Benefit Plus - 5 nejoblíbenějších tipů z Benefit Plus

Své benefity využíváte ve svém každodenním životě. Tušíte ale, které jsou opravdu ty nejoblíbenější, pokud nepočítáme lékárny? Pojďme se na to podívat a možná se trochu inspirujete.

Cestování

Co víc od benefitů očekávat než dokonalý relax někde v horách či u bazénu? I když doba koronavirová moc nepřeje cestování zahraničnímu, krásná místa v Česku vše vynahrazují. Široká nabídka ve všech koutech Česka lidi prostě baví. Vyjet za exotikou můžete i s naší vlastní Cestovní agenturou


Oční optiky

Nákup brýlí, kontaktních čoček i příslušenství je pro většinu z nás velmi aktuální. Ať už využíváme známé sítě jako je Fokus optik, nebo menší lokální optiky. Svou oblíbenost nezapřou ani zařízení, která se zabývají laserovými operacemi očí, jako například Asklepion či Gemini oční klinika.

Knihy

Za benefity je možné nakoupit i tištěné knihy. Nárůst obliby tohoto benefitu je opravdu raketový. Hlavním partnerem Benefit Plus jsou Knihy Dobrovský a během 1 roku se mu podařilo dostat se mezi TOP 5 poskytovatelů.

Slevomat

Mezi top benefity září také ty z oblasti kultury, ať už se jedná o oblíbená kina jako Cinema City a CineStar nebo kulturní předprodej snad veškerých akcí jako Ticket Stream. A velkým lákadlem je také samotný Slevomat.


Tyto benefity jsou ty nejoblíbenější napříč více než 210 tisíci uživateli. Existují ovšem super oblíbení lokální poskytovatelé jako například Balance Club Brumlovka, Saunia, prodejny zdravé obuvi Shoets či jazykové školy jako Jipka či Spěváček.

Děláte nějakou chybu v čerpání svých benefitů? Přesvědčte se v článku 3 největší chyby při čerpání benefitů. Možná vás překvapí, co všechno lze za vaše benefitové body pořídit a to v článku Překvapí vás, že můžete toto čerpat v rámci Benefit Plus?

Myslíme na vás.
Benefit Plus

Doporučené články

O benefitech

Jak na benefity z cafeterie?

Přestože se benefitový rozpočet stal již standardní součástí zaměstnaneckých benefitů, je jeho čerpání ještě pro mnohé záhadou. Jak tedy na zaměstnanecké benefity, aby vám přinesly co nejvíce?

Číst dále
O benefitech

Překvapí vás, že můžete toto čerpat v rámci Benefit Plus?

Velká část benefitových rozpočtů končí v lékárnách. V hektické době často nemáme čas zkoumat, kde všude benefity čerpat. Navíc nám kolega řekl, že jde prostě do lékárny a tam zaplatí. Nabídka benefitů je ovšem daleko širší a mnohdy se tam najdou věci, které byste rozhodně nečekali...

Číst dále

Nabídka benefitů

Facebook
Instagram
LinkedIn