Benefit Plus - Jak mít více energie a cítit se fajn? Biohackněte se!

Jak mít více energie a cítit se fajn? Biohackněte se!

Chcete přeprogramovat svou mysl a konečně něco změnit? Svépomocí to půjde asi obtížně. Moderní doba ale přináší nová řešení a tím je biohacking. Cože? Můžu si „hacknout“ mysl?? Jo! Čtěte dál a zjistíte jak.

Zní to trochu jako sci-fi, ale netaháme vás za nos. Tělo je totiž takový počítač, který se dá naprogramovat. A právě biohacking vám s tím pomůže. Rychle, snadno a bez vetší námahy díky němu můžete být tou nejlepší verzí sebe sama.

Věčná únava i po X hodinách spánku, těžko po jídle, nebo touha si po obědě schrupnout? Vezměte otěže do svých rukou a všechny tyhle neduhy přetransformujte na úplně opačný konec. Kurz pro zlepšení života a zdraví od Code of Life vám prostě otevře obzory.


Takže můžu mít víc energie a tak, jo?

No jasně! Kurz vás naučí spoustu triků, díky kterým bude vaše cesta mnohem snazší. Zlepšení imunity, průvodce suplementy, vědomé dýchání… biohacking vašeho těla je zkrátka fakt široký pojem. Zajímavé? Tak se mrkněte, jaké kurzy Code of Life nabízí.

Pohoda, klídek a tabáček, neboli den bez shonu a nervů

Snídaně dětem, odvést do školky, honem do práce, nákup… Uf! Mít tak trochu času pro sebe… S tímhle se potýká skoro každý. Díky kurzu na optimalizaci dne si zvládnete rozplánovat váš rozvrh tak, že stres a shon nebudou mít šanci. Kromě toho se třeba dozvíte, jak se kvalitně vyspat, co je to spánková hygiena nebo jaký pohyb zvolit pro jakou část dne.

Zajímavé. A co ještě na kurzu zjistím?

  • Jak se zklidnit dechem, nebo se naopak pořádně rozproudit
  • Co je chladová terapie a jak s ní začít
  • Mimo jiné i jak snáze zavést zvyky a nové vzorce do života


Léky na chřipku hoďte klidně do koše

Změna klimatu a vy už zas googlujete „Jak rychle vyléčit chřipku“? Raději podpořte svou imunitu tak, že nějaká rýma si na vás jen tak nepřijde. Na kurzu Lepší imunita od Code of Life zjistíte, jaké potraviny, bylinky a koření nakopnou obranyschopnost vašeho organismu. Navíc se naučíte, jak zvládat stres. Ten má totiž zásadní podíl na tom, jak si vaše tělo poradí s bacily a nachlazením.


Zobání, co fakt není pro papoušky

Doplňky stravy jsou nejlepší parťáci, ale jaké vlastně vybrat, co? S tím vám poradí na kurzu Průvodce suplementy. Naučíte se, co s čím kombinovat, kdy je brát a spoustu dalších zajímavých informací. Život je prostě snazší, když si některé látky můžete jen tak zapít.

Tak šup – na co ještě čekáte? Omrkněte i jejich webovky, kde se dozvíte víc. Tenhle moderní přístup je totiž něco, o čem určitě neslyšíte naposledy.

Myslíme na vás.
Benefit Plus

Doporučené články

Cítit se dobře?

Zdravě žít: První výkop aka ÚVOD

Více času „indoor“ nám dává skvělou příležitost se pustit do změny životního stylu. Tak to konečně udělejte. A tím spíš, když na celou proměnu můžete použít svůj benefitový rozpočet. Otevíráme proto novou sérii článků o zdraví, pohybu a péči o (nejen) fyzickou schránku. A co od toho vlastně čekat?

Číst dále
Cítit se dobře?

Zdravě žít: Víte, jaké chyby vám brání v úspěšném cvičení?

Pravidelně cvičit je sice základ, ale ne každý ví, jak dosáhnout vysněných výsledků. Špatné cvičení vám totiž může nejen ublížit, ale především vám pohyb pěkně otrávit. Co, jak a proč vlastně dělat, abyste nechuť proměnili v chuť a začali si pohyb užívat? Dnes se podíváme na pár jednoduchých základů, které zvládnete hravě dodržovat i vy.

Číst dále
Pryč s neduhy

Tipy, kde (i teď) využít svoje benefitové body

Situace je jaká je. A nám je jasné, že váš rozpočet teď trochu leží ladem. Navzdory opatřením se ale snažíme pro vás najít benefity, které teď můžete využívat a mají smysl. Máme pro vás proto tipy na místa, kde se svými body rozhodně zabodujete. Tak čtěte dál a dozvíte se více.

Číst dále

Nabídka benefitů

Facebook
Instagram
LinkedIn