zobacek
SPORT

Jděte konečně cvičit! Aneb jak to chodí ve fitku v přechodné době

Jestli jste dosud o hodince posilování na strojích jen snili, tak pro vás máme dobrou zprávu. Opatření povolují, fitness centra pomalu otvírají! Od 27.4. máte konečně možnost si dát pořádně do těla. S čím nyní můžete počítat, když vyrazíte vstříc endorfinům do vašeho oblíbeného fitka?

Různá opatření pro různá místa

Podmínky pro návštěvu se mohou různě měnit. Pro inspiraci ale přinášíme několik základních informací, které je dobré vědět předem. Odstup 2 metry, dezinfekce a rouška je však samozřejmostí všude.

Například Factory Pro poskytuje skupinové lekce i klasický fitness, ale pustí vás cvičit jen na dobu 90 minut. Přijít musíte již převlečení do sportovního oblečení, uvnitř si pak jen nasadíte svou obuv pro vnitřní prostory. Ve FitPULS si pak můžete užít jak stroje, tak skupinové lekce. Preferují však užívání vašich vlastních podložek, tak si ji nezapomeňte doma. Sport Centrum Evropská vás nechá řádit o trochu déle, a to po dobu až 2 hodin. Důležité ale je, aby vás bylo maximálně 25. Proto je určitě lepší předem zavolat a domluvit se, kdy můžete přijít. To samé platí i pro sálové lekce a squash, kde je nutná rezervace.

Důvěřujte, ale prověřujte

Možností, jak se vrátit do fitness rutiny, je tedy poměrně dost. Někteří poskytovatelé fungují jak online, tak offline. Doporučujeme aktivně sledovat webové stránky vašich oblíbených fitness center. Pro nejaktuálnější informace si ale určitě před návštěvou do vašeho fitka zavolejte. Jedině tak budete mít jistotu, že nejedete úplně nadarmo.

Myslíme na vás.
Benefit Plus

Předchozí článekDalší článek

Nezahálejte a vyražte konečně do fitka

Konečně se věci daly do pohybu a opatření se uvolňují. Dejte se do pohybu tedy i vy a skočte se zapotit jak se sluší a patří! Využívat můžete sice jen posilovnu a na omezenou dobu 90 minut, ale i to se počítá. Nejlepší však bude, když přijdete již oblečení do sportovního. Šatny, wc a sprchy jsou totiž z hygienických důvodů zavřené.

Dejte si do těla přímo ve fitness centru

Byla pro vás karanténa dosud argumentem, proč si nezacvičit? Tak tomu už je konec. Sport centrum Evropská totiž znovu otevírá! Na lekcích je však omezená kapacita lidí a je potřeba si předem zavolat a provést rezervaci. Cvičit ale můžete až 2 hodiny, což je dostatek času na to, abyste se pořádně zapotili.

Vyražte konečně cvičit do fitka!

Rozpohybujte ztuhlé svaly ve Sportlife a užijte si návrat k tréninkům. S rouškou a menší kapacitou lidí ve fitness centru si tak můžete do těla vpustit hormony štěstí a ještě něco udělat pro své tělo. Nezapomeňte si však předem udělat rezervaci, aby na vás zbylo nějaké místo. A pokud přijdete už oblečení do sportovního, bude to jen plus. Šatny, wc a sprchy jsou totiž z hygienických důvodů zavřené. 

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním.