zobacek
Aktivní oddech

Sportování pod širým nebem jako aktivní forma zábavy

Teplé letní počasí se přímo nabízí k venkovním aktivitám. A právě ty jsou skvělou volbou, jak se věnovat sportu, ale nezavírat se přitom do fitka. Zejména kolektivní sporty mohou být báječný způsob, jak strávit s přáteli či rodinou kvalitní čas a zároveň si udržet fyzičku. Možností je opravdu spousta a my jsme pro vás připravili několik tipů na místa, kde uplatníte své benefity.

Míčové hry, jako za dob základky


Utvořte tým, protáhněte se a vyrazte na beach volleyball třeba do Sportovního centra EDEN v Berouně. Teplá, písčitá pláž, slunce a pohyb zajistí nejen dobrou náladu, ale také se krásně a rovnoměrně opálíte. Kromě toho můžete využít i další sportovní aktivity, které centrum nabízí, jako třeba badminton, tenis či lukostřelbu. V SK Jeremi si sportovní utkání užijete také, a navíc si můžete pronajmout gril včetně příslušenství. K dokonalému scénáři pak už chybí snad jedině vychlazený nápoj, který pro vás mají ale samozřejmě připraven na baru.


Ze vzduchu na zem aneb Ne všechny míče létají


U míčů a míčků ještě chvilku zůstaneme. Lákalo by vás třeba zahrát si fotbal? Pokud ano, pak určitě využijte své body na dobití kreditu v SK HAMR Braník, kde si můžete střihnout pravidelné přáteláky ve fotbale. A po sportovním výkonu se můžete občerstvit v místní samoobslužné restauraci a odpočinout si na velké, zelení obklopené terase.
Pro trochu klidnější tempo doporučujeme zkusit mini golf ve Vista resort & club, kde vás čeká několik drah, klidné lesní prostředí, a především zábava pro vás i celou rodinu. Mini golf je skvělou volbou také pro teambuildingy! Kromě toho je v areálu i možnost zahrát si tenis.


 

Sportovní osvěžení nad i pod vodní hladinou


Je horko, běhat se vám nechce, ale přesto byste rádi trochu pohybu? Tak si skočte skočit šipku do venkovního bazénu Hloubětín! Ideální kombinace relaxu pod slunečními paprsky a plavání klidně po celý den. Plavání je skvělé kardio cvičení i pro ty, kteří mají třeba bolavé klouby. A navíc – za horkého letního dne není nic lepšího než vodní radovánky.

Jestli jste tak trochu ryba a radši než na souši trávíte čas ve vodě, pak doporučujeme kurz potápění od Potápění Kubín. Začátečníci i pokročilí se pod vedením zkušeného lektora naučí vše potřebné a co víc – získáte potápěčskou certifikaci s celosvětovou platností!


Lehčí adrenalin pro milovníky hor


Obklopit se lesy, horami a na konci poutě si vychutnat dechberoucí panoramata. To jsou kurzy Via Ferraty od Hynek Rychtář – horský průvodce! Výstupy na skalách pod dohledem vás posunout o krok dál za hranici komfortní zóny. Ferraty však nejsou pouhým sportem, je známo, že příroda má blahodárný vliv na naše emoce. Jednou z možností, jak si ferraty užít, je také tzv. doprovázená pouť, kde společně s průvodcem vyřešíte i některé vaše psychické neduhy.


Myslíme na vás.
Benefit Plus
 

Předchozí článekDalší článek

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním.