zobacek
O benefitech

Překvapí vás, že můžete toto čerpat v rámci Benefit Plus?

Velká část benefitových rozpočtů končí v lékárnách. V hektické době často nemáme čas zkoumat, kde všude benefity čerpat. Navíc nám kolega řekl, že jde prostě do lékárny a tam zaplatí. Nabídka benefitů je ovšem daleko širší a mnohdy se tam najdou věci, které byste rozhodně nečekali...

Zdraví nejsou jen lékárny

Pod širokou paletou zdraví najdete i vychytávky, které ovlivní kvalitu života. Co takhle léčba plochých nohou, technika, která vás bez námahy zbaví závislosti na tabáku, lékař na telefonu 24/7 nebo různé druhy alternativních terapií jako homeopatie, coaching, logopedie, ajurvédaterapie mezi stromy, či kurz zvyšování psychické odolnosti.

Zaměřeno nejen na muže

Nejen muži ocení kurz bezpečné jízdy na motorce, školu smyku, kapitánské zkoušky, kurz opravy jízdních kol, výcvik pilota, nejrůznější adrenalinové sporty a zážitky a kurz sebeobrany.

Zaměřeno na ženy

V nabídce benefitů se nachází také mnoho kurzů a rozmazlování čistě pro ženy. Mezi ty nejméně známé patří například kurzy francouzského stylu, kurzy výroby vlastní kosmetiky, kurzy líčení nebo aranžování květin.

Aktivní s benefity

Mezi tak trochu nezařaditelné patří benefity, které vás vylákají k aktivitě, ať už se jedná o Skleněný labyrint, vnitřní únikové hryjump areny po celé republice nebo paragliding.

I benefity mohou procházet žaludkem

I pro milovníky všeho dobrého zůstávaly často skryté degustační kurzy vína, nejrůznější kurzy vaření včetně například online kurzů zdravého a chutného vaření.

Nebaví vás hledat v cafeterii to pravé? Nevadí, inspirujte se v našich článcích. Prohlédněte si také 5 nejoblíbenějších benefitů nebo 3 největší chyby při čerpání benefitového rozpočtu.

Myslíme na vás.
Benefit Plus

Předchozí článekDalší článek

Zaměřeno na vaše zdravé nohy

Pavel Ihnát je bowen a VHT terapeut specializující se na bowenovu techniku a již několik let se aktivně věnuje podologii. Během svého vzdělání i praxe nasbíral mnoho zkušeností, jak efektivně léčit chronické potíže tradičními postupy. Těšit se můžete na individuální i profesionální přístup, který povede ke zlepšení stavu vašich obtíží. Pavel Ihnát ošetřuje i diagnostikuje všechny věkové skupiny.

Zachraňte svět před hackery na únikovce!

Čas neúprosně běží a na vás je důležitý úkol - zastavit internetovou hackerku, která se snaží zničit lidstvo! Génius svého oboru chce navrátit svět do doby kamenné. Jen vy a váš tým profesionálů je to jediné, co stojí před zánikem společnosti tak, jak ji známe. Dokážete zabránit nahrání škodlivého viru? Adrenalinová únikovka vás vytrhne z reality a probudí pro vás hravého a soutěživého ducha. Společně budete muset dát hlavy dohromady a řešit zajímavé technologické hádanky. Propojujte obvody, ovládejte mechanismy gesty a vydejte se společně do kyberprostoru!

Vytvořte si vlastní krásnou vázanou květinu

Přijďte prožít krásné chvíle s květinami do příjemného prostředí školícího střediska Centaurea. Pod vedením lektorky s mezinárodním diplomem (DFA Holland) se naučíte vázat kytice i vytvářet květinové aranžmá k různým příležitostem. Samozřejmostí je široký výběr květů a zeleně včetně dekoračních materiálů. Vlastní vytvořená aranžmá si odnesete domů.

Naučte se vyrábět vlastní kosmetiku

Na kurzech u Lišky Mazané se naučíte nejen úplné základy, které jsou pro výrobu přírodní kosmetiky nutné znát, ale také praktické tipy a triky z praxe. Kurzy jsou tak vhodné pro začátečnice i pro pokročilé. Zvolíte si složení, které vám i vaší pleti nejvíc vyhovuje, vyrobíte si přesně kolik potřebujete a zároveň přijdete na to, že si některé produkty vážně nemusíte pořád kupovat.

Braňte se efektivně

Sebeobrana pro každého vám nabízí kurzy praktické sebeobrany, které jsou zaměřeny na obranu proti reálným každodenním útokům. Osvojíte si techniky na obranu proti noži, teleskopickému obušku, mačetě i střelné zbrani. Nedílnou součástí je i obrana proti znásilnění, odvedení, škrcení a podobně. Techniky, které používají využívají fyziologii lidského těla a sílu protivníka, takže i drobnější žena se úspěšně ubrání silnému muži. K úspěšně obraně nemusíte být velcí a silní!

Vykročte za novými zážitky

Firma Zážitky.cz poskytuje zážitky ve vzduchu, na zemi, ve vodě, rychlé vozy, vznášedla a jiné samohyby, relaxační zážitky a dárky pro krásu, zážitkové víkendy a kurzy. Pro jednotlivce i kolektivy. Zážitek jako dárek pro vás, blízké, zaměstnance či obchodní partnery.

Opravte si jízdní kolo z pohodlí domova

Po absolvování kurzu od společnosti Servis kola doma vás již nedokáže zastavit píchlá duše, osma nebo přetržený řetěz, natož pak neseřízené brzdy, přehazovačka nebo přesmykač. Co víc, dokážete většině problémů předcházet a vhodným servisem a zacházením i ušetřit peníze. Na tomto kurzu, který je díky individuálnímu přístupu vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé, si především servisní úkony prakticky vyzkoušíte pod dozorem profesionálního lektora, který rád povede vaše kroky a s ochotou poradí s nejčastějšími problémy.

Staňte se kapitánem lodi díky kurzům!

Máte loď, co se chcete naučit řídit, nebo si třeba jen chcete splnit dětský sen? Díky kurzům od Seawolf můžete být kapitánem doopravdy a ne jen ve fantazii! Naučíte se jak navigovat loď, a to nejen s GPS, jak se vyznat v předpovědi počasí podle synoptické mapy, jak předejít kolizím s ostatními plavidly, dozvíte se jak a proč vlastně loď pluje i když vítr fouká proti lodi a mnoho dalších informací, které velitel lodě musí znát.Teoretické školení vám zabere jeden víkend, na zkoušku z teorie si rezervujte jedno dopoledne. Potom vás už jen čeká povinná, týdenní praxe na lodi, kde si vše pořádně vyzkoušíte. A pak? Pak můžete směle vyrazit na hladinu a vyrazit za dobrodružstvím!

Rozjeďte to bezpečně

Kurzy bezpečné jízdy (školy smyku) od DEKRY se pořádají na speciálně vybavených cvičištích s kluznými plochami. Tyto kurzy jsou určeny řidičům firemních i soukromých osobních vozidel, ale i vozidel nákladních a motocyklů. Provádí se speciální kurzy defenzivní jízdy, kde lektoři učí účastníky jak předcházet nebezpečným a krizovým situacím v silničním provozu. Možné je zvolit si kurzy s obsahem na přání.

Pro vaši zdravou mysl

Mgr. Anita Michajluková poskytuje psychologické poradenství a psychoterapii. Pracuje s dospělými, děti, celou rodinu, věnuje se též partnerským konzultacím. Vyhledat ji můžete s čímkoliv, s čím si nevíte rady a uvítáte nový úhel pohledu nebo si potřebujete utřídit své myšlenky, najít řešení a cestu ven. Nečekejte až to, co vás trápí, nabude velkých rozměrů, klidně přijďte s věcmi běžnými a na první pohled obyčejnými.

Cesta za správnou řečí

LogArt se zabývá klinickou logopedií pro děti, dospívající i dospělé. Cílem je srozumitelně a systematicky vás provázet logopedickou terapií. LogArt vám pomůže zvládnout výslovnost, i další vady a poruchy řeči, osvojit správné řečové návyky a dovednosti.

Pohrajte si se svým životem

Na to proměnit svoji život ve hru nemusíte být sami. Rozložte své síly mezi vás a profesionálního kouče. Naučíte se, jak se dostat na správnou cestu, která vede k výsledkům. Jak se rychleji posouvat. Rozvíjet se, snadněji se rozhodovat. Akreditovaní profesionálové z Coachville, kteří procházejí náročným výcvikem tu jsou jen pro vás a pro vaši znovu objevenou chuť si hrát. Na nic nečekejte a rozehrajte svoji životní partii právě teď.

Odnaučte se kouřit díky biorezonanci

Homeopatie a biorezonance v Praze a Havlíčkově Brodě se zaměřuje na poradenství v oblasti zdravého životního stylu. K vyrovnání fyzické a hlavně emoční stability a detoxikaci organismu využívá biorezonanci, homeopatii a jiné techniky. Metoda biorezonance je založená na teorii, že každá látka, buňka, či předmět má svou jedinečnou frekvenci a vytváří elektromagnetické vlnění, které se dá změřit a jeho vlivu využívat i v medicíně.

Konzultace zdraví 24/7

Služba 24DOCTOR je služba, která přináší široké veřejnosti kompletní lékařskou péči online. 24DOCTOR neboli Telemedicína je dálkový přenos lékařských informací od pacienta k doktorovi, prostřednictvím telekomunikačních a informačních technologií. Obousměrné video, e-maily, chytré telefony a bezdrátové nástroje. Za pomocí těchto technologií je zjišťován stav pacienta na dálku. Vzdálené poskytování zdravotnických služeb je poskytována konzultační činnost v jakoukoliv hodinu, a to bez omezení.

Zábava na dlouhé odpoledne pro celou rodinu

Nevíte, jak zabavit své děti a již jste všechny nápady vyčerpali? Nebo nevíte, co podniknout při deštivém počasí? Pak navštivte populární Jump park. Kromě rodinného odpoledne tu můžete pořádat i teambuildingy či netradiční narozeninové oslavy. V Jump parku si užijete spoustu atrakcí, stačí si pouze vybrat. Jednou z nich je i Bigairbag, na níž máte jedinečnou příležitost, zažít pocit beztíže. Skákejte bezpečně z výšky jako byste létali. Nebo se svým parťákem stoupněte na kladinu, vezměte si molitanové palice a vyzkoušejte Battle Beam. Vyhrává ten, který se nenechá soupeřem shodit a udrží se. 

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním.