zobacek
O benefitech

3 největší chyby při čerpání zaměstnaneckých benefitů

Benefity nejčastěji ve formě cafeterie dostává od svého zaměstnavatele mnoho zaměstnanců. I s touto veskrze příjemnou formou benefitů se ale můžete připravit o tisíce. Jaké jsou nejčastější chyby ve využívání benefitů?

Připravíte se o své peníze

Benefitové body jsou vlastně peníze, které je jen nutné využít u specifických dodavatelů. Většina bodů má svou platnost a poté bez náhrady propadají. Pokud tyto body nevyužijete do data jejich platnosti, jednoduše se tak sami připravíte mnohdy o tisícové částky. Přitom za benefitové body můžete pořídit věci, které normálně kupujete, jako jsou vitamíny, optika, knihkupectví, cestování.

Využíváte pouze lékárnu

V každodenním shonu nemáme většinou čas pátrat po tom, kde bychom mohli své benefity využít. Často nám kolegové řeknou, že občas jdou do lékárny a zaplatí tam. Benefity mohou přinést mnohem víc, a to nejen vám, ale i vašim nejbližším. Stačí se nechat inspirovat a můžete třeba strávit víkend s rodinou, strávit krásný večer s novou knihou nebo vzít svou polovičku do kina. Nahlédněte do našich článků nebo vyzkoušejte náš předvýběr.

Nevyužíváte menší zůstatky

Po velkém nákupu vám zůstal malý zůstatek a vy ho necháte být? Je to stejné, jako byste stejnou částku v korunách vyhodili do koše. U mnohých poskytovatelů můžete rozdělit svou platbu na část placenou benefity a část placenou v hotovosti. Nebo také můžete spojit svou soukromou platební kartu se svým účtem Benefit Plus, a tak v klidu dočerpat svůj zůstatek.

Nevíte kde vyčerpat svůj rozpočet? Inspirujte se v článku 5 nejoblíbenějších benefitů a Překvapí vás, že můžete čerpat tyto benefity?

Myslíme na vás.
Benefit Plus

Předchozí článekDalší článek

Nakupujte pohodlně v online lékárně

Využijte výhody nákupu online a vyberte si lékárenské zboží snadno a z pohodlí domova. Přehledné stránky vás ihned navedou tam, kam potřebujete. Ať už potřebujete vitaminy či předepsané léky, lékárna Pilulka je tu pro vás. Díky platební bráně navíc nákup uhradíte okamžitě a nemusítě již nic řešit. Objednáváte si zboží s doručením na konkrétní pobočku? Pak vytvořte v aplikaci Benefit Plus objednávku přímo na danou provozovnu, případně zaplaťte na místě kartou.

Uplatněte své body na nákup tištěných knih

Pohodlně se usadit a otevřít první stránky svého nového knižního přírůstku je rozhodně relax. Prostě jen na chvíli utéct do fantasy světa, nebo třeba jedním dechem zhltnout napínavou detektivku. Díky možnosti online objednávání si můžete rozšířit svou sbírku odkudkoliv. Martinus nabízí navíc platbu BP kartou online a doručení až domů. A kromě toho - za své benefity můžete samozřejmě pořídit i učebnice školákům!

Vyberte si nové brýle přes e-shop

Pokukujete po nových obroučkách, sháníte čočky či snad chcete sluneční brýle? Eiffel optik vám ušetří cestu do prodejny a díky e-shopu nabízí pohodlný a klidný výběr. U spousty obrub najdete navíc virtuální zrcadlo, takže si snadno svůj nový kousek vyzkoušíte i na dálku. Nízké ceny navíc potěší vaši (bodovou) peněženku.

Uplatněte své body na nákup tištěných knih

Pohodlně se usadit a otevřít první stránky svého nového knižního přírůstku je rozhodně relax. Prostě jen na chvíli utéct do fantasy světa, nebo třeba jedním dechem zhltnout napínavou detektivku. Díky možnosti online objednávání si můžete rozšířit svou sbírku odkudkoliv. Martinus nabízí navíc platbu BP kartou online a doručení až domů. A kromě toho - za své benefity můžete samozřejmě pořídit i učebnice školákům!

Užijte si dokonalý zážitek z kina

Je libo 13 multikin po celé české republice? Ve všech najdete vynikající atmosféru, prvotřídní servis a nabídku těch nejlepších filmových novinek. Pohodlně se usaďte, zabořte ruku do svého oblíbeného popcornu a vychutnejte si zážitek, pro který jste přišli. Ať už strhující drama, pohodová komedie, co vás rozesměje či snad napínavý historický román, který rozněžní i ty nejtvrdší - zážitek to bude rozhodně od začátku až do konce. Díky špičkovém zvuku a obrovskému plátnu se na pár chvil přesunete z reality do filmového děje.

Kino, které vás opravdu vtáhne do děje

Milujete filmové trháky, při kterých se tají dech? Chcete na chvíli zapomenout na realitu a vydat se na cestu spolu s filmovými hrdiny? Potom je Cinema City to pravé místo pro vás. Tato síť multikin uspokojí i nejnáročnější diváky. Kvalitní zvuk, který se rozprostírá všude okolo vás. Obrovské plátno, na kterém vám neunikne ani ten nejmenší detail. Zkrátka budete mít pocit, jakobyste děj prožívali s vašimi filmovými hrdiny.

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním.