zobacek
zaměřeno na děti

Když chcete potěšit vaše děti

Volný víkend před vámi a znovu přichází otázka „kam vyrazit?“. Za hezkého počasí se nabízí výlet do přírody nebo třeba odpočinek na chatě. Co ale když prší? Nebo když chcete prostě jen zažít něco nového? Na to jsme mysleli za vás a přinášíme vám inspiraci na místa, kde si užije celá rodina.

Recept na dětský smích a rozzářené oči

Společné dovádění, objevování a poznávání nových věcí vytvoří nezapomenutelné zážitky. Vydejte se tomu naproti a navštivte třeba TOBOGA Tongo v Hradci Králové. Spousta atrakcí ve velké hale přináší dětem prostor se pořádně vyřádit. Nejrůznější překážky na jejich výpravě je spolehlivě zabaví a nadšeně vám budou ukazovat, co všechno zvládly. Probudíte v nich tak přirozenou zvědavost a snahu zkoušet nové věci.

Když je potřeba dát hlavy dohromady

Za dobrodružstvím se můžete vydat do Prahy a zkusit únikovou hru. MindMaze z vás udělá třeba vesmírné pionýry. Čeká vás reálný sci-fi zážitek na mezihvězdné misi, která se ale bohužel zvrtla. Na vás je teď zachránit celou výpravu. Nebo si raději po vzoru Julese Verna užijete dobrodružný mix vědy, bádání, magie a parních strojů? Ponořte se do světa, kde se nemožné stává skutečností a připravte se na velkou porci zábavy.

Národní památky na jednom místě

Že je učení zábava můžete otestovat třeba na pražské výstavě českých národních památek. Czech Repubrick vás okouzlí dechberoucími modely, které jsou sestavené z lega. Propracování do nejmenších detailů dokonale znázorňuje třeba Národní muzeum, katedrálu sv. Víta či vysílač Ještěd. Mimo jiné na vás čeká i největší horská dráha na světě, filmoví hrdinové a různé atrakce.

Probádejte historii v zábavním parku

Dějepis je nuda? V History parku rozhodně ne! Poznání a výuka formou zábavného programu vás přenese do dob, kdy se lovili mamuté. V ceně vstupného je pro vás připravena široká škála věcí. Vyzkoušíte si práci s hlínou, vyrobit pazourek, dřevěnou sekyrku, založit oheň a mnoho dalšího. Vzdělávání už bylo dost? Tak co takhle si zahrát třeba kroket nebo pétanque na upravených hřištích? V areálu je k dispozici zdarma i ohniště s dostatečnou zásobou dřeva, kde si můžete odpočinout a připravit něco k snědku.

Na skok do pravěku a zase zpět

Z doby moderní se přeneseme do minulosti. V HistoryParku v Ledčicích můžete s dětmi zkoumat, poznávat a učit se. Vlastnoručně si vyrobíte pravěký suvenýr, který si odnesete domů. Zkusíte si třeba archeologický výzkum, zastřílíte z luků, vyřádíte se s hlínou nebo postavíte dřevěný dům. A v případě výjimečně horkého počasí se můžete zúčastnit bazénové „podmořské“ archeologie, která příjemně ochladí. Zároveň si můžete oddechnout a za pití lahodné kávy pozorovat, jak si děti hrají.

Tak kam to bude? Probudíte v sobě dobrodružnou povahu, nebo zvolíte oddech na výstavě? Ať to bude jakkoliv, jistě si užijete báječně strávený společný čas.

Myslíme na vás.
Benefit Plus

Předchozí článekDalší článek

Poznejte Česko díky LEGO výstavě

České památky v podobě obřích modelů z lego kostiček uchvátí nejen děti, ale i dospělé. Propracování do nejmenších detailů znázorňuje například Národní muzeum či Tančící dům. Samozřejmě nechybí ani lego na hraní, takže můžete společně postavit třeba váš domov. Můžete si také zahrát detektivní hru: Temnyho parťáci, kde si užije zábavu celá rodina. Čekají vás v ní nástrahy ve formě světelných šifer, Morseovy abecedy a dalších úkolů, při kterých bude potřeba zapojit bystrou mysl, ostrý zrak i hmat. 

Zkuste si týmovou spolupráci na únikovce

Hra začala. Před vámi je složitý úkol, který musíte splnit. Čas neúprosně běží a vy musíte přijít na jeho řešení. Jste vesmírní pionýři a zachraňujete celou posádku? Nebo špioni, kteří musí utéct před výslechem? Fantazie jede naplno a týmová spolupráce vás přibližuje k cíli. S každým neúspěšným pokusem jste o něco chytřejší a vše do sebe začíná zapadat. Adrenalin z ubývajícího časového limitu prostupuje místností a atmosféra houstne. Dostanete se nakonec ven?

Užijte si zábavný den s dětmi

Spousta atrakcí a zábavy na jednom místě, kde se dětská fantazie může rozjet na plné obrátky. Každá z atrakcí totiž představuje jiný ostrov či mořský svět. Pro nejmenší je v hale koutek se spoustou balonků, starší děti mohou skotačit na trampolínách. Na své si přijdou i malí horolezci, pro které je na místě lezecká stěna. V pirátském úkrytu si užijí bludiště plné chodeb, prolézaček a skluzavek. Samozřejmostí je i skákací hrad.

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním.