zobacek
Nejkrásnější Česko

Křížem krážem historickou Prahou

Genius loci, dechberoucí architektura a krásné parky jsou zcela jistě dominantou Prahy, ale nebyla by škoda omezit své možnosti „jen“ na to? Díky vašim benefitům si můžete užít super odpoledne či víkend, ať už jste místní, nebo z jiného kraje. Přinášíme inspiraci, jak využít své body v srdci naší krásné České republiky.

Sladké snění v centru města


Pro „nepražáky“ se bude určitě hodit tip na nějaký ten nocleh. Pokud zrovna nemůže vaše teta či babička, nebo třeba chcete pohodový výlet se vším všudy, svou vřelou náruč vám poskytne například hotel Clementin či Hotel U Zlatého Jelena. Komfort a klid, který se snoubí s výbornou polohou naleznete také v hotelu Adler, kde mají vybavení i pro vaše děti. Hledáte soukromí pro dva a o špetku více romantiky? Pak doporučujeme Hotel Suite home. Pivní lázně v kombinaci s neomezenou degustací tohoto národního moku budou jako balzám na duši. Zajímá vás, co tyto hotely pojí dohromady? Je to centrum města, které díky lokaci budete mít co by kamenem dohodil.


Zážitek za zážitkem k báječnému dni


Okamžiky plné smíchu a pohody s vašimi blízkými jsou prostě nenahraditelné. Vyrazte jim naproti a užijte si zábavné odpoledne, třeba i s vašimi dětmi! Na pohádkově laděné únikovce od Imaginatorium si společně procvičíte mozkové buňky. Za kulturou vás zavedou Procházky uměním a nevšední výstavu z pozice slepého člověka zažijete na Neviditelné výstavě. Pro nejmenší se nabízí Divadlo pohádek, ale i dospělí si tam přijdou na své. Konec konců – proč se na okamžik nevrátit do dětských let?

Nocleh v Praze s pivními lázněmi

Luxusní hotel v centru Prahy, kde myslí na všechny vaše potřeby. Pokoje s plně vybavenou kuchyní, vyhlášený snídaňový bufet, pivní lázně či pillow program, kde si vyberete polštář na míru. Nechybí ani vybavení pro děti. Navíc při rezervaci přímo na jejich webu získáte řadu výhod. Díky výborné poloze budete v historickém centru města do pár minut.

Nezapomínat ani na pohyb


Po celém dni v práci není na škodu trochu rozproudit krevní oběh. Navíc pohyb je báječnou formou relaxace i pro psychiku. Na vlastní kůži se o tom můžete přesvědčit třeba v Bikram yoga Prague, kde si vychutnáte účinky jógy v horké místnosti. A pokud vám příliš tepla nedělá dobře, nezoufejte – Fitko Hanky Kynychové má v nabídce skupinové lekce cvičení, jako třeba H.E.A.T., zaměření na problémové partie či cvičení pro seniory.


Bez relaxu a hýčkání ani ránu


Naučte se také odměnit se za vaši každodenní píli. Jen si vzpomeňte, kdy naposledy jste se nechali opečovávat? Rozmazlit se čas od času na masáži či v sauně je magický lék na psychické vypětí a stres, tak si to běžte honem dopřát. Centrum komplexní péče Sámova se o vás postará na masáží a vrátí vám i vašim zádům pocit komfortu a uvolnění. Stejně dobře se o vás postarají i v Thajské masáže Kiwi, kde si pocit relaxace užijete také dosyta.


Myslíme na vás.
Benefit Plus

Předchozí článekDalší článek

Komplexní cvičení pro pevné tělo

Baví vás skupinové lekce a rádi byste získali postavu snů? Fitko Hanky Kynychové nabízí velké množství fitness programů. Od již tradičního H.E.A.T. Programu, přes oblíbené TRX, až po revoluční fitness programy přímo do trenérky. Na místě najdete také prostornou posilovnu, využít můžete služeb mnoha osobních trenérů. Fitko také nabízí hlídání dětí, takže na své si přijdou i maminky s dětmi.

Regenerace těla i mysli díky masáži

Ať už si vychutnáte masáž jako samostatnou proceduru nebo ji využijete jako doplněk k probíhající fyzioterapeutické péči, můžete si vybrat z nabídky tradičních i těch méně tradičních druhů masáží. Tým profesionálů se o vás a vaše záda postarají a díky individuálnímu přístupu se zaměří přesně na to, co potřebujete.

Užijte si čas pro sebe na masáži

Masáže mají velký benefit nejen pro naše tělo, ale především mysl. V Thajské masáže Kiwi se vám bude věnovat tým profesionálů. Vybrat si můžete z několika druhů masáží, a to od klasické thajské, až po relaxační, aroma olejou masáž. Salon navíc disponuje sprchami, takže si můžete dopřát po masáži i osvěžující sprchu. Až si dosyta užijete tento čas pro sebe, bude na vás na recepci čekat šálek lahodného čaje, který si můžete vychutnat a ještě na pár minut si užít klid a nechat doznít osěžující pocit z masáže.

Užijte si s dětmi Divadlo pohádek

Nevíte, jak zabavit vaše malé raubíře? Co takhle vzít je do divadla? Pro spoustu dětí je to nezapomenutelný zážitek. Děti budou tajit dech, smát se, zpívat si spolu s herci a prožívat s nimi vystoupení od začátku do konce. Ani dospělí se určitě nudit nebudou. Na repertoáru divadla se nachází celá řada dnes už klasických televizních pohádek, takže si můžete zavzpomínat a porovnat, jak se se známými příběhy popasovali divadelníci.

Rozšiřte si obzory na neviditelné výstavě

Vyzkoušejte si na vlastní kůži den v životě nevidomého člověka. Průvodce vás vezme napříč uměle vytvořenými scenériemi, jako je například rušná ulice, les, kuchyň či chalupa a její interiér. Vyzkoušíte si, jak se umýt či zapnout mikrovlnnou troubu, jak zaplatit, poznat peníze bez zraku, jak správně ochutit oběd a vybrat správné koření. Silný a jedinečný zážitek zakončíte v kavárně, kde je rovněž tma a budete komunikovat s vaším průvodcem, který vám ochotně zodpoví všechny vaše otázky.

Festival klasické hudby trochu jinak

Posláním festivalu je hledání společných cest mezi hudbou, výtvarným uměním a historií. Klasickou hudební produkci se Procházky uměním snaží rozšířit o netradiční procházku uměním, při kterých se návštěvníci koncertu zábavnou formou seznámí nejen s historií, ale i zajímavostmi, které s památkami souvisí. Některá představení navíc můžete sledovat i online.

Podaří se vám zdolat únikovku?

Dejte hlavy dohromady a unikněte z místnosti plné hádanek, úkolů a chytáků! Únikové hry s pohádkovým motivem jsou určeny všem hráčům bez rozdílu věku. Jsou vhodné pro dospělé začátečníky a děti od 10 let, čímž se z nich stává ideální rodinný program na společně strávené odpoledne. Kromě toho vám rádi dovezou tzv. mobilní únikovku až k vám, takže si ji můžete zahrát třeba v zasedačce a pojmout ji jako báječnou formu teambuildingu.

Ubytujte se v srdci historického města

Nově zrekonstruovaný hotel Clementin se nachází přímo v samém srdci historického centra Prahy, mezi Staroměstským náměstím a Karlovým mostem. Dobrá dostupnost se snoubí s kvalitními službami a pohodovou atmosférou, která na vás dýchne již při vstupu. V pokojích nechybí plnohodnotné vybavení, jako například LCD televize, klimatizace či potřeby pro přípravu kávy a čaje.

Z hotelu rovnou do městského ruchu

Ubytování na tak dobrém místě, že všechny pražské vyhledávané památky a místa budete mít v pěší vzdálenosti. Hotel je důmyslně vybudován v prostorách starého měšťanského domu založeného v roce 1366, díky čemuž se přenesete zpátky do minulosti. Každý z pokojů je unikátní jak svou polohou v domě, tak vybavením. Romantické ladění historického nábytku doplněné designovým řešením interiéru vám přinese jedinečný zážitek z pobytu. Rádi vás ubytují i s vašimi domácími mazlíčky.

Pohodlné ubytování v centru Prahy

Hotel Adler se nachází na velice klidném místě na okraji Starého Města v centru Prahy, jen 5 minut pěšky od Václavského náměstí. Historické památky, architektura a pražské kavárny či restaurace tak budete mít na dosah ruky a dosyta si užijete živého ducha ještě živějšího města. Kromě toho si pro vás hotel připravil spoustu tipů na zážitkové akce, kterými můžete svůj volný čas zaplnit. Od umění, přes sport až po všemožné aktivity. Už na recepci vás přivítá milý personál a stejně vstřícně se o vás postarají i ostatní.

Dejte si do těla na bikram józe

Co takhle povýšit cvičení na nový level? Zkuste bikram jógu! Dynamické cvičení ve vyhřáté místnosti podporuje krevní oběh a výborně detoxikuje tělo. Zapojením všech svalů v těle docílíte efektivního zformování postavy. Kromě toho jsou svaly snáz prohřáté, a tedy více flexibilní než normálně. Po odcvičené lekci se budete cítit jako znovuzrození, plni nové energie, ale zároveň příjemně unavení.

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním.