zobacek
DOVOLENÁ NA MORAVĚ

Vydejte se na cesty po moravských krajích

Morava je rozmanité místo s řadou svérázných krajů, které jsou na svoji svébytnost náležitě hrdé. Objevujte, užívejte a cestujte. Každá cesta, nové místo a zážitek vás obohatí.

Moravskoslezský kraj, zapomenutý kout

Ostrava už dávno není černá, ale překvapí vás skvělou architekturou a kulturním životem, v Opavě zase najdete spoustu historických zajímavostí, nemluvě o přírodě. Jeseníky, Beskydy i Moravská Brána vás nadchnou. Vyzkoušejte ubytování například v hotelu Kopřivná, malebném resortu pod Pradědem nebo v Penzionu Liščí mlýn. Čtyřhvězdičkové ubytování najdete ve skvělém hotelu Čeladenka nebo se zastavte v hotelu Petr Bezruč, či Ondrášův dvůr.

Olomoucký kraj, to nejsou jen tvarůžky

Vydejte se po stopách bohaté a slavné historie města Olomouce, která se do ní nesmazatelně otiskla, zdolejte horu Praděd, zavítejte na hrad Šternberk a objevte ještě mnohem víc. Příjemné ubytování pro cesty do přírody najdete pod Sněžníkem v Horské chatě Návrší nebo v Apartmánech pod Sokolkou. Lázeňskou proceduru si můžete vychutnat v Lázních Teplice nad Bečvou nebo ve Velkých Losinách. A olomoucké tvarůžky si můžete dát tak jako tak.

Zlínský kraj, na výlety není vůbec „zlí“

Kraj plný nádherných a divokých hor jako jsou Bílé Karpaty, Javorníky a Beskydy. Najdete zde ale také Kroměříž s romantickým zámkem, Zlín s baťovskými domky, Uherské Hradiště nebo takzvaný Valmez-tedy Valašské Meziříčí, tedy města, která také stojí za návštěvu. Příjemné ubytování naleznete v hotelu Horal ve Velkých Karlovicích, v hotelu Duo v Horní Bečvě nebo v útulném čtyřhvězdičkovém hotelu Kopanice.

Odpojte se v Jeseníkách od denní rutiny

Jeseníky okouzlují překrásnou přírodou, hustými lesy a malebným údolím řeky Moravice. Právě do tohoto údolí je zasazen i hotel Kopřivná. Stojí hned na úpatí nejvyšší hory Jeseníků a nabízí nejen pohodlné ubytování v útulně zařízených pokojích, ale i plno zábavy uvnitř a vně hotelu.

Jihomoravský kraj, za vínem i Venuší

Rozhlehlé vinice, útulná posezení, Drahanská vrchovina a Moravský kras, Věstonice s proslulou pravěkou Venuší, Napoleonův Slavkov a samozřejmě Brno. To všechno a tisíckrát víc je překrásný jihomoravský kraj. Objevujte jeho krásy. Ubytujte se na třeba v Boutique pensionu Zámecký mlýn, v hotelu Panon nebo v Orea Resortu Santon.

Vysočina, kraj mezi Čechami a Moravou

Nevelký kraj Vysočina překypuje zajímavostmi. Najdete tady chráněnou krajinou oblast Žďárské vrchy s překrásnou přírodou a celou řadou možností pro pěší i cyklo výlety. Rozhodně byste neměli vynechat Telč. Jedno z nejkouzelnějších městeček, s úžasnou architekturou, okolím i restauracemi. Vysočina vás nadchne každým svým koutem. Vyberete si ubytování, jaké vám na vašich cestách bude nejlépe vyhovovat. Orea Resort Devět Skal láká na Milovský rybník, Hotel Kaskáda v Ledči nabízí volnočasové aktivity jako bowling nebo fitness, jogíny a milovníky wellness zaujme Resort Svatá Kateřina, Zámek Hostačov je zase rájem pro romantiky a nanejvýš luxusním ubytováním nadchne Boutique Hotel & Spa by L`Occitan Chateau Herálec.

Myslíme na vás.
Benefit Plus

Předchozí článekDalší článek

Vydejte se rekreovat do krajiny plné příběhů

Probouzejte se s výhledem na nádhernou krajinu Bílých Karpat. Idylická atmosféra zklidní vaši mysl a vy budete konečně schopni opravdu vypnout. Krajina v bezprostředním okolí hotelu přímo vybízí k toulkám přírodou a nabírání energie. Ne nadarmo se říká, že příroda léčí. Vydejte se proto na túru po Bílých Karpatech, nebo si pujčte kolo a vychutnejte si pohled na protější kopce. Těšit se můžete také na návštěvu některé z bio farem, což ocení především děti, které potěší setkání s živými zvířaty. A na děti myslí i přímo v hotelu, kde je vybavený dětský koutek, na hotelové zahradě venkovní dětské hřiště a v restauraci k dispozici dětské jídelní židličky.

Nechte děti doma a jeďte do penzionu pro dospělé

Stýská se vám někdy po tom, jak to v dětství bylo snadné? Vzpomínáte, jak jste se u babičky na venkově zachumlali do peřin a po snídani vyběhli ven utrhnout si jablko ze stromu nebo prozkoumat vůni bylinek ? Taková místa pořád existují. Stačí se vydat do penzionu Zámecký mlýn, kde se z reality přenesete skoro do pohádky. Pod okny pobíhají králíci, na lavici se líně protahují koťátka, v ohradě se pasou ovečky. Z oken kuchyně voní domácí svíčková a v pokojích čekají načechrané pokrývky. Člověk si nejlépe odpočine, když rušný svět kolem na chvilku přestane existovat. Tak si to dopřejte.

Zajeďte si odpočinout na Moravu

Dovolená. Kam vyrazíte tentokrát? Za zábavou, odpočinkem či poznáním můžete svou cestu směrovat do Hodonína. Město obklopené vinařskými obcemi a památkami v blízkém i vzdálenějším okolí spolehlivě zaplní váš volný čas nejrůznějšími aktivitami. Celý region je protkán četnými stezkami pro pěší i cykloturisty. Čekají na vás i plavby po řece Moravě a Baťově kanálu, prohlídky zámků a dalších památek. Hotel navíc leží v blízkosti státní hranice se Slovenskem a nedaleko hranic s Rakouskem, takže i větší turistický výlet po krajinách našich sousedů je na místě. Přijeďte poznávat moravské Slovácko nejen po jeho nesčetných cyklistických trasách, kde můžete provětrat sebe i své kolo.

Užijte si kombinaci města a klidu přírody

Komfortní hotel je situován uprostřed zeleně, na břehu brněnské přehrady, kterou můžete z výhledu pozorovat a jen tak rozjímat. Kromě aktivního odpočinku, které okolí nabízí, se můžete uvolnit v hotelovém spa s bazénem a saunovým světem. Do centra Brna, které je vzdáleno jen 10 kilometrů, se dostanete tramvají, jejíž zastávka je pár kroků od resortu. Můžete tedy krásně zkombinovat ticho a klid okolí s báječnou dostupností za ruchem města. I za kulturou a památkami je to však kousek a každý si jistě přijde na své.

Odpočívejte aktivně s celou rodinou i zvířaty

Aktivní odpočinek v srdci Vysočiny pro rodiny s dětmi i party přátel. Krajina Žďárských vrchů je ideální pro turistiku, kde se vám naskytne dechberoucí scenérie české přírody. A za historií se pak můžete vypravit na nedaleké hrady a zámky, kde poznáte nepoznané a rozšíříte si obzory. Všichni hosté mohou využívat zrekonstruované víceúčelové sportoviště, takže si i na dovolené můžete dát do těla a vyplavit si do krve endorfiny. Pro děti mají navíc připraveny animační programy, které jim vaši společnou dovolenou spestří. A vaše mazlíčky nenechávejte doma - v hotelu vás přivítají moc rádi i s nimi.

Ubytujte se v krásném prostředí Českomoravské vrchoviny

Ubytování přímo v centru historického města Ledče nad Sázavou, kde je příroda a kulturní památky co by kamenem dohodil. Město je pro svůj půvab a krásnou okolní přírodu právem označováno jako perla Posázaví. Vydejte se ji tedy prozkoumat křížem krážem a odneste si krásné zážitky nejen z turistických výletů. Hotelovým hostům je k dispozici aktivní vyžití i v objektu hotelu, kde najdete čtyři profesionální bowlingové dráhy, dva squashové kurty, fitness centrum a mnoho dalšího.

Zapomeňte na stres a relaxujte naplno

Zpomalte. Odložte notebook, vypněte mobil a vydejte se do krajiny, kde stres a shon jsou sprosté slovo. Žádná auta, ticho a klid, jenom šumění stromů vlnících se ve větru. Zapomeňte na všední starosti a vydejte se relaxovat na čistý vzduch. Vždyť naučit se odpočívat je tolik potřeba... Jógou a odpočinkem protkaná dovolená vás dokonale zrelaxuje a zklidní vaši mysl, která je v neustálé pohotovosti. Navíc můžete uvolnit své tělo na masáži, ve vířivce, v sauně či v páře. Tak si dovolte odpojit se a místo toho se napojte na sebe samotné.

Vydejte se na zámek, do království klidu

Chateau Hostačov je malebné panství ukryté v lesích české Vysočiny, kde můžete bádat napříč přírodou a přenést se tak do oázy klidu. Pokud tedy hledáte místo, kde se na okamžik schováte před koloběhem běžných dní a zrelaxujete se, tak jste jej právě našli. Okouzlující atmosféra zámecké restaurace promění váš oběd či večeři ve sváteční okamžik. Milovníci pohybu i vyznavači klidné relaxace si přijdou na své díky bohatému doprovodnému programu odpočinkových aktivit.

Zastavte se na chvíli a vyrazte relaxovat

Ticho a klid horské oblasti Beskydy, kde se do dálek rozprostírají lesy a louky je jako balzám na duši. Jedinečný výhled do údolí řeky Bečvy a na přehradu v kombinaci s výhledem na horský hřeben Pusteven a Radhoště činí z hotelu unikátní místo pro prožití vašeho pobytu. Ať už romantika jen ve dvou, nebo dovolená pro celou rodinu, přívětivá náruč beskydské přírody vám poskytne aktivity pro každý den. Skutečně vydechnout a hluboce relaxovat pak můžete třeba po večerech v místním wellness, kde všechny zablokované svaly rázem povolí.

Odpojte se z městského ruchu a spojte se s přírodou

Nechte se hýčkat v lůně Beskyd. Po sportovních aktivitách v Beskydech si vychutnejte jedinečnou masáž, saunu či whirlpool v hotelu Horal. Vyzkoušejte exotickou masáž od rodilých masérů z Filipín, Thajska nebo Srí Lanky. To vše a mnohem více na vás čeká v Horalovi.

Zažijte aktivitami a zážitky protkanou dovolenou!

Chata, penzion, nebo snad týpí? V areálu Liščí mlýn je na vás, kde se rozhodnete nocovat. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, nebo party přátel, které hledají na dovolené aktivní vyžití. Přímo v areálu totiž máte možnost zahrát si třeba tenis na antukovém kurtu. V horkých dnech je skvělým společníkem i bazén, kde si jistě užijete spoustu zábavy. Za nepříznivého počasí se nabízí třeba střelnice nebo ping pongové stoly. Po večerech pak můžete zpívat, hrát a tancovat, na místě je totiž posezení pod širou oblohou s otevřeným ohništěm. Za zmínku stojí také lesní kino, kde se promítají filmy nejen pro radost.

Naordinujte si řádný odpočinek v Beskydech

Horský Hotel Čeladenka představuje to nejlepší ubytování v Beskydech. Již několikrát bylo oceněno jako nejlepší horský hotel v Moravskoslezském kraji a na své si přijdou jednotlivci, páry i rodiny s dětmi. Ubytovat tu můžete dokonce i své psí mazlíčky. A to vše za své benefity! 

Probuďte se do horského snu v Beskydech

Místo, kde lišky dávají dobrou noc a ráno startuje zučením lesních potůčků. Horský hotel vás z městského ruchu přesune do oázy klidu, kde můžete celé dny z terasy pozorovat hřebeny nedalekých hor, na kterých se týčí koruny stromů. Pro trochu turismu stačí doslova jen vyjít z objektu a vydat se vstříc náruči přírody, která na vás již čeká. Po procházce se nabízí oddech a relaxace, kterou si doysta můžete užít v místním wellnessu. Zkrátka ideální místo pro naprostý relax, který si tolik zasloužíte.

Vyrazte na dovolenou pouze pro dospělé

Pohoda a klid v samém srdcí Beskyd v hotelu, který je obklopen lesy a disponuje nádhernou zahradou. Kromě wellness zóny resort disponuje také jedinečným Thermal Parkem, kde se můžete ponořit do kádí s teplou vodou a užívat si výhledu do okolí se skleničkou v ruce.  V areálu se nachází dvě přírodních jezera – jedno s filtrovanou a sluncem vyhřívanou vodou, druhé slouží k pozorování ryb. Zárukou pro deštivé dny se stane wellness odpočívárna Tropic. Pro opravdu 100% klid se službami hotel zaměřuje na dospělého klienta, a proto poskytují pobyty pouze osobám starším 15 let.

Užijte si komfort přímo v srdci sudetské přírody

Romantika v horské chatě, denní toulky přírodou, relax a naprostá pohoda... Zahoďte na chvilku diáře a notebooky a dovolte si prostě jen vypnout. Ať už budete celé dny v horách, abyste nasbírali do noh co nejvíce kilometrů, nebo budete rozjímat na zahradě a pozorovat koruny stromů, vaše psychika vám za to poděkuje. V dnešní uspěcháné době stačí i pár dní a energie se vám vlije znovu do žil. Skvělá lokalita nabízí nepřeberné množství aktivit, a to včetně trailových cykostezek pro milovníky kol. Tak si utíkejte zabalit - vaše dovolená čeká.

Vychutnejte si klidný pobyt v horském prostředí

Jste větší skupina a hledáte komfortní ubytování, kde se všichni vejdete? Pak určitě vyrazte do apartmánů Pod Sokolkou, kde přivítají celou posádku i s dětmi. Velkou pohodu a klid zajistí nabídka služeb jako jsou tenisový kurt a sportovní hřiště (fotbal, volejbal, nohejbal). U chaty je také ohniště, kde můžete dát průchod vašemu vnitřnímu hudebníkovi a zabrnkat si na kytaru klasické hitovky. Parádní pro společné večeře je také venkovní posezení, kde atmosféru dokresluje zahradní krb. Přes den vás spolehlivě zabaví a zchladí nekrytý bazén a pro vaše ratolesti dětské hřiště, kde se mohou dosyta vyřádit.

Užijte si aktivní i pasivní odpočinek v lázních

Dopřejte svému tělu i mysli pořádnou regeneraci v lázních, kde si dokonale odpočinete. Pobyt je totiž vhodný nejen pro léčebné procedury, ale i prosté nabrání nových sil. Ve volném čase můžete mimo jiné pořádat toulky přírodou, kde nasajete do plic čerstvý lesní vzduch. Vybrat si můžete ale také ze široké škály sportovních aktivit. Úschova vlastních cyklistických kol nebo možnost jejich zapůjčení potěší příznivce cykloturistiky, pro které okolí nabízí rovněž spoustu vyžití.

Odběhněte od stresu do oázy klidu a relaxace

Relax na duši i těle, to jsou termální lázně Velké Losiny. Místo, kde načerpáte novou energii do dalších dní. A vy si to zaloužíte! Odměňte se za svou denní práci a vyrazte odpočívat, hýčkat se a užívat si malebných krás naší české přírody. Lázně jsou zasazeny do rozsáhlého lesoparku s vzrostlými stromy a vzácnými dřevinami, kde si můžete užít parádní poobědovou siestu. Každý člověk však potřebuje pro vnitřní uvolnění něco jiného – pobyt v sauně, v parní lázni, masáž nebo jen procházku v parku. Lázně nabízí řadu pobytů, při kterých dosáhnete intenzivní relaxace a uvolnění.

Zažijte špičkový luxus na zámku v kraji Vysočina

Co takhle se rozmazlit a dopřát si trochu luxusu? Zažijte nadstandardní dovolenou v boutique hotelu, kde vás uchvátí nejen unikátní designové ubytovaní a exkluzivní servis na jednom z nejkrásnějších romantických zámků v Čechách. Zenová oáza, kde se zastaví čas a vy jej strávíte v absolutním soukromí a ničím nerušeném klidu. Specialitou zámku je unikátní sbírka značkových francouzských vín z oblasti Bordeaux, kterými si můžete zpříjemnit relaxační večery. Kromě nádherných prostor s vysoce kvalitními službami se můžete těšit na přírodní krásy, které jsou pro Vysočinu dominantou. Čeká vás malebné okolí s hlubokými lesy, přilehlými oborami, rozkvetlými loukami, rozlehlými údolími a dechberoucími scenériemi.

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním.