Benefit Plus - 3 největší chyby při čerpání zaměstnaneckých benefitů

3 největší chyby při čerpání zaměstnaneckých benefitů

Benefity nejčastěji ve formě cafeterie dostává od svého zaměstnavatele mnoho zaměstnanců. I s touto veskrze příjemnou formou benefitů se ale můžete připravit o tisíce. Jaké jsou nejčastější chyby ve využívání benefitů?

Připravíte se o své peníze

Benefitové body jsou vlastně peníze, které je jen nutné využít u specifických dodavatelů. Většina bodů má svou platnost a poté bez náhrady propadají. Pokud tyto body nevyužijete do data jejich platnosti, jednoduše se tak sami připravíte mnohdy o tisícové částky. Přitom za benefitové body můžete pořídit věci, které normálně kupujete, jako jsou vitamíny, optika, knihkupectví, cestování.

Využíváte pouze lékárnu

V každodenním shonu nemáme většinou čas pátrat po tom, kde bychom mohli své benefity využít. Často nám kolegové řeknou, že občas jdou do lékárny a zaplatí tam. Benefity mohou přinést mnohem víc, a to nejen vám, ale i vašim nejbližším. Stačí se nechat inspirovat a můžete třeba strávit víkend s rodinou, strávit krásný večer s novou knihou nebo vzít svou polovičku do kina. Nahlédněte do našich článků nebo vyzkoušejte náš předvýběr.

Nevyužíváte menší zůstatky

Po velkém nákupu vám zůstal malý zůstatek a vy ho necháte být? Je to stejné, jako byste stejnou částku v korunách vyhodili do koše. U mnohých poskytovatelů můžete rozdělit svou platbu na část placenou benefity a část placenou v hotovosti. Nebo také můžete spojit svou soukromou platební kartu se svým účtem Benefit Plus, a tak v klidu dočerpat svůj zůstatek.

Nevíte kde vyčerpat svůj rozpočet? Inspirujte se v článku 5 nejoblíbenějších benefitů a Překvapí vás, že můžete čerpat tyto benefity?

Myslíme na vás.
Benefit Plus

Doporučené články

O benefitech

Jak na benefity z cafeterie?

Přestože se benefitový rozpočet stal již standardní součástí zaměstnaneckých benefitů, je jeho čerpání ještě pro mnohé záhadou. Jak tedy na zaměstnanecké benefity, aby vám přinesly co nejvíce?

Číst dále
O benefitech

Proč při každé platbě zaměstnaneckými benefity ušetříte 26 %?

Mnoho zaměstnavatelů dává svým zaměstnancům zaměstnanecké benefity ve formě cafeterie. Proč se tento způsob tak rozmohl? Co znamenají benefity pro zaměstnance? Pojďme se podívat na benefity z trochu jiné strany.

Číst dále

Nabídka benefitů

Facebook
Instagram
LinkedIn