Benefit Plus - Výběr z ojedinělých únikovek se slevou 100 Kč pro uživatele Benefit Plus

Výběr z ojedinělých únikovek se slevou 100 Kč pro uživatele Benefit Plus

TrapAs Mamas, Praha

Zlobr
Cena 1 490 Kč
cena za 3-5 hráčů na 60 minut

Byla nebyla jedna bažina a v ní žil ZLOBR. Tedy dokud o ni nepřišel. Aby ji získal zpět, nezbývá mu nic jiného, než se vydat křížem krážem světem plným kouzelných bytostí. Jenomže protlouci se jím, to není vůbec žádná pohádka. Tady má všechno svoje speciální pravidla a za každým rohem číhá nějaká ta nástraha, kterou je třeba rozluštit. Nenechte v tom Zlobra samotného, jinak tuhle cestu určitě nezvládne! Na konci vás čeká mnohem víc než jen návrat domů.

Co vás čeká: ZLOBR je technologicky vyspělá úniková hra pro děti a dospělé. Nadchne a zapojí i menší hráče, kterým při luštění rébusů neklade žádná početní ani písemná omezení. Srdcem hry je poutavý příběh plný fantazie a kouzelných bytostí inspirovaný populárním filmem Shrek i dalšími klasickými pohádkami.

Jak dlouho: na celou hru máte přesně 60 minut 

Kdy: termín si prosím rezervujte zde

Kde:  Vítkova 244/8, Praha 8

Zakupte si voucher za tuto zvýhodněnou cenu, a pak si udělejte rezervaci termínu zde. Do políčka "kód voucheru" napište číslo objednávky Benefit Plus a na místě již nic neplaťte. Dárkové poukazy jsou platné 12 měsíců od zakoupení. 

Jungle
Cena 1 490 Kč
cena za 3-5 hráčů na 60 minut

Hrajete rádi stolní hry? Jednu pro vás máme. Jenže tahle je trochu jiná. Doslova vás vtáhne do děje a vy se rázem ocitnete uprostřed divočiny a plné bujné vegetace. V naší hře nikdy nevíte, co na vás ještě čeká. A pozor, jakmile jsou kostky vrženy, čas běží a vy už nemůžete utéct. Že chcete ven? Pak musíte hrát dál a rozluštit celé její tajemství a zdolat všechny její nástrahy.

Co vás čeká: JUNGLE je oblíbená a světově prověřená hra s velmi vysokým technickým zpracováním. Je postavena na skvělém příběhu inspirovaném kultovním filmem Jumanji, jehož volné pokračování běželo v kinech v prosinci 2017. Obsahuje neotřelé rébusy a hádanky. Všechno do sebe přesně a logicky zapadá. Předpokladem úspěchu je hlavně vzájemná spolupráce celého týmu.

Jak dlouho: na celou hru máte přesně 60 minut 

Kdy: termín si prosím rezervujte zde

Kde:  Vítkova 244/8, Praha 8

Zakupte si voucher za tuto zvýhodněnou cenu, a pak si udělejte rezervaci termínu zde. Do políčka "kód voucheru" napište číslo objednávky Benefit Plus a na místě již nic neplaťte. Dárkové poukazy jsou platné 12 měsíců od zakoupení. 

Hledáte dobrodružství, které dokáže nadchnout celou rodinu, stejně jako dospělé hráče? Vyzkoušejte jedinečné únikové hry v Praze, které vznikly díky dvěma nadšeným kolegyním. Ty se rozhodly trochu zahýbat se světem únikových her. Dopřát si tak můžete správný adrenalin, který je určený všem věkovým kategoriím. Tyto hry jsou jiné. Jsou intuitivní a interaktivní. Dostanou vás moderním zpracováním a parádními kulisami. Navíc se liší od klasických zámečkových únikovek elektronickým ovládáním se spoustou moderních a rychlých vychytávek.

Jaké hry na vás čekají?

  • Zlobr - napínavá cesta z pohádky do pohádky
  • Jungle - jedna ze světově nejpopulárnějších her, kde vás sevře nepropustná džungle

Kdo chce zažít drsnější únikovky, může navštívit sousední hry, např.:

  • Upíří hrobka
  • Doupě neřesti
  • Maphia
Poskytovatel
TrapAs Mamas, Praha

Vítkova 244/8
186 00 Praha 8
Zobrazit na mapě

www.trapasmamas.cz/
+420 725 436 984
info@trapasmamas.cz
Typ platby
Objednávkou v aplikaci Benefit Plus
Vybrat jinou variantu

Podobné benefity

Facebook
Instagram
LinkedIn