Benefit Plus - Jak si užijete svůj benefitový rozpočet na maximum?

Jak si užijete svůj benefitový rozpočet na maximum?

A kde všude jdou body vlastně uplatnit? Tyhle otázky možná běží hlavou spoustě z vás. Odpovědi najdete právě tady, na našem novém webu! Našli jsme pro vás nejatraktivnější nabídky našich partnerů a vše poctivě rozdělili tak, abychom vám s výběrem i nákupem pomohli co nejvíc.

Předem vybrané benefity pro rychlejší nákup

Nový web vám přinese především snazší výběr a orientaci v nabídce. Postupně budeme přidávat další služby a zážitky tak, aby si na své přišel každý z vás. Hlavně pohodlně, rychle a přehledně.
Hledáte raději v seznamu podle konkrétních kategorií? S tím vám pomůžou naše tagy. Jednoduše si je naklikejte do výběru, třeba i zvolte město a vyhledávejte. Zobrazí se vám naráz výběr všeho, na co máte zálusk. Hezky na jedné stránce, s příslušnými tagy.

Prozkoumejte možnosti svých benefitů

Ukazujeme, že benefity nejsou jen lékárny. A nevzdáváme to ani když nám do toho skočila vládní opatření. Co takhle vykouzlit si zářivější zuby díky sonickému kartáčku, zahrát si na online kurzu vaření na Jamieho Olivera nebo si pořídit celou sérii Harryho Pottera v tištěné podobě? Nebo si kupte něco, na co se můžete po rozvolnění opatření těšit. Třeba vstupy do pražského či brněnského Jump Parku, kde si s celou rodinou pořádně zadovádíte.

Náš záměr je jasný – chceme, abyste si svoje benefity začali užívat a aby pro vás jejich využívání bylo snadné, rychlé a vy jste nakupovali s radostí.


Myslíme na vás.
Benefit Plus

Doporučené články

O benefitech

Překvapí vás, že můžete toto čerpat v rámci Benefit Plus?

Velká část benefitových rozpočtů končí v lékárnách. V hektické době často nemáme čas zkoumat, kde všude benefity čerpat. Navíc nám kolega řekl, že jde prostě do lékárny a tam zaplatí. Nabídka benefitů je ovšem daleko širší a mnohdy se tam najdou věci, které byste rozhodně nečekali...

Číst dále
Kouzlo rozvoje

Jaké knihy letos letí? Inspirujte se našimi tipy a kupte to nejlepší

Další seznam bestsellerů je tady! Pečlivě vybrané tituly, kterým to v knihovně sluší. Pro všechny věkové kategorie, čtenářskou náročnost i téma - stačí si jenom vybrat. A kromě toho vám knihy doručí až domů.

Číst dále

Nabídka benefitů

Facebook
Instagram
LinkedIn