Benefit Plus - Svoboda v ubytování i placení

Svoboda v ubytování i placení

Cestování je o svobodě, pocitu volnosti a získávání nových zážitků a zkušeností. Proč se tedy při volbě ubytování nechat zbytečně omezovat zůstatkem na vašem benefitním účtu? Ubytování můžete jednoduše rezervovat online na www.benefit-plus.cz, zaplatit svými body a případný zbytek částky snadno doplatit vaší soukromou kartou.

Čekání na první sluneční paprsky bylo letos delší, než bychom si přáli, ale konečně jsme se dočkali. Léto je v plném proudu, přichází čas dovolených a s tím je spojené i plánování toho, kde si dopřejeme vytoužený odpočinek. S tím vám rádi pomůžeme. Na www.booking.benefit-plus.cz naleznete desetitisíce hotelů, penzionů a apartmánů z celého světa. Stačí zadat vysněnou destinaci, počet osob a termín, kdy chcete být ubytováni. Pak už jen zbývá vybrat ubytování, které je vašemu srdci nejblíže, zvolit typ pokoje, kliknout na rezervovat a přes platební bránu zaplatit kartou Benefit Plus.


Co když nemám na svém účtu dostatek bodů k zaplacení? Nevadí, zbývající částku můžete doplatit soukromou platební kartou! A jak to celé funguje? Nemějte obavy, je to velmi jednoduché.

Pokud na vašem účtu Benefit Plus není dostatek prostředků k zaplacení celého pobytu, budete po uhrazení části ceny ubytování automaticky přesměrováni na platební bránu, kde pouze zadáte údaje z vaší soukromé platební karty a standardním způsobem uhradíte zbývající část celkové ceny pobytu. 

Příklad: Pobyt pro 2 osoby na 2 noci bude stát 2 898 Kč. Vy však máte na svém účtu pouze 1 277 bodů. Po vyzvání k uhrazení kartou Benefit Plus tedy zaplatíte částku ve výši 1 277 Kč (zůstatek na bodovém účtu). Ihned poté budete automaticky přesměrováni k doplacení celkové částky a zbývajících 1 621 Kč zaplatíte z vaší osobní platební karty.