zobacek
Back to school

Jak využít své benefity, když se blíží nový školní rok?

Láme se léto a za pár týdnů se školáci vrací do lavic. S tím přichází i potřeba pořídit nové učebnice. Pořiďte je jednoduše za své body v našich partnerských knihkupectvích! Kromě toho, že si můžete udělat radost knížkou sami pro sebe totiž můžete svůj rozpočet využít i na nákup školních učebnic. Kde a jak nákup provést vám samozřejmě vysvětlíme. A navíc - přinášíme i několik tipů na rozvoj pro vás!

Pohodlné řešení začátku školního roku


Jednou z možností je například Knihy Dobrovský. Pro nabídku učebnic klikněte zde, a vykoukne na vás parádní rozdělení na sekci pro předškoláky, základní školu i vyšší třídy. Kromě toho mají v nabídce i akční ceny a výprodeje klasických knih, takže si rovnou můžete koupit něco na čtení. Nákup pak dokončíte a zaplatíte snadno přes platební bránu – stačí při platbě zvolit Benefit Plus. A navíc – nad 300 Kč máte dopravu zdarma! Podobně snadno ale pořídíte učebnice i na Albatrosmedia, kde můžete rovněž využít výhody platební brány. Při nákupu navíc dostanete dárek a při platbě nad 800 Kč neplatíte poštovné. A když už budete v tom, určitě omrkněte sekci akce -70 %, kde můžete nakoupit třeba vánoční dárky s předstihem a za hubičku. Stejné pohodlí při nákupu vám zajistí také knihkupectví Martinus.

Obdarujte sebe i své blízké hezkou knížkou

Začtěte se do voňavých listů, kde fantazie nemá meze. Knihy jsou skvělým dárkem nejen pro vás, ale i pro vaše blízké. Díky online objednání navíc nemusíte nikam chodit. Takže navzdory opatřením seženete malou radost pro kohokoliv. Jaký titul si vyberete tentokrát?

Back to school nejen pro školáky


Rozvoj a vzdělání nekončí maturitním vysvědčením či diplomem z vysoké školy. Pravidelné osvěžování mozkových buněk a rozvoj vás nejen posune kupředu, ale především ze sebe získáte skvělý pocit. Je snad něco, co si už dlouho chcete zkusit a naučit se, ale zatím jste to odkládali? Mrkněte na tipy níže - třeba si vyberete! A pokud vás nic nezaujme, utíkejte se podívat do naší aplikace na seznam kurzů a najděte si to své!


Pár tipů na zajímavé kurzy pro všechny


Věděli jste, že výtvarno se dá naučit? Nemusíte být Picasso od narození – bohatě stačí pravidelný trénink! Umělecky založené duše mohou dát průchod své kreativitě na výtvarných kurzech AvvY. Výsledné dílo z hodin kresby či malby pak může být báječný a osobitý dárek, nebo originální dekorace do vaší ložnice! Stejně dobře zužitkujete i kurzy kaligrafie z ateliéru Písmodílna. Malování písmem je dnes v oblasti tvorby velkým hitem, protože správně zvolený nápis dokáže vdechnout každé ilustraci emoce a především originalitu. P.S.: s trochu trpělivosti se tohle zvládne naučit opravdu každý!


Milovníci interiérů se určitě vyřádí na kurzech od Intermezzo, kde kromě klasického pojetí bytového designu zabrousíte i do tajů Feng Shui, materiálů či osvětlení. Široká nabídka kurzů pokryje každé téma, které oblast interiérového designu přináší. A až si vybavíte byt skříní v tom správném tónu a stylu, bude se vám hodit kurz šití od Brno šije, kde se naučíte tvořit originální a moderní kousky do vašeho šatníku. Od košil a pletení, až po neotřelé a designové šaty, kabáty a spoustu dalšího.


U originality ještě zůstaneme – co takhle vyrobit si ze dřeva jedinečný prvek do domácnosti? Kurzy práce se dřevem nabízí Fajn dílna Ostrava, kde si vyrobíte třeba lampu nebo prkénko. Pak můžete třeba uspořádat doma vinný dýchánek s lahodnými sýry, které budete servírovat právě na něm.


Jak vidíte, možnosti benefitů jsou široké – kurzů je v naší aplikaci Benefit Plus samozřejmě mnohem víc – tak se určitě běžte podívat!


Myslíme na vás.
Benefit Plus
 

Předchozí článekDalší článek

Knižní tituly i učebnice na jedné stránce

Jste vášniví milovníci knižních příběhů, kteří hltají stránku za stránkou? Nemůžete se dočkat, až nové tituly zaplní vaši domácí knihovnu a vy si budete moci užít příjemný večer ve společnosti jejich hrdinů? Díky e-shopu Albatros Media můžete pootevřít dveře do literárního světa a proměnit vaše přání ve skutečnost. Kromě pestré nabídky prózy i poezie zde najdete také velký výběr učebnic, slovníků a dalších vzdělávacích knih.

Naučte se konečně kreslit či malovat!

Rádi byste kreslili a malovali, ale myslíte si, že to neumíte? Problém vyřešen - prostě jen zajděte na kurz! Vlohy jsou samozřejmě skvělý základ, ale věřte, že se to můžete hravě naučit. Faktem totiž je, že v běžném životě používáme levou hemisféru mozku. Ta je uzpůsobena na myšlení, fakta, čísla a logiku. Pro tvorbu ale potřebujete tu pravou část, která nerozlišuje čas ani prostor, jsou v ní uchované emoce, kreativita, fantazie, intuice a hravost. Na kurzech si pod vedením lektorů projdete vše potřebné pro rozvoj schopnosti kreslit, kterou máme všichni ve vínku odjakživa. Uvidíte, že s každým výtvorem budete stále blíž a blíž vašemu vysněnému výsledku. Tak hurá do toho!

Kurzy kaligrafie aneb Relax u malování písmem

Kaligrafie, neboli malba písmem, zažívá v současné době velký boom. Na kurzech kaligrafie si můžete vybrat z několika druhů kurzů, a to dle technik, které chcete používat. Získáte naprosto kontrolu nad svou rukou a naučíte se dělat dokonalé linky, kudrlinky i radostné obloučky! Zejména pro kreativce je to skvělý způsob, jak dodat sdělení emoce - přesně takové, jaké potřebujete. Věděli jste třeba, že existuje psychologie fontů? Druh písma může rapidně změnit dojem ze sdělení a působit pak na pozorovatele klidně úplně jinak. Navíc jde o skvělou relaxační techniku, protože zde budete potřebovat trochu trpělivosti a píle, ale výsledky pak zužitkujete i v jiných oblastech, a to je přece super!

Splněný sen o práci v interiérovém designu

Kam dát lampu, jakou zvolit barvu gauče a s čím ladí dřevo či kov? To vše a mnohem víc zjistíte na kurzech interiérového designu. Můžete se naučit, jaké jsou styly interiéru, jejich historický vývoj, barvy a dekorace, ale třeba i 3D vizualizace či Feng Shui. Svoje poznatky pak zužitkujete nejen ve svém vlastním domově - klidně se pak totiž můžete i uplatnit na trhu! Na výběr máte roční studium nebo dvouleté, při takto dlouhodobých kurzech navíc dostanete vlastního reálného klienta, pro kterého zpracujete projekt, a pokud budete opravdu dobrým studentem, přivedete ho společně s klientem k životu.

Zašijte se na kurzy šití a vykouzlete nový model

Fast fashion z řetězců vás nebaví, dřímá ve vás kreativní duše a chtěli byste nosit pořádně originální kousky? A co takhle ušít si něco sami? Jedinečné modely, které nemá nikdy na světě, vám přímo na míru a přesně podle chuti. Nebo z toho bude parádní dárek, který nadchne snad každého! S jehlou v ruce a díky parádním kurzům a lektorům se můžete prošít k čemukoliv. Od začátečníků až po profíky.

Výrobky ze dřeva, které si sami vytvoříte

Pro originální výrobek ze dřeva nemusíte hned běžet do obchodu. Prkénko či lampu, které skutečně využijete v domácnosti, si můžete vyrobit sami!  Na kurzu Fajne prkna se seznámíte se stroji, naučíte se, jak lepit, brousit a jak se dostat do finále a k dokončení originálního kousku do vaší kuchyně. Chcete jedinečný kousek, který krásně doplní každý interiér? Na kurzech Fajna lampa budete mít možnost si jeden takový odnést domů a rozzářit tak vaši ložnici či obývák výjimečným dílem, které jste sami vytvořili. Zkrátka fajne a poctivá ruční práce.

Uplatněte své body na nákup tištěných knih

Pohodlně se usadit a otevřít první stránky svého nového knižního přírůstku je rozhodně relax. Prostě jen na chvíli utéct do fantasy světa, nebo třeba jedním dechem zhltnout napínavou detektivku. Díky možnosti online objednávání si můžete rozšířit svou sbírku odkudkoliv. Martinus nabízí navíc platbu BP kartou online a doručení až domů. A kromě toho - za své benefity můžete samozřejmě pořídit i učebnice školákům!

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním.