zobacek

Vážení uživatelé,

služby, které již 17 let nabízíme jako zaměstnanecké benefity v aplikaci Benefit Plus patří v současné době mezi ty nejvíce omezené.

Celá řada našich partnerů je nyní v nesmírně složité situaci, ale přichází nyní s úžasnými záchrannými projekty ve formě online služeb, které by třeba před měsícem neměly šanci uspět. A podle aktuálních čísel trhají online streamy, kurzy a vysílání rekordy.

Stejně tak víme, že vám zase na druhé straně nyní chybí spousta služeb a benefitů, na které jste byli zvyklí a spousta z vás teď neví, na co své body teď využít.

My v Benefit Plus si tuto situaci plně uvědomujeme, a proto jsme pro vás i naše smluvní partnery v extrémně krátkém čase připravili zcela nový projekt, který třeba některým smluvním partnerům doslova pomůže přežít a vám ukáže další možnosti, jak využít vaše body. Vstupní stránka Benefit Plus se proto nyní proměnila na „tržiště“ aktuálních služeb, které naši partneři nabízejí.

Benefitů na nové přihlašovací stránce je v nabídce zatím jen pár desítek, ale další desítky jich čekají jen na naše zpracování. Více jsme jich přes prodloužený víkend zadat nestihli, ale děláme, co můžeme :-) Pokaždé, když se znovu přihlásíte, uvidíte tedy nabídku aktualizovanou o další benefity.

Podpořte nyní i vy svým nákupem v Benefit Plus své oblíbené podniky, aby mohly i po karanténě opět otevřít a znovu vám dělat radost.

Myslíme na vás.
Benefit Plus

FAQ

Kde najdu seznam míst, ve kterých můžu uplatnit své benefitní body?

+

Aktuální seznam partnerů najdete v aplikaci Benefit Plus pod záložkou Seznam benefitů.

Benefity můžete v aplikaci vyhledávat také podle mapy anebo kategorií.

Ztratil(a) jsem / byla mi odcizena karta Benefit Plus. Jak mám postupovat?

+

Kartu si, prosím, zablokujte v aplikaci Benefit Plus v záložce Nastavení. Pro objednání nové karty klikněte na tlačítko Objednání náhradní karty.

Můžu si změnit své kontaktní údaje?

+

Ano, své kontaktní údaje si můžete snadno změnit v aplikaci Benefit Plus v záložce Nastavení.

Kde najdu svůj aktuální zůstatek bodů?

+

Počet bodů, které můžete využít, najdete nahoře v modré liště po přihlášení do aplikace.

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním.