zobacek

Vážení uživatelé,

Vítejte na tržišti Benefit Plus. Pravidelně zde pro vás připravujeme články pro inspiraci, a také to nejlepší z cafeterie, čím si můžete osladit život.

V dnešní hektické době často pod tíhou úkolů zapomínáme sami na sebe. My v Benefit Plus se snažíme to prostřednictvím benefitů změnit. Aktivní vyžití ve sportu, zasloužený relax ve wellness či malá radost v podobě nové knihy – to vše a mnohem víc jsou způsoby, jak se odměnit.

Tak si to dovolte a prozkoumejte svět zaměstnaneckých benefitů a zjistěte, jaké možnosti má nejen vaše karta!

Nevybrali jste si ze současné nabídky? Nezoufejte! Tržiště plánujeme stále plnit, a to nejen klasickými benefity. Rozhodli jsme se vám utrácení rozpočtů trochu víc usnadnit a nabízíme také Víkendy s Benefit Plus, kde pro vás chystáme nejrůznější, tematické a zcela exkluzivní výlety a pobyty. Kromě toho kompletní nabídku ostatních benefitů najdete v aplikaci Benefit Plus tak, jak jste byli dosud zvyklí.

Naším posláním je zkrátka vnést trochu radosti do osobního i pracovního života našich klientů, a i proto usilujeme o zjednodušení procesu objednání služeb. Doufáme, že si své benefity užijete naplno!

Myslíme na vás.
Benefit Plus

FAQ

Kde najdu seznam míst, ve kterých můžu uplatnit své benefitní body?

+

Aktuální seznam partnerů najdete v aplikaci Benefit Plus pod záložkou Seznam benefitů.

Benefity můžete v aplikaci vyhledávat také podle mapy anebo kategorií.

Ztratil(a) jsem / byla mi odcizena karta Benefit Plus. Jak mám postupovat?

+

Kartu si, prosím, zablokujte v aplikaci Benefit Plus v záložce Nastavení. Pro objednání nové karty klikněte na tlačítko Objednání náhradní karty.

Můžu si změnit své kontaktní údaje?

+

Ano, své kontaktní údaje si můžete snadno změnit v aplikaci Benefit Plus v záložce Nastavení.

Kde najdu svůj aktuální zůstatek bodů?

+

Počet bodů, které můžete využít, najdete nahoře v modré liště po přihlášení do aplikace.

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním.