zobacek
Cestování

Jak se uvolnit na dovolené aneb aktuality z českého cestování

Jedete autem a sluneční paprsky problikávají mezi stromy. Frekvence baráčků klesá a nahrazují je louky, pole a lesy. Zní to jako utopie? Kdepak! Přichází další vlna rozvolněných opatření! Od 25.5.2020 můžete zase využívat český cestovní ruch. Tak kam zamíříte? Do maringotky na břehu jezera? Nebo to bude luxusní hotýlek s wellnessem?

Lámete si hlavu s tím, jak to vlastně funguje?

Od toho jsme tu pro vás my. Neleníme a zavolali jsme na pár míst, abychom vám dodali aktuální informace o tom, jak se vyvíjí situace. Vybrat si můžete například z našich tipů. A pokud máte zálusk na jiné místo, raději si tam předem zavolejte. Je dobré mít jistotu a nejaktuálnější informace.

Tipy na místa, kde máte dveře otevřené

Chcete jet na velkou rodinnou dovolenou? Nebo jste snad parta přátel, co chce strávit víkend pohromadě? Určitě vás pak potěší, že Hotel Na Jezeře má otevřeno od 28.5.2020 - rezervace ale můžete provádět už nyní, a to online přes rezervační portál. Kromě krásného prostředí samotného hotelu, pohody a klidu přímo na pláži Lipna a velké nabídky pokojů vám nabídnou i saunu. Na požádání si můžete užít i relax na masáži.


Jak to dopadá, když někdo uzavření hotelu využije k jeho zvelebení, se můžete podívat v Lipno Amenity. Tam na vás čeká mimo jiné nové fitness vybavení. Nově si také můžete užít vydatnou snídani v Grill & Lounge baru, odkud je výhled na lipenskou přehradu. V Lipno Amenity navíc začali spolupracovat s českou pražírnou kávy Nordbeans - od jara si můžete vychutnat ve všech resortech jejich vlastní Amenity kávu. Doporučujeme si ale zavolat ohledně kapacit, zdá se, že volná místa rychle mizí!

Navštivte hotel, kde vás přivítají s láskou

Hledáte něco víc, než jen pouhý nocleh? Sporthotel Zátoň je pro vás pak to pravé! Na laskavosti a srdečnosti si zakládají. Vaše děti i vy si tak můžete užít dovolenou s rodinnou atmosférou. Skvělá lokalita nabízí okolní cesty k toulkám přírodou. Nebo snad raději dobrodružství na kolech? Hotel plně podporuje sportovní nadšence. A pro odpočinek si můžete užít venkovní bazén. Okolo vás jen lesy, nad hlavou nebesa a místo hudby vám do uší cvrlikají ptáčci.

Od pátku 29.5.2020 vás pak přivítají i v Sporthotel Zátoň. První polovina června je zatím prý docela volná, ale pozor - pozdější letní termíny už se zaplňují! Proto doporučujeme jednat rychle a svůj termín si zabrat rovnou. Čeká tam na vás totiž wellness! Zajdete na masáž, kosmetiku, do bazénu, či do sauny? Jediné, co nebude fungovat, je pára. V restauraci má každý pokoj svůj vlastní stůl - takže se nemusíte ani bát, že by vám ten váš někdo obsadil.

Vzhůru za zaslouženým odpočinkem!

Ať se rozhodnete jakkoliv, nezapomínejte, že odpočinek je důležitý. Nebojte si tedy osladit si život a vyrazte vstříc novým zážitkům a relaxaci. Vaše benefity jsou radostí nejen pro vás, ale i pro místa, která po dlouhé dohě mohou konečně otevřít. A věřte, že se na vás moc těší.

Myslíme na vás.
Benefit Plus

Předchozí článekDalší článek

Vyrazte s rodinou vstříc sportu a relaxaci

Aktivní dovolená se spoustou možností, jak trávit volný čas. V hotelu Na Jezeře je prostor jak pro relax, tak pro sport a zábavu. Místo je ideální pro rodiny s dětmi, které se zabaví na dětském hřišti. Nebo se připojí k vám a půjdete se sportovně vybít? Na místě je půjčovna pramic, horských kol a například tenisové kurty. Zahrát si můžete i basket, nebo volejbal. Oddechnout si pak můžete v sauně nebo na masáži.

Odskočte si do ráje za sportem i odpočinkem

Máte děti a chcete jistotu aktivit za jakéhokoliv počasí? A co takhle navštívit hotel Amenity Lipno, kde se o vás i vaše ratolesti s radostí postarají? Dlouhatánská cyklostezka okolo Lipna a nespočet turistických tras zajistí venkovní zábavu. Samotná přehrada se pak přímo vybízí k vodním sportům. A v případě mraků se nemračte - hotel má i obří sportovní halu. Takže squash, bowling nebo třeba golfový simulátor vás i vaše nejmenší určitě zabaví! Ubytování je však vhodné i pro romantiku jen ve dvou.

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním.