Benefit Plus - Vybělení zubů v ordinaci

Vybělení zubů v ordinaci

Floradent

Bělení zubů
Cena 9 900 Kč
cena za 1 osobu na 2,5 hodiny

Bělicí systém je vytvořen na základě dlouholetých zkušeností s bělením zubů s cílem nabídnout každému možnost dosáhnout excelentních výsledků a rozzářit každý úsměv. Systém PureWhitening dokáže garantovat perfektní výsledek každému bez rozdílu výchozí barvy zubů.


Co vás čeká: Během první návštěvy vám dentální hygienistka zhotoví dokonalé otisky vašich zubů (časová náročnost 30 min), na jejich podkladě vám vyrobí perfektně těsné nosiče, které budete s gely používat následujících 14 nocí.

V případě kombinovaného bělení absolvujete patnáctý den finální ordinační bělení u hygienistky (časová náročnost 120 min), po kterém budete ještě 2 - 5 dní pokračovat v domácí fázi. Na rozdíl od ostatních bělení vám s jednoduchou pravidelnou údržbou vydrží váš nový zářivý úsměv navždy a svým úsměvem vykouzlíte úsměv druhým.

Kdy: objednejte se online, nebo telefonicky na +420 720 020 016

Kde: Jičínská 2348/10, 130 00 Praha 3 - Vinohrady

Nestátní zdravotnické zařízení Floradent bylo založeno v roce 2018 s cílem poskytovat klientům péči na nejvyšší úrovni v oboru dentální hygieny v České republice. Kromě spokojenosti svých klientů klade klinika důraz na úzkou spolupráci se špičkovými stomatology nejen na území Prahy, kteří nabídku služeb Floradent využívají jako součást péče o své pacienty.

Jaké služby vás na této klinice čekají?

  • Bělení zubů
  • Dentální hygiena
  • DNA test
  • Fluoridace zubů
  • Parodontóza
  • a další...
Poskytovatel
Floradent

Jičínská 2348/10
13000 Praha 3
Zobrazit na mapě

www.floradent.cz/
+420 720 020 016
floradent@floradent.cz
Typ platby
Objednávkou v aplikaci Benefit Plus
Objednat v cafeterii jinou variantu

Podobné benefity

Facebook
Instagram
LinkedIn