zobacek
nejkrásnější česko

Objevujte to nejkrásnější z Pálavy

Jižní Morava je úžasné místo, které vás přenese do pohádkové krajiny kolem zámku Lednice, kouzelných zákoutí města Mikulova, prosluněných vinic Pálavských vrchů a voňavého vína z rodinných vinařství. O zdobených krojích a úžasné muzice nemluvě. Ať už budete vyrážet za poznáním, sportem nebo jen tak na skleničku, najdete tu vždycky něco nového.

S dětmi na kole i bez něj

Vyrážíte s nezbedníky na rodinnou dovolenou? Skvělé ubytování i s wellness vám nabídne Hotel Besední Dům ve vinařském městečku Valtice, případně velký rodinný Hotel Akademie ve Velkých Bílovicích. Pro cyklo nebo pěší výšlapy po Lednicko-valtickém areálu se skvělé hodí také ubytování v Relax hotelu Štork přímo v Lednici nebo v Penzionu Harmonie. A jestli děti unaví věčné prohlížení památek, turistika a příroda, spravte jim náladu návštěvou Muzea hraček v Lednici. Nedaleko centra úžasného jihomoravského města Mikulov, najdete rodinný Hotel Aurelius, odkud můžete podnikat nejrůznější výlety nejen po městě, ale i po jeho kouzelném okolí.

Ve dvou jen tak na víno a wellness

Mikulov je město, které přímo volá po romantických výletech. Luxusní ubytování v Hotýlku Volařík vás nadchne po všech stránkách. Jestli se chcete toulat dál, vydejte se na vinařský výlet s ubytováním do Vinařství Skoupil ve Velkých Bílovicích. Odpočinek a relaxaci pak najdete v Lednici. Čeká tu na vás wellness resort Lázně Lednice nebo Spa Resort Lednice, který pohladí vaše tělo i duši.

Dopřejte si luxus v srdci Mikulova

Klid a odpočinek pro vás a vašeho miláčka. Zahoďte starosti a povinnosti a zajeďte si užít krásy jižní Moravy. Kvalitní místní víno, nádherné centrum historického města Mikulov a vy dva. Ve skvěle dostupných cukrárnách, kavárnách a vinárnách můžete rozmazlovat své chuťové pohárky. Nehasnoucí romantiku podpoří i nádherná architektura, výhledy a lokální památky. A kdo bude chtít, může zvážit hotelový wellness, kde dokonale zrelaxujete tělo i mysl.

S přáteli na cestách za kulturou a dobrodružstvím

Jestli vyrážíte s přáteli, rodinnými známými nebo tlupou kamarádů na Pálavu, rozhodně využijte nabídky turistických programů a průvodců nejen po Lednicko-valtickém areálu nebo půjčovnu kol i s přepravou mikrobusem od Lva Service. Po výletech si odpočinete ve sklípku s ubytováním Pod Vinicí ve Velkých Bílovicích nebo v apartmánech Slunce a Země v Hotelu Mikulov Inn kousek od Svatého Kopečku. V Mikulově na vás čeká také wellness program - nechte se tady hýčkat v Hotelu Galant

Myslíme na vás.
Benefit Plus

Předchozí článekDalší článek

Prohlédněte si sbírku historických hraček

Přemýšlíte, kam vyrazit za kulturou? A napadlo vás navštívit muzem hraček Lednice? Expozice vám dá nahlédnout do historie hraček - do té dávné, i do té nedávné. Seznámíte se s vývojem hraček i jejich materiálů. Kromě té trochy vzdělání si ale také zavzpomínáte a poznáte spoustu zajímavých osobních příběhů. Schválně, která hračka byla v dětství ta vaše nejoblíbenější?

Prozkoumejte s rodinou cyklotrasy jižní Moravy

Klidné ubytování v tiché části jinak rušné obce, kde se snoubí komfort nedalekého města se soukromím klidného penzionu. Příznivce jízdy na kole potěší přilehlá cyklotrasa na Janohrad, Valtice a nespočet dalších kulturních památek. Nedaleko od penzionu najdete jednu z nejkrásnějších a největších zahrad, známou jako zahrada Evropy.

Naordinujte si wellness dovolenou

Vydechnout v horké výřivce, upustit páru v sauně či nechat své ztuhlé tělo hýčkat na masáži. Zapomeňte na starosti všedních dnů a přijďte si odpočinout. Co takhle vydechnout v luxusním střešním bazénu se střešní terasou, chrličem vody a idylickým výhledem na Svatý kopeček? Ať už jste hotelový host, nebo kolemjdoucí, wellness je pro vás k dispozici.

Objevte kouzlo lázeňského pobytu

Toužíte po dovolené plné relaxace, masáží a lázeňských procedur? A proč si ji vlastně nedopřát? Pořádná dávka regenerace vzpruží nejen vaše tělo, které bude po celou dobu pobytu hýčkáno profesionály. Především si totiž odpočinete psychicky. Vyčistíte si hlavu, načerpáte novou energii a budete se cítit jako znovuzrození. Stačí si jen vybrat typ pobytu a vydat se vstříc odpočinku na jižní Moravě.

Prozkoumejte jižní Moravu na kolech!

Vyrážíte na dovolenou s ratolestmi a chcete je pořádně zabavit? K hotelu vede přilehlá cyklistická trasa, kterou společně můžete projet okolí křížem krážem. V objektu je pak zabaví vnitřní dětský koutek, v létě i venkovní koutek se skluzavkou na zahrádce a nedaleko velký park s prolézačkami a skluzavkami. Dospělá část posádky se může nechat hýčkat ve wellness části. A hýčkat můžete i své chuťové pohárky díky pokrmům lokální produkce, jako pohořelické ryby, domácí paté či sýry z farmy.

Užijte si vinařskou turistiku na jižní Moravě

Ať už hledáte romantiku pro dva, nebo chcete zažít fantastickou dovolenou s přáteli, výhody ubytování na jižní Moravě asi netřeba vyzdvihovat. Stylový hotel s výhledem na malebné vinohrady v srdci největší vinařské obci Velké Bílovice uchvátí nejednoho milovníka vína. Může to být degustační výlet, který se mísí s toulkami přírodou. Nebo snad prodloužený víkend plný pohody a relaxu na jejich letní zahrádce?

Přijeďte si řádně odpočinout do Lednice

Jižní Morava je jednoznačně nejznámější místo lidových tradic a vína. Hotel se nachází v blízkosti centra Lednice a bude tedy ideálním výchozím bodem pro vaše procházky Lednicko-Valtickým areálem. Svůj dojem jistě udělají i lesy, louky a vinné plantáže, které poskytnou výhled na kouzelná panoramata. Dostanete také pořádnou dávku odpočinku a relaxace. Těšit se totiž můžete na venkovní krytý bazén, vířivku, saunu a masáže. Mnohé si získá také místní vinárna s bohatým výběrem lokálních vín.

Jeďte na dovolenou do vinařské oblasti

Dovolená ve Velkých Bílovicích je jako stvořená pro milovníky vína a jižní Moravy. Malebné okolí hotelu vybízí k procházkám přírodou, relaxaci a pořádnému odpočinku, který si tolik zasloužíte. Jen vy, vaši blizcí a blízké vinice. Přímo v objektu avíc mají k dispozici  sklípek, kde můžete tento lahodný mok vychutnávat dosyta. Zabavit se můžete například bowlingem a relaxovat můžete v místním wellness centru.

Zkuste nocleh ve vinném sklípku

Komfortně zařízený a moderně vybavený vinný sklípek s ubytováním se nachází v blízkosti turisticky vyhledávaných míst jižní Moravy. Poloha sklípku v nejklidnější části vinných sklepů vám dopřeje odpočinek, který si zasloužíte. Pohodu si můžete užít na terase s grilem a teplo v objektu zajistí podlahové vytápění. Vinice malebné sklepní vesničky nabízí mnoho výletů pro cyklisty i turisty po Moravských vinařských stezkách.

Zabydlete se v penzionu na jižní Moravě

Prodloužený víkend, nebo dovolená se vším všudy? Ať už v páru, nebo celá rodina - Mikulov je skvělou lokalitou pro odpočinek a relax. Můžete si vychutnávat lokální víno, brouzdat uličkami v centru nedalekého města a užívat si bezstarostnou dovolenou. Komfortní a moderně zařízený penzion nabízí klasické pokoje, ale i apartmány. Chuťové buňky pohladí speciality z jejich vlastní výroby.

Jeďte si konečně pořádně odpočinout

Spousta lahodného vína, sklípek a ničím nerušená dovolená. V restauraci se postarají o to, abyste měli vždy plný žaludek, ale v apartmánech je k dispozici i kuchyň, kde si kdykoliv společně uvaříte vaše oblíbená jídla. Využít můžete také řízenou degustaci, která roztančí vaše chuťové buňky. Ochutnávku podpoří i jejich dobroty vlastní výroby. Sportovci mohou s klidem sesednout ze sedla, uskladnit si kolo bez obav na dvoře a vydat se pešky na procházku třeba do historického centra.

Objevte zákoutí a krásy jižní Moravy

Přemýšlíte kam jet na rodinnou dovolenou? A co takhle ubytovat se na okraji historického jádra města Mikulov? Snadno spojíte tolik chtěný klid a ticho s výbornou dostupností a městským ruchem. Stylová restaurace s vinotékou potěší milovníky kvalitní gastronomie. A přes den můžete podniknout toulky malebným městem, zkoumat jeho architekturu a historii a užívat si komfortu, které centrum nabízí. Ubytovaní hosté si mohou také pronajmout vinný sklípek a užít si tak lahodné víno a pravou moravskou zábavu.

Nechte se provést napříč jižní Moravou

Chystáte se na jižní Moravu a chcete z toho vytěžit maximum? Využít krásné přírody, vinic, historických památek a zajímavých akcí nemusí být složité. Díky službám průvodce zvládnete vše hravě. Můžete si například půjčit kola a užít si cyklovýlet bez starostí. Nebo si rovnou nechat naplánovat program až na několik dnů.

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním.