Benefit Plus - Křížem krážem historickou Prahou

Genius loci, dechberoucí architektura a krásné parky jsou zcela jistě dominantou Prahy, ale nebyla by škoda omezit své možnosti „jen“ na to? Díky vašim benefitům si můžete užít super odpoledne či víkend, ať už jste místní, nebo z jiného kraje. Přinášíme inspiraci, jak využít své body v srdci naší krásné České republiky.

Sladké snění v centru města

Pro „nepražáky“ se bude určitě hodit tip na nějaký ten nocleh. Pokud zrovna nemůže vaše teta či babička, nebo třeba chcete pohodový výlet se vším všudy, svou vřelou náruč vám poskytne například hotel Clementin či Hotel U Zlatého Jelena. Komfort a klid, který se snoubí s výbornou polohou naleznete také v hotelu Adler, kde mají vybavení i pro vaše děti. Hledáte soukromí pro dva a o špetku více romantiky? Pak doporučujeme Hotel Suite home. Pivní lázně v kombinaci s neomezenou degustací tohoto národního moku budou jako balzám na duši. Zajímá vás, co tyto hotely pojí dohromady? Je to centrum města, které díky lokaci budete mít co by kamenem dohodil.


Zážitek za zážitkem k báječnému dni

Okamžiky plné smíchu a pohody s vašimi blízkými jsou prostě nenahraditelné. Vyrazte jim naproti a užijte si zábavné odpoledne, třeba i s vašimi dětmi! Na pohádkově laděné únikovce od Imaginatorium si společně procvičíte mozkové buňky. Za kulturou vás zavedou Procházky uměním a nevšední výstavu z pozice slepého člověka zažijete na Neviditelné výstavě. Pro nejmenší se nabízí Divadlo pohádek, ale i dospělí si tam přijdou na své. Konec konců – proč se na okamžik nevrátit do dětských let?