zobacek
O benefitech

5 nejoblíbenějších tipů z Benefit Plus

Své benefity využíváte ve svém každodenním životě. Tušíte ale, které jsou opravdu ty nejoblíbenější, pokud nepočítáme lékárny? Pojďme se na to podívat a možná se trochu inspirujete.

Cestování

Co víc od benefitů očekávat než dokonalý relax někde v horách či u bazénu? I když doba koronavirová moc nepřeje cestování zahraničnímu, krásná místa v Česku vše vynahrazují. Široká nabídka ve všech koutech Česka lidi prostě baví. Nově se můžete inspirovat i vy v článcích na téma Nejkrásnější Česko.

Oční optiky

Nákup brýlí, kontaktních čoček i příslušenství je pro většinu z nás velmi aktuální. Ať už využíváme známé sítě jako je Fokus optik, Eiffel optik nebo menší lokální optiky. Svou oblíbenost nezapřou ani zařízení, která se zabývají laserovými operacemi očí, jako například Asklepion či Gemini oční klinika.

Knihy

Od 1. 1. 2018 je možné zakoupit z benefitů také tištěné knihy. Nárůst obliby tohoto benefitu je opravdu raketový. Hlavním partnerem Benefit Plus jsou Knihy Dobrovský a během 1 roku se mu podařilo dostat se mezi TOP 5 poskytovatelů.

Slevomat

Mezi top benefity září také ty z oblasti kultury, ať už se jedná o oblíbená kina jako Cinema City a CineStar nebo kulturní předprodej snad veškerých akcí jako Ticket Stream či Ticket Art. A velkým lákadlem je také samotný Slevomat.

Tyto benefity jsou ty nejoblíbenější napříč více než 210 tisíci uživateli. Existují ovšem super oblíbení lokální poskytovatelé jako například Balance Club Brumlovka, Saunia, prodejny zdravé obuvi Shoets či jazykové školy jako Jipka či Spěváček.

Děláte nějakou chybu v čerpání svých benefitů? Přesvědčte se v článku 3 největší chyby při čerpání benefitů. Možná vás překvapí, co všechno lze za vaše benefitové body pořídit a to v článku Překvapí vás, že můžete toto čerpat v rámci Benefit Plus?

Myslíme na vás.
Benefit Plus

Předchozí článekDalší článek

Vybírejte ze široké nabídky dioptrických brýlí

FOKUS Optik je v současnosti největším subjektem v oboru oční optiky v Česku i na Slovensku. Více než 70 let zkušeností vám přináší odbornost i individuální přístup s těmi nejlepšími službami. Ideální řešení pro vás a vaše oči za pomocí nejmodernějších metod měření zraku i výběru dioptrických brýlí. Osobně se můžete obrátit na zkušený personál v jedné ze 160 poboček.

Vyberte si nové brýle přes e-shop

Pokukujete po nových obroučkách, sháníte čočky či snad chcete sluneční brýle? Eiffel optik vám ušetří cestu do prodejny a díky e-shopu nabízí pohodlný a klidný výběr. U spousty obrub najdete navíc virtuální zrcadlo, takže si snadno svůj nový kousek vyzkoušíte i na dálku. Nízké ceny navíc potěší vaši (bodovou) peněženku.

Komplexní péče o vaše zdraví

Institut klinické a estetické medicíny Asklepion nabízí svým klientům široké spektrum služeb, které pomáhají zajistit zdraví a krásu těla. Díky nejmodernějším medicínským postupům, špičkovému přístrojovému vybavení a odbornému týmu lékařů poskytuje Asklepion služby na nejvyšší světové úrovni a každému klientovi vysoce osobní přístup.

Zbavte se dioptrií nadobro!

Zbavte se dioptrií snadno, bezbolestně a rychle! Oční klinika Gemini, známá nejen díky špičkové péči a dlouholeté tradici, má skvělou pověst v České republice i v zahraničí. Oblíbená je nejen pro svou dostupnost, ale i lidský a osobní přístup každého z členů týmu. Bez obav se můžete svěřit do jejich péče a užít si život bez dioptrií.

Obdarujte sebe i své blízké hezkou knížkou

Začtěte se do voňavých listů, kde fantazie nemá meze. Knihy jsou skvělým dárkem nejen pro vás, ale i pro vaše blízké. Díky online objednání navíc nemusíte nikam chodit. Takže navzdory opatřením seženete malou radost pro kohokoliv. Jaký titul si vyberete tentokrát?

Kino, které vás opravdu vtáhne do děje

Milujete filmové trháky, při kterých se tají dech? Chcete na chvíli zapomenout na realitu a vydat se na cestu spolu s filmovými hrdiny? Potom je Cinema City to pravé místo pro vás. Tato síť multikin uspokojí i nejnáročnější diváky. Kvalitní zvuk, který se rozprostírá všude okolo vás. Obrovské plátno, na kterém vám neunikne ani ten nejmenší detail. Zkrátka budete mít pocit, jakobyste děj prožívali s vašimi filmovými hrdiny.

Užijte si dokonalý zážitek z kina

Je libo 13 multikin po celé české republice? Ve všech najdete vynikající atmosféru, prvotřídní servis a nabídku těch nejlepších filmových novinek. Pohodlně se usaďte, zabořte ruku do svého oblíbeného popcornu a vychutnejte si zážitek, pro který jste přišli. Ať už strhující drama, pohodová komedie, co vás rozesměje či snad napínavý historický román, který rozněžní i ty nejtvrdší - zážitek to bude rozhodně od začátku až do konce. Díky špičkovém zvuku a obrovskému plátnu se na pár chvil přesunete z reality do filmového děje.

Svět kultury jako na dlani díky Ticket Art

Společnost Ticket Art se zabývá předprodejem vstupenek na různé kulturní akce. Spolupracuje s producenty současných koncertů, muzikálů a divadelních představení. Zprostředkuje vám tak vstupenky, které budete mít za nejnižší ceny. V klidu domova si můžete na webových stránkách Ticket Art objednat vstupenku, aniž byste museli stát a čekat ve frontě na pokladně divadla. Ticket Art nabízí vstupenky na představení napříč všemi regiony České republiky. Máte chuť navštívit známé pražské divadlo nebo menší scénu ve vašem městě? Stačí se rozhodnout. Ticket Art pořádá také akce, kdy můžete k zakoupeným lístkům vyhrát další. 

Pořiďte si vstupenky a vyrazte za zábavou

Chcete mít přehled o kulturních akcích a rovnou si na ně koupit lístky? Tak utíkejte na Ticketstream, kde najdete výpis nejrůznějších aktivit, kterými si zlepšíte chvilku po práci nebo vyladíte páteční večer. Na své si přijdou jak sportovní nadšenci co milují vřavu na stadionu, tak i klidnější a poetické povahy, které se nabaží třeba u autorského čtení. Vše jednoduše, online a bez komplikací. Tak kam vyrazíte?

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním.