Benefit Plus - Vyměňte auto za kolo a projeďte si centrum města ekologicky

Vyměňte auto za kolo a projeďte si centrum města ekologicky

Rekola

Pohybovat se po městě rychle, bez jízdenky a navíc zdravě na čerstvém vzduchu. To je princip tzv. bikesharingu. Nemusíte být nadšený cyklista, abyste si nemohli zamilovat tento neustále se rozrůstající trend dopravy po městě. Rekola nyní patří k neodmyslitelné součásti větších měst a především se stala denním společníkem každého, kdo se v ulicích potřebuje pohybovat jednoduše a efektivně.

Jak objednáte benefit?

  1. Nejdříve si do mobilu stáhnete aplikaci Rekola. Po registraci provedete první platbu Vaší soukromou bankovní kartou ve výši 1 Kč. Tato platba se vám po několika dnech vrátí zpět na účet.
  2. V aplikaci Benefit Plus si vytvoříte objednávku, potvrdíte ji v košíku a následně vám přijde na e-mail pdf soubor s potvrzením objednávky, jehož součástí bude unikátní kód.
  3. Ten zadáte do aplikace Rekola (Menu - Uplatnit poukaz) a tím si předplatíte volné jízdy na měsíc.
  4. Rekola vám pošle upozornění 7 dní před vypršením předplatného a vy si můžete objednat kupon na další měsíc. Předplatné hrazené kupony objednanými v systému Benefit Plus se automaticky neprodlužuje.

Kupony jsou určeny pouze pro hrazení předplatného. Nelze si tedy např. dobít kredit a z něj hradit jednotlivé jízdy. Po překročení 30 minut jízdy na kole se vám platba za další jízdu strhne ze soukromé bankovní karty, stejně jako poplatek za vrácení kola mimo zónu.

Objednávka kódu je závazná a nelze ji stornovat.

Poskytovatel
Rekola

Na Košince č.ev. 673/5
180 00 Praha 8
Zobrazit na mapě

www.rekola.cz/
info@rekola.cz
Typ platby
Objednávkou v aplikaci
Objednat v cafeterii

Podobné benefity

Facebook
Instagram
LinkedIn