Benefit Plus - Online kurz rychlého čtení

Online kurz rychlého čtení

Rozečti.se

Kurz rychločtení online
Cena 2 990 Kč
cena za 1 osobu na 20 hodin bez DPH

Získejte více času pro sebe. Během 20 hodin vás Rozečtise.cz naučí zvládnout texty 2x rychleji, díky čemuž můžete čas ušetřený při čtení článků, učebnic, emailů nebo jiných dokumentů věnovat zábavnějším věcem. Dovednost rychlého čtení uplatníte každý den při práci či studiu a je také výborným rozšířením životopisu.  Naučte se číst o více než 100 % rychleji prostřednictvím interaktivních cvičení a špetky srozumitelně vysvětlené teorie. Díky online formě můžete studovat kdykoliv a odkudkoliv.  

Kdy: bez omezení, můžete začít kdykoli

Kde: v pohodlí vašeho domova

Jak dlouho: 20 hodin

Pokud si objednáte online kurz na našem Tržišti, dostanete promo kód v příloze potvrzení objednávky. Po dosažení 15. lekce obdržíte certifikát absolventa.  Budete mít neomezený přístup k doplňkovým cvičením i po skončení kurzu. Budete také dostávat zpětnou vazbu a rady při výuce. 

Číst umíme. Ale čteme efektivně? Zejména jde-li o dlouhé či náročné texty, je dobré vědět, jak na to. Mechanicky něco číst nedostane do mozku tolik informací. Rozečti se vám proto nabízí online kurz rychlého čtení. Jen během 20 hodin se naučíte zvládnout texty 2x rychleji. To vám ušetří spoustu času a kromě toho tuto dovednost oceníte jak v pracovním, tak v osobním životě.

O co vlastně jde?

  • 20 hodin lekcí
  • Zkušební lekce zdarma
  • Teoretická část na vysvětlení principů čtení
  • Okamžitá zpětná vazba
  • Detailnější informace naleznete na webu poskytovatele
Poskytovatel
Rozečti.se

Tupolevova 710
199 00 Praha 18
Zobrazit na mapě

www.rozectise.cz/cze/
podpora@rozectise.cz
Typ platby
Objednávkou v aplikaci Benefit Plus
Objednat v cafeterii

Podobné benefity

Facebook
Instagram
LinkedIn