Benefit Plus - Kde lze platit kartou Benefit Plus

Kde lze platit kartou Benefit Plus

Dostali jste od zaměstnavatele kartu Benefit Plus a ptáte se, kde můžete platit svými body v cafeterii, nebo si to jen potřebujete osvěžit? Výčet všech partnerů, u kterých zaplatíte kartou Benefit Plus, vždy najdete ve svém účtu v E-shop benefitů a inspiraci nasbíráte na našem Tržišti benefitů. S kartou venku na cestě z práce? Že s ní můžete zaplatit se dozvíte i díky nálepce Benefit Plus na dveřích partnera.

Cestování

Svůj rozpočet můžete využít na hotely, chalupy, lázně i zájezdy a rekreaci. Dovolenou si tedy užijete např. díky CA BP, Čedok, FISCHER, nebo Travel Family. Krásnou chatu či chalupu rezervujete u ChatyaChalupy.cz, nebo DDS Tour. Poznávat svět karavanem? Zvolte Campiri. 

Zdraví

Imunitu můžete posilovat díky na Lékarna.cz, nebo Lékárna AVE. Ve všech z nich zaplatíte kartou Benefit Plus jak v kamenných prodejnách, tak na e-shopu přes platební bránu. Na e-shopu využijete svou kartu taky na HARTMANN-RICO, brýle a čočky koupíte na FOKUS optik, nebo OptikDoDomu


Vzdělávání

Autoškola, škola tance, nebo školkovné. To vše uhradíte svými body. Jak zjistíte, jestli právě ve vašem městě zaplatíte svým dětem kroužky, nebo autoškolu? Přihlaste se do svého účtu a v E-shopu benefitů zadejte název partnera. Nenašli jste? Kontaktuje nás a my vás navedeme. 

Sport

Neutrácejte vlastní prostředky za vstup do vašeho oblíbeného fitka. Body od Benefit Plus zaplatíte ve Form Factory, Individual.Fitness, nebo Daily Fitness. Za body si ale můžete jít i zaplavat, půjčit si zimní sportovní vybavení nebo zaplatit dětem lyžařský výcvik. S rodinou na výlet? Užijte si celý den v Aquaparku AQUAPALACE, nebo LyžeGoHome.

Knihy

Kvalitní četbu koupíte u Knihy Dobrovský, a to jak v kamenné prodejně, tak na e-shopu. Vybírat můžete i na Grada.cz, nebo Albatros Media. Máte své oblíbené knihkupectví, kde byste body rádi platili? Ozvěte se nám na partneri@benefit-plus.cz a my se na to zkusíme podívat.


Kultura

Koncert oblíbeného zpěváka, divadelní představení, ale také nejnovější filmy v moderních kinech. Rozpočet uplatníte u GoOut.cz, TicketPortal nebo TicketStream. V létě na fesťák? Jedině za body! Pohodu s popcornem v ruce si užijete v síti kin CineStar i CinemaCity

Jídlo

Máte od zaměstnavatele stravenky? Udělejte pořádný nákup na Rohlik.cz, nebo Kosik.cz. Jak na to? Ve svém účtu zadejte do vyhledávání vybraného partnera a snadno si podle pokynů uvnitř objednejte nabitý poukaz. U partnera Kosik.cz zaplatíte svou BP kartou i na terminálu u řidiče! Rychlou mňamku objednáte také díky Woltu a stavit se můžete na něco dobrého i do sítí KFC, Pizza Hut nebo Starbucks


To, co si můžete za benefity koupit, je bohužel limitované zákonem. Elektroniku nebo letenky tak za své body nepořídíte. I proto se vám neustále snažíme přinášet něco nového, abyste si své body užili na maximum. Potřebujete poradit, kde můžete zaplatit a jak pracovat se svojí kartou BP? Zavolejte nám na 225 377 777 a my s vámi vše probereme.          
       

Myslíme na vás Benefit Plus

Doporučené články

O benefitech

Jak na benefity z cafeterie?

Přestože se benefitový rozpočet stal již standardní součástí zaměstnaneckých benefitů, je jeho čerpání ještě pro mnohé záhadou. Jak tedy na zaměstnanecké benefity, aby vám přinesly co nejvíce?

Číst dále
O benefitech

Jak si užijete svůj benefitový rozpočet na maximum?

A kde všude jdou body vlastně uplatnit? Tyhle otázky možná běží hlavou spoustě z vás. Odpovědi najdete právě tady, na našem novém webu! Našli jsme pro vás nejatraktivnější nabídky našich partnerů a vše poctivě rozdělili tak, abychom vám s výběrem i nákupem pomohli co nejvíc.

Číst dále
O benefitech

Své body si můžete využít okamžitě a online!

Nemáte chuť nebo čas někam vyrazit a dočerpat své body? Nevadí! Přinášíme vám pár tipů, jak smysluplně vyčerpat své benefity přímo od stolu, a navíc si je nechat doručit, kam jen potřebujete.

Číst dále
O benefitech

Inspirujte se u svých kolegů!

Pojďme se podívat na benefity, které vítězí na plné čáře u vašich kolegů. Vynecháme tentokrát e-shopy, o kterých se dočtete v článku „Své body můžete využít okamžitě a online!“

Číst dále
(Vy)cestujte s Benefit Plus!

Limit na cestování - o co tu vlastně běží?

Platná legislativa České republiky, která upravuje čerpání benefitů, bohužel limituje jednu z volnočasových kategorií, kterou je tak moc oblíbené cestování. A kolik že ten limit je? 20 000 Kč na jeden kalendářní rok pro jeden benefitový účet. „Ups, ale co když jsem o limitu nevěděl a převedl si do Cafeterie roční bonus, který jsem chtěl procestovat?“

Číst dále
Facebook
Instagram
LinkedIn