zobacek
kouzlo rozvoje

Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem

Už dlouho přemýšlíte nad tím, že byste se naučili nový jazyk? Nebo si možná jen chcete vypilovat to, co už umíte k dokonalosti. Ať je to jakkoliv, přestaňte váhat a pusťte se do toho! Filmy i návštěva zahraničí pro vás přestanou být strašákem.

Online výuka, co ušetří čas


Častým argumentem, proč nedělat to, co chceme, je nedostatek času. Studio Spezi naštěstí nabízí výuku německého jazyka v online i offline podobě. Stejně tak dobře se naučíte i angličtinu v Barevné škole jazyků, kde si online můžete střihnout individuální kurzy. Na skupinovky musíte sice dojít osobně, ale zato vás tam bude skutečně málo, čímž získáte hodně prostoru pro individuálnější přístup. Výhodou je i možnost ryze konverzačního kurzu, takže gramatiku můžete třeba studovat sami a pak si ji přijít jen procvičit.

Pokud je mluvení v angličtině vaším hlavním cílem, pak můžete zkusit i Riverside Mělník, kde ve skupinkách maximálně 3 osob budete společně konverzovat, takže si i ze skupinové lekce hodně odnesete. Zaměření na konverzaci nabízí také jazyková škola LITE. Trochu netradiční výuku angličtiny zažijete v CinemaLingua, kde – jak už název napovídá – jde o učení prostřednictvím filmů. Na vlastní kůži pocítíte rčení „škola hrou“ a uvidíte, jak snadno vám vše půjde do hlavy!

Zrušte své jazykové bariéry díky lekcím němčiny

Potřebujete němčinu ke své práci nebo se prostě jen chcete naučit nový jazyk? Na výběr máte mezi individuální výukou a lekcemi pro menší skupiny. Studio Spezi nabízí kromě prezenčních lekcí i online výuku přes Skype, takže ušetříte čas spojený s cestováním a zbyde vám ho více na samotné studium.

Učíte se lépe ve skupině a chcete se bavit?


Klasickou podobu kurzů nabízí Pavla Kostelecká, která vás v Brně naučí mluvit německy dřív, než řeknete švec. O něco širší repertoár jazyků pak nabízí Jazyková škola Britannika v Praze. Po rozřazovacím testu budete rozděleni do skupin dle vašich aktuálních schopností, takže se ihned zaměříte přesně na to, kde máte mezery. A pokud hledáte opravdu velký výběr možností, mrkněte se na jazykovku Spěváček, která má učebny v různých částech Prahy. Zdarma vám připraví ukázkovou lekci, abyste věděli, do čeho jdete. Nabízí i možnost individuální výuky, a to dokonce i když chcete studovat třeba japonštinu!

Pokud hledáte něco náročnějšího a chcete opravdu mluvit, navštivte kurzy angličtiny od Michael Taylor – amplevoice. Lektorem je rodilý mluvčí, který na vás bude mluvit anglicky opravdu celou dobu, takže se něco přiučíte snad už od první vteřiny, co přijdete.

Myslíme na vás.
Benefit Plus

Předchozí článekDalší článek

Zabavte se studiem cizích jazyků

Začátečník, nebo pokročilý, obecný či konverzační kurz - volba je jen na vás. Místo se najde pro každého! Díky malým skupinkám 4-8 studentů se nabízí spousta prostoru pro individuálnější přístup a otázky. Pro ryze individuální kurz můžete využít i online výuku. Navíc pokud zjistíte, že vám první lekce úplně nesedla, poskytne vám ji Barevná škola jazyků zdarma.

Ovládněte konečně angličtinu

Slovíčka z angličtiny umíte, ale použít je ve větě je těžké. Nervozita vás ochromí a najednou jsou vědomosti fuč. Je vám to povědomé? Pak vás zaujmou kurzy angličtiny Riverside Mělník, kde se vám budou ochotně věnovat. V jejich hodinách se naučíte hlavně mluvit. Pokud se vám nehodí docházení do učebny, nebo jste z daleko, využijte nabídky výuky po Skype. Zde je také možnost vést lekci s rodilým mluvčím, který vám předá mnoho zkušeností. Výuka maximálně pro 2-3 osoby vám dodá pocit bezpečí a trochu sebevědomí. Pro intenzivnější formu lekcí je možnost individuálních hodin.

Učte se angličtinu sledováním filmů

Škola hrou! Angličtinu se v CinemaLingua díky tomu naučíte rychle a snadno. Vyzkoušíte si rozpoznávání slov u puštěného videa, osvojíte si chápání kontextu a nebo si zahrajete poslechové pexeso. Různorodost záznamů vás posune o mnoho dál, než běžné a mechanické studium angličtiny.

Naučte se konečně "šprechtit"

Spousta z nás podceňovala v mládí studium jazyků. Zejména pak možná němčiny, která je ale přitom stejně využívaná, jako angličtina. Pavla Kostelecká nabízí individuální hodiny němčiny, kde se nemusíte bát ptát na otázky, lektorka se bude věnovat pouze vám a vše si tak vštípíte mnohem rychleji.

Začněte se studiem jazyků ještě dnes

Jazyky (a zejména pak angličtina) jsou již nedílnou součástí našich životů. Filmy, dokumenty, podcasty i komunikace pro vás budou díky kurzům o mnoho snazší. Stačí jen zahodit stud a opravdu se do toho ponořit. Jazyková škola Spěváček navíc nabízí své kurzy i online, takže můžete studovat pěkně z domova. Nic vám tedy nestojí v cestě! Stačí si jen vybrat. Skupinový kurz v daný čas, nebo individuální lekce na míru jen pro vás. 

Pokořte jazykovou bariéru a rozmluvte se

"Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem." A vy si můžete vybrat, jestli budete z Německa, Itálie, Francie, nebo třeba Anglie. Jazyková škola Britannika nabízí kurzy pro úplně začátečníky, i pro pokročilé a zdatné studenty. Ve skupinách, nebo individuálně, vyberte si to své a staňte se zase studentem.

Naučte se angličtinu s rodilým mluvčím

Intenzivní komunikace v angličtině, bez prostoru na češtinu, je efektivním způsobem, jak se jazyk skutečně naučit. The English Teacher in Prague vyniká lektorem - rodilým mluvčím - který vás nekompromisně "donutí" opravdu mluvit. Ztratíte tak strach a získáte šanci pochytit i perfektní výslovnost.

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním.