Benefit Plus - Limit na cestování - o co tu vlastně běží?

Limit na cestování - o co tu vlastně běží?

Platná legislativa České republiky, která upravuje čerpání benefitů, bohužel limituje jednu z volnočasových kategorií, kterou je tak moc oblíbené cestování. A kolik že ten limit je? 20 000 Kč na jeden kalendářní rok pro jeden benefitový účet. „Ups, ale co když jsem o limitu nevěděl a převedl si do Cafeterie roční bonus, který jsem chtěl procestovat?“

Máme pro vás tip, jak svůj bonus procestovat i přes vyčerpaný zákonný limit na cestování. 

V kategorii „Zdraví“ je opravdu nádherná nabídka lázeňských hotelů, hotýlků a lázeňských domů, které rozhodně stojí za návštěvu. Díky tomu, že lázně jsou registrovaná zdravotnická zařízení, si můžete pobyt z benefitů uhradit do maximální výše vašeho benefitového zůstatku, a to je přece skvělé. 

Tak nelamte hlavu z vyčerpaného limitu na cestování a hurá na naši kouzelnou nabídku krásných lázeňských ubytovacích služeb. 


Nakonec pro vás máme ještě tip, jak uplatnit body nad zákonný limit na cestování a neporušit zákon. Pokud v jednom kalendářním roce nevyčerpáte limit na cestování a máte k dispozici body, vystavte si na konci kalendářního roku poukaz na 20 000 Kč. Ten bude platný 12 měsíců, a tak můžete další kalendářní rok čerpat až 40 000 bodů na cestování. 

Pozor, je potřeba ověřit u vámi vybraného poskytovatele cestovních služeb, že vám bude akceptovat z benefitů více než 20 000 Kč na zájezd nebo na ubytování. 

Jedna z cestovních agentur, které akceptují z benefitů platbu na zájezd nebo ubytování nad zákonný limit 20 000 Kč, je Cestovní agentura Benefit Plus, kde vám kolegyně najdou nabídku na míru dle vašich přání a postarají se o vás jako v bavlnce. 

Veronika Kyšperská

Myslíme na vás
Benefit Plus

Facebook
Instagram
LinkedIn