Benefit Plus - Zdravě žít: Proč je návštěva dentální hygieny tak důležitá?

Zdravě žít: Proč je návštěva dentální hygieny tak důležitá?

Zuby umí pěkně potrápit. Bolest přichází často zprudka a jako rána z čisté nebe. A termín ošetření u zubaře? Nejdřív za měsíc! Díky včasné prevenci se těmto problémům můžete hravě vyhnout. Dopřejte si proto to nejlepší a za své benefitové body zajděte třeba na kvalitní dentální hygienu.

Dobrá péče je základ úspěchu

Víte, že pravidelná návštěva dentální hygieny vám může ušetřit mnoho trápení? Důkladné pročištění mezizubních prostor a dásní totiž vede k redukci bakterií, čímž zabraňuje třeba zubnímu kazu a paradentóze. Důležité je také probrat s hygienistou správnou techniku čištění zubů. Spoustu z nás totiž používá spíše metodu drhnutí než jemného čištění, a tím si paradoxně zaděláváme na mnohem více potíží.

Získejte svůj termín ošetření v pražské klinice Arbes+ a užijte si pocit zdravých a dokonale čistých zubů. Vstřícný a empatický personál vám ochotně vysvětlí všechny úkony, které budou provádět, takže z ošetření nemusíte mít vůbec strach. Stejně skvělé služby vám poskytnou také v Perfect smile, kde si mimo jiné můžete nechat zhotovit také neviditelná, ale i klasická rovnátka.

Hledáte zubaře v Brně? Pak navštivte třeba tyto pobočky:

  • Sorriso Dental, kde hovoří plynně anglicky, německy, francouzsky a italsky
  • Diente - špičkové zubní centrum s komplexní nabídkou služeb


Zubní kartáček, co udělá práci za vás

Čištění zubů vám rozhodně usnadní sonický kartáček. Pulzující hlavice totiž udělá celou práci za vás, a ještě mnohem efektivněji. Díky časovači budete přesně vědět, kolik minut jste péči o dutinu ústní věnovali. Navíc je takové čištění velmi šetrné k dásním a kartáček je tedy vhodný i pro ty nejcitlivější zuby. Nabídku kvalitních sonických kartáčků a třeba i ústních sprch najdete na webu Dr. Mayer.

Nezapomínejte ale také na péči o mezizubní prostory. I tam se drží spousta bakterií, které vám i při sebelepší hygieně mohou zavařit. V našich partnerských lékárnách najdete velký výběr všech velikostí, značek a druhů pomůcek pro čistění mezizubních prostor. Mrkněte třeba na Benu.cz a prozkoumejte, co vyhovuje vám.

Důkladná péče a včasná prevence vám mimo bolesti a stresu ušetří také spoustu peněz. Tak se svěřte do rukou profesionálů a postarejte se o své zuby dřív, než vás začnou zase bolet.

Marie
Benefit Plus

Doporučené články

Cítit se dobře?

Zdravě žít: Jógou k pevnějšímu tělu i mysli

Že je jóga skvělý způsob, jak začít cvičit, i když jste tomu nikdy moc neholdovali? Jo. O tom není pochyb. Existuje totiž mnoho rychlostí, intenzit i způsobů. Od dynamické aerobní zabíračky, přes zaměření na vazy a klouby, až po pohodové protažení, u kterého se ani nezadýcháte. Jenže to má svá pravidla. Jaká jsou a kde se teď vlastně dá jóga dělat?

Číst dále
Cítit se dobře?

Zdravě žít: Když kariéra víc bere, než dává, je čas na změnu

V práci trávíme tolik času, že změnit obor když vás nebaví to, co děláte, nebo se zlepšit v tom, co vás naopak baví, je stěžejní. Zabřednout do stereotypu je snad to nejhorší, co vaši kariéru může potkat. Syndrom vyhoření na sebe totiž často nenechá dlouho čekat. A z vaší denní osmihodinovky se stane rázem malé osobní peklo. Tak otevřete okno a trochu vyvětrejte váš pracovní život!

Číst dále
Cítit se dobře?

Zdravě žít: Nehubnete? Možná chybujete a jíte až příliš málo

A zase ty diety... s blížící se plavkovou sezónou na nás začínají vykukovat zaručené tipy a triky na rychlé hubnutí a efektivní detoxy. Titulky slibují 2 kg dolů za týden a vysněnou velikost džínů za pár týdnů. Proč je to často naprostý nesmysl, jak vlastně správně hubnout a budovat svaly a jak se vyhnout Jojo efektu? S tím vám poradí dobrý nutriční terapeut.

Číst dále

Nabídka benefitů

Facebook
Instagram
LinkedIn