďkách na kolech či procházkách. Celou posádku zabaví ýlety v Jizerských horách a nedalekém okolí, kde se vám naskytne pohled na nádhernou a klidnou přírodu. Malebná krajina skýtá zejména v letních obdobích možnost bohaté cykloturistiky a pěších túr. Po večerech si můžete vychutnat okamžiky u táborového ohně s kytarou a v horkém počasí vás potěší soukromé, přírodní koupaliště.

Nocleh v srdci malebných Beskyd

Beskydy vynikají svou nádhernou, téměř nedotčenou přírodou. Díky skvělé poloze hotelu v centru Valašska  budete mít všechny krásy malebného regionu přímo po ruce. Díky skvělé a milé obsluze se budete cítit jako doma. Jedinečné spojení luxusu a přírody zaručí, že si opravdu dokonale odpočinete. A o to přece jde! Třešničkou na dortu je už jen restaurace, kde svoje chuťové pohárky rozmazlíte typickými dobrotami charakteristickými pro oblast Beskyd a Valašska.

Odreagujte se společně v zábavním aquaparku

Místo plné atrakcí, zábavy a jiných lákadel, které si zamilujete! Venkovní i krytý bazén otevírá možnosti, jak aktivně trávit volný den v jakémkoliv počasí. Děti se určitě vyřádí na skluzavkách, zatímco dospělí si možná spíš vydechnou v sauně. Radovánky ve vodě se navíc řadí k jednomu z nejlepších sportů - posilujete celé tělo, aniž byste o tom věděli a večer budete příjemně unavení.

Odreagujte se návštěvou aquaparku

Program na deštivý den či zkrátka příjemný den s rodinou - v aquaparku na vás čeká pořádné dobrodružství! Spousta tobogánů, skluzavek a hlavně zábavy udělá běžný den jedinečným. Vyrazte dovádět do vodního světa, kde si společně užijete vodními radovánkami protkaný den. Vyřádit se můžete na divoké řece, čeká vás parádní 98 metrů dlouhý tobogán s videoprojekcí, proudový kanál s houpacím bazénkem, vzdušná lehátka i sedátka, masážní trysky a také whirlpool.

Odpojte se z městského ruchu a spojte se s přírodou

Nechte se hýčkat v lůně Beskyd. Po sportovních aktivitách v Beskydech si vychutnejte jedinečnou masáž, saunu či whirlpool v hotelu Horal. Vyzkoušejte exotickou masáž od rodilých masérů z Filipín, Thajska nebo Srí Lanky. To vše a mnohem více na vás čeká v Horalovi.

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním.