zobacek
Relaxace

Kam a za jakých podmínek vyrazit za kulturou a masáží?

Rádi byste zašli do kina, nebo si třeba odpočinout na masáž? Konečně můžete! Samozřejmostí jsou určitá opatření, ale nemějte obavu. Dali jsme pro vás dohromady informace o tom, jak si bezpečně své body užít. A doplnili jsme to rovnou i o pár tipů, kam zajít.

Večer plný zábavy bez rizika nákazy

Užít si film v kině můžete například v Kině Lucerna. Již při nákupu vstupenek zjistíte, že sedět smíte maximálně po dvou. Oddělovat vás pak bude mezi sedadlo. Při vstupu do kina je připravena dezinfekce. V Bio Oko na vás čekají již připravená sedadla, kam si smí návštěvníci sedat. Jejich zahrádka je k dispozici od 15 – 17:00. Plošně ale platí, že počet lidí nesmí na jedno promítání přesáhnout 100 lidí. Doporučujeme si ale dávat pozor na konkrétní kina. Například Kino Hvězda v Přerově totiž zatím neotvírá vůbec.

Relaxace, které se nemusíte bát

Za relaxem na masáž vyrazte třeba do sítí masážních salonů Tawan. Jejich zaměstnancům je po příchodu na pracoviště měřená teplota. Nemusíte se tedy vůbec obávat nákazy. Samotná masáž proběhne v roušce a u vstupu můžete použít dezinfekci. Ta je používána i na veškeré prostory a prádlo, které posílají do profesionální prádelny. Dále pak v salonu Beauty-zone vás rozmazlí jak masáží, tak kosmetickým ošetřením. Dezinfekce prostor je samozřejmostí, a i rouška je povinnou součástí výbavy vaší, i personálu.

Všechna opatření platí vesměs plošně a nijak zvlášť se nemění. Přesto je ale určitě dobré se předem informovat u konkrétního poskytovatele. Nezapomeňte si tedy roušku a oslaďte si trochu život. Osladíte ho totiž nejen sobě, ale i znovu otevřeným místům.

Mysíme na vás.
Benefit Plus

Předchozí článekDalší článek

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním.