Benefit Plus - Do světa zvířat netradičně a dobrodružně

Do světa zvířat netradičně a dobrodružně

Safari park Dvůr Králové

Máte rádi zvířata? Procházíte se rádi zoologickými zahradami a poznáváte nové druhy, ale příčí se vám pohled na němé tváře zavřené v klecích? Pak si dopřejte tradiční rodinnou zábavu v netradičním pojetí a navštivte ZOO ve Dvoře Králové, kde poznáte africkou Savanu, jedovatou Afriku, jedinečný Madagaskar i tropický les. Užijte si s dětmi dobrodružství na Safari, v tropických bažinách nebo v jihoafrické vesničce Gwanda.


Africké a lví safari – zvířata téměř na dotek

  • Zvířata zavřená v klecích a ve výbězích má každá zoo. Pokud ale chcete skutečně originální zážitek, který je zároveň adrenalinovým dobrodružstvím, vydejte se na africké a lví safari, které je součástí Safari parku Dvůr Králové.

  • Čeká vás tam procházka mezi volně se pohybujícími zvířaty, uvidíte stáda žiraf, zeber, pakoňů či antilop. Kolem vás budou vzduchem vířit ptáci a potkat můžete dokonce i nějakou tu divokou šelmu. Toto lví safari plné afrických a berberských lvů je v České republice jediné svého druhu. Tak toho využijte a dopřejte sobě i svým dětem za své benefity unikátní zážitek!
Poskytovatel
Safari park Dvůr Králové

Štefánikova 1029
54401 Dvůr Králové nad Labem
Zobrazit na mapě

safaripark.cz/
+420 770 123 218
info@zoodvurkralove.cz
Typ platby
Vytištěnou objednávkou z aplikace
Objednat v Cafeterii

Podobné benefity

Facebook
Instagram
LinkedIn