zobacek
Cestování

To nejlepší z Českého Krumlova a okolí

Objevujte dobrodružství, která na vás netrpělivě čekají v nejkrásnějším městě Jižních Čech i v jeho okolí.

Genius Loci starého města

Jestli jste milovníci romantických uliček, šumících peřejí a obrazů Egona Schieleho, pak vás nadchnou dva hotýlky téměř v centru perly Jižních Čech. Pension Pod Skalkou vás upoutá venkovním vyhřívaným bazénem i zahradním grilem. Bellevue Hotel Krumlov v samém srdci města si vás zase získá svojí jedinečnou atmosférou a zážitkovou gastronomií Gourmet restaurace Le Jardin. Jestli vás uklidňuje pohled na green, nezapomeňte si přibalit golfové hole a vyrazte do nedalekého Golf Clubu Český Krumlov

Rodinná dovolená na kole

Nadchnout všechny členy rodiny, utahat je na kole a ještě si odpočinout může být oříšek. Když si ale vyberete ideální hotel se vším všudy, máte rázem o starost míň. Skvělým místem je samozřejmě Lipno. Díky ubytování v Penzionu DaJa si užijete rafty, kajaky, šlapadla, paddleboardy i jízdu na koni. Skvělým zázemím pro rodinnou dovolenou je také ubytování Lipno Amenity,  Lipno Lake Resort nebo nedaleký Hotel na jezeře. U rybníku Olšina na vás čekají útulné Apartmány Olšinská stodola nebo Apartmány pod hrází. Podobně útulné ubytování uprostřed přírody nabízí i Selský dvůr, kde si děti i vy můžete vyzkoušet výrobu keramiky, ochutnat speciality ve vyhlášené restauraci a užít si relax ve wellness. Zázemí velkého hotelového areálu v četně bazénu vám pak poskytne Sport hotel Zátoň.

Jen ve dvou

Hledáte místo, kde si podají ruce relax, romantika, sport, turistika a zábava? Vydejte se se svojí polovičkou do Apartmánu Červený Dvůr. Dopřejte si skvělé masáže i saunu a nechte se rozmazlovat úžasným okolím. Jestli vás láká pohled na nekonečnou hladinu Lipna, pak rozhodně vyzkoušejte ubytování v Lipno Amenity.

Luxusní zázemí pro všechna vaše dobrodružství po okolí

Vyzkoušejte také skvělé masáže, saunu v luxusním wellness hotelu s apartmány a grilovacím srubem Stříbrný vítr. A jestli nebudete mít sladké romantiky dost, vyzkoušejte vyhlášenou cukrárnu i wellness a finskou saunu v rodinném hotelu Maxant. Chcete se domů vrátit jako kapitán nebo zažít opravdové plachtění? Pak si nenechte ujít Zážitkový jachting na Lipně Noe`s Sailing.

Jeďte na dovolenou s vaším čtyřnohým parťákem

Až si budete balit věci, nezapomeňte na vodítko. V penzionu Vinický dvůr vás totiž přivítají i s vaším psím kámošem. Ten jistě ocení procházky hlubokými šumavskými lesy. Milovníci cykloturistiky potěší možnost zapůjčení elektrokol. A po náročném výletu se můžete prohřát v sauně či vířivce. Ubytování v původní usedlosti skoro na samotě pro vás pak zajistí maximální klid a soukromí.

Pes je taky jen člověk

Jeho smutným očím nejde odolat, doma prostě nezůstane. Vezměte ho sebou. Jen 4,5 km od Českého Krumlova najdete útulné ubytování Selský dvůr, kam si svého čtyřnohého mazlíčka můžete vzít klidně s sebou. On to možná neocení, ale kromě luxusního ubytování a vyhlášené restaurace si můžete vyzkoušet výrobu keramiky. Relax u wellness, dobrého jídla i spoustu výletů po okolí si pak vychutnáte i s mazlíčky v hotelu Vinický Dvůr.

Myslíme na vás.
Benefit Plus

Předchozí článekDalší článek

Nasajte atmosféru historického centra

Vyjít ráno pravou nohou prý přináší štěstí. Ale vyjít jakoukoliv nohou přímo do centra města přináší zaručeně zábavu. Nechte na sebe dýchnout historii a probuďte se rovnou do středu dění. Od nálady města vás neušetří ani pohádkově luxusní ubytování, kterým hotel Bellevue disponuje. Celé město tedy budete mít přímo na dlani. V restauraci Le Jardin, která je k hotelu přidružená, si pak můžete rozmazlit chuťové buňky a celý zážitek ještě povýšit.

Zažijte pohodový den na golfovém hřišti

Aktivní odpočinek na čerstvém vzduchu, co vám vlije novou krev do žil. Vyražte si s přáteli či rodinou na golfové hřiště a starosti pustťe z hlavy. Díky lekcím od Golfového klubu Český Krumlov se v této disciplíně vypilujete. Ať už individuálně, nebo s celou skupinou. Na místě je také otevřené občerstvení, kde můžete mezi odpaly potěšit své smysly. Posedět na kus řeči pak můžete na mole u rybníka.

Odskočte si do ráje za sportem i odpočinkem

Máte děti a chcete jistotu aktivit za jakéhokoliv počasí? A co takhle navštívit hotel Amenity Lipno, kde se o vás i vaše ratolesti s radostí postarají? Dlouhatánská cyklostezka okolo Lipna a nespočet turistických tras zajistí venkovní zábavu. Samotná přehrada se pak přímo vybízí k vodním sportům. A v případě mraků se nemračte - hotel má i obří sportovní halu. Takže squash, bowling nebo třeba golfový simulátor vás i vaše nejmenší určitě zabaví! Ubytování je však vhodné i pro romantiku jen ve dvou.

Užijte si rodinnou dovolenou na plno!

Chcete, aby si dovolenou užily i vaše děti? V Lipno Lake Resort rozhodně neuslyšíte žádné "achjó". Zábavy je tam pro ně totiž více než dost. Denní animační program, dětské sportovní vybavení nebo třeba vstupenka na stezku korunami stromů pro celou rodinu. Nebo budete raději dovádět ve vyhřívaném bazénu? A nezapoměli ani na dospělé - luxusní apartmány totiž disponují například vlastní saunou. A večer si můžete vychutnat sklenku vína na terase s výhledem na jezero.

Vyrazte s rodinou vstříc sportu a relaxaci

Aktivní dovolená se spoustou možností, jak trávit volný čas. V hotelu Na Jezeře je prostor jak pro relax, tak pro sport a zábavu. Místo je ideální pro rodiny s dětmi, které se zabaví na dětském hřišti. Nebo se připojí k vám a půjdete se sportovně vybít? Na místě je půjčovna pramic, horských kol a například tenisové kurty. Zahrát si můžete i basket, nebo volejbal. Oddechnout si pak můžete v sauně nebo na masáži.

Vyzkoušejte sportovní aktivity na Lipně

Načerpejte novou energii na aktivní dovolené. Penzion DaJa pro vás i vaše ratolesti nabízí mnoho sportovních aktivit na vodě. Půjčíte si kajak, vyzkoušíte paddleboard, nebo si odpočinete na šlapadlech? Zažít můžete i vyjížďku na koni! V okolí pak můžete rybařit, navštívit stezku korunami stromů a vyrazit na procházku třeba na Čertovu stěnu. Místo je ideální i pro vyjížďku na kolech.

Využijte na dovolené přírodu na plno

Hledáte dovolenou pro celou rodinu? Apartmány Olšinská stodola jsou ideálním místem, kam se všichni vejdete. Prostorné ubytování je ideální pro rodiny s dětmi. Ticho a klid v okolí vás navíc zaručeně odprostí od běžných starostí. A zabavit se můžete třeba výlety na kole, rybařením, turistikou i dováděním ve vodě. Nedaleko se nabízí také stezka korunami stromů, nebo třeba půjčovna motokár.

Načerpejte energii díky aktivnímu vyžití

Ať už trávíte čas na kolech, nebo raději chodíte pěšky, okolí Apartmánů pod hrází potěší vás i vaše děti. Pro aktivní vyžití se zde i v okolí nabízí spousta možností. Relaxovat můžete v lesích při sběru hub nebo si vyjet na loďce. V létě si můžete navíc i zaplavat v olšinském rybníce či v lipenském jezeře. Zahradní krb/gril a otevřené ohniště na zahradě pak dokreslí atmosféru každého večera.

Vychutnejte si ubytování v okolí luk a hájů

Milujete čas strávený v přírodě? Lákají vás turistické výlety a vyjížďky na kole? Dobrodružství na raftu či loďce na řece nebo třeba houbaření? Pak určitě navštivte Selský dvůr a ubytujte se uprostřed přírody jižních čech. Přivítá vás staré selské stavení, kam se vejdete vy i vaše ratolesti. Ty si také mohou s vámi zkusit tvorbu v keramické dílně. A zatímco k večeru děti budou běhat po rozlehlé zahradě, vy si můžete zkusit rybolov ve vlastním rybníku. Dveře jsou otevřené navíc i vašim čtyřnohým kamarádům.

Oslavte svou lásku v romantickém apartmá

Jak skloubit romantiku a relax se sportem a přírodou? V apartmánech Červený dvůr se tato kombinace jednoduše snoubí. Toulky napříč lesy můžete prolínat například masážemi, saunou nebo relaxační koupelí. K zapůjčení nabízí i rybářské vybavení či gril. Celé ubytování je venkovském stylu a nabízí se zde spousta možností, jak relaxovat skutečně naplno.

Probuďte v sobě romantiku a užijte si wellness

Romantická dovolená pro vás a vaši polovičku, kde zapomenete na okolní shon a zaměříte se na sebe. Přes den se můžete toulat přírodou a odvážní mohou zkusit lesní labyrint. K večeru vám svou náruč nabídne výřivka a sauna, kde se můžete zcela uvolnit a vydechnout. Grilovací srb podtrhuje nevšednost ubytování. Penzion Stříbrný vítr nabízí zkrátka vše, co pro oslavu vaší lásky potřebujete.

Zažijte romantiku poblíž malebné lipenské přehrady

Odpočiňte si s vaší láskou v hotelu Maxant. Milovníky pohybu nadchnou nedaleké sportovní areály na Lipně, cyklostezka a jezero. Všude je to blízko! Oddychové odpoledne si můžete naordinovat ve vyhlášené cukrárně a potěšit tam své chuťové buňky. Romantické chvilky na večer pak zajistí v hotelu wellness s bazénem a finská sauna.

Buďte na chvilku kapitánem - zkuste jachting!

Je libo nevšední způsob jak strávit dovolenou? A napadlo vás vyzkoušet zážitkový jachting? Ať už celý víkend na plachetnici, nebo jen kratší projížďka - rozhodně tuto zkušenost nezapomenete. Noe's sailing nabízí několik balíčků, díky kterým povýšite dovolenou o stupínek výše. Plout na hladině Lipna může být nejen romantika, ale i trochu adrenalin. V nabídce je totiž k dispozici i motorový člun.

Smíchejte oázu klidu s živostí města

Jak spojit klid, relax a soukromí s ruchem a zábavou, které nabízí město? Jeďte do pensionu Pod Skalkou! Vyhřívaný venkovní bazén a gril na velké zahradě se stanou skvělou součástí večerní pohody. A přes den? Dlouhé procházky historickým centrem Českého Krumlova. Typická atmosféra turistické části města a spoustu skvělých kaváren perfektně dokreslí celý pobyt. Třešinkou na dortu v hotelu pak je pramenitá voda a káva či čaj po celý den zcela zdarma.

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním.