zobacek
AKTUÁLNÍ ČÁSTKA: 54 650 KČ

Podpořte svým nákupem SOS Česko

Každou objednávkou, kterou uskutečníte z našeho webu, pomůžete potřebným! My totiž za každou objednávku darujeme 50 Kč na sbírku SOS Česko nadace Člověk v tísni.

Proč právě SOS Česko?

V korporátní řeči se tomu říká firemní hodnota, my v Benefit Plus to skutečně žijeme: „Záleží nám na druhých“. Věříme, že právě v této době, je podpora lidí v těžké životní situaci, naším privilegiem. SOS Česko je tedy jasnou volbou, je určena na pomoc nejohroženější skupině obyvatel, které se nyní ocitají v těžké životní situaci: živnostníkům, samoživitelkám, sociálně slabým, lidem, kteří přicházejí o práci. 

Chcete pomoct s námi?

Sbírku SOS Česko můžete jednoduše podpořit také napřímo! Stačí na stránce www.clovekvtisni.cz zvolit částku a zaplatit kartou nebo bankovním převodem. 

My v Benefit Plus spolupracujeme s nadací Člověk v tísni dlouhodobě. Od roku 2009 jsme darovali na jeho projekty již 692.700 Kč. 

Užijte si svůj benefit plus podpořte lokální byznys a Člověka v tísni.

Myslíme na vás. Benefit Plus

Další článek

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním.