zobacek
O benefitech

Jak na benefity z cafeterie?

Přestože se benefitový rozpočet stal již standardní součástí zaměstnaneckých benefitů, je jeho čerpání ještě pro mnohé záhadou. Jak tedy na zaměstnanecké benefity, aby vám přinesly co nejvíce?

Kdo může benefity čerpat?

Podle zákona můžete váš benefitový rozpočet čerpat nejen vy, ale také vaši nejbližší rodinní příslušníci. Je tedy naprosto v pořádku, pokud zaplatíte pro celou rodinu například vstup do Aquapalce Čestlice či nové učebnice v Knihy Dobrovský pro vaše děti.

Jaká omezení jsou spojená s čerpáním benefitů?

Jediným limitem, který stanovuje zákon, je limit 20 tis. Kč na oblast rekreace za 1 kalendářní rok. Pokud ovšem má více členů rodiny svůj benefitový rozpočet, klidně mohou být použity na jednu dovolenou. Pouze je třeba domluvit se s poskytovatelem, aby platbu rozdělil do více částí.

Co lze za benefity čerpat?

Většinou se jedná o služby z oblasti sportu, zdraví, rekreace, kultury a vzdělávání. Můžete nakoupit také tištěné knihy, výrobky zdravotnického charakteru a z optik.

Nevíte, za co své benefity utratit? Inspirujte se v článku Překvapí vás, že můžete čerpat tyto benefity? nebo 5 nejoblíbenějších benefitů.  Zaujmout by vás mohl také článek 3 největší chyby při čerpání benefitů.

Myslíme na vás.
Benefit Plus

Předchozí článek

Zažijte dobrodružství v hotelu s aquaparkem

Rodinné pokoje, výborná gastronomie, skvělá zábava, sport a opravdový odpočinek. To vše na vás čeká v hotelu Aquapalace, kde můžete celé dny skotačit s vašimi nejmenšími v bazénu a na vodních atrakcích. Samozřejmostí je i možnost hýčkání ve vířivce nebo oddych na masážní lavici, ale i klidné plavání v bazénu nebo protažení těla v umělé řece. Po vodních radovánkách jsou k dispozici masážní lavice a pohodlná lehátka na relaxační terase.Milovníky pohybu venku si místo získá širokou nabídkou outdoorových aktivit.

Obdarujte sebe i své blízké hezkou knížkou

Začtěte se do voňavých listů, kde fantazie nemá meze. Knihy jsou skvělým dárkem nejen pro vás, ale i pro vaše blízké. Díky online objednání navíc nemusíte nikam chodit. Takže navzdory opatřením seženete malou radost pro kohokoliv. Jaký titul si vyberete tentokrát?

Ukončili činnost

Horský Hotel Čeladenka představuje to nejlepší ubytování v Beskydech. Již několikrát bylo oceněno jako nejlepší horský hotel v Moravskoslezském kraji a na své si přijdou jednotlivci, páry i rodiny s dětmi. Ubytovat tu můžete dokonce i své psí mazlíčky. A to vše za své benefity! 

Načerpejte nové síly v multifunkčním fitness centru

Chcete svůj volný čas trávit v opravdu špičkovém fitness centrum, kde je možné relaxovat a hledat harmonii mezi tělem a duší? Pak rozhodně nasměrujte svoji pozornost k Balance Clubu Brumlovka, který vám přímo v centru Prahy nabízí vše, co potřebujete, abyste se stali mistry odpočinku.

Vyrazte vstříc kultuře do pardubického divadla

Užijete si komedie, pohádky, dramata i muzikály. Městské divadlo v Pardubicích patří mezi nejnavštěvovanější a nejprestižnější kulturní stánky pardubického kraje a úspěchy sklízí nejen doma, ale i v dalších městech, kde hostuje. Hlavní scénou divadelního souboru východočeského divadla v Pardubicích je historická budova, která má více než stoletou tradici. Už naše babičky a prababičky se sem chodily odreagovat a užít si hudbu, tanec i mluvené slovo v bravurním podání zdejšího hereckého souboru.

Pro vaši zdravou mysl

Mgr. Anita Michajluková poskytuje psychologické poradenství a psychoterapii. Pracuje s dospělými, děti, celou rodinu, věnuje se též partnerským konzultacím. Vyhledat ji můžete s čímkoliv, s čím si nevíte rady a uvítáte nový úhel pohledu nebo si potřebujete utřídit své myšlenky, najít řešení a cestu ven. Nečekejte až to, co vás trápí, nabude velkých rozměrů, klidně přijďte s věcmi běžnými a na první pohled obyčejnými.

Vybírejte ze široké nabídky dioptrických brýlí

FOKUS Optik je v současnosti největším subjektem v oboru oční optiky v Česku i na Slovensku. Více než 70 let zkušeností vám přináší odbornost i individuální přístup s těmi nejlepšími službami. Ideální řešení pro vás a vaše oči za pomocí nejmodernějších metod měření zraku i výběru dioptrických brýlí. Osobně se můžete obrátit na zkušený personál v jedné ze 160 poboček.

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním.