Benefit Plus - Zapomeňte na starosti díky thajské masáži

Zapomeňte na starosti díky thajské masáži

Thajské masáže - Relax Brandýs nad Labem

Dostali jste chuť na tradiční thajskou masáž? Oddejte se uvolňující relaxaci na masérském lůžku pod rukama certifikovaných masérek pocházejících z Thajska a prožijte jedinečné okamžiky v příjemné atmosféře.

  • Thajská masáž vás zbaví neduhů
    Většina lidí má dnes málo pohybu nebo zatěžuje své svalstvo pouze jednostranně. Když se k tomu přidá stres, který prožíváme téměř každodenně, zdravotní problémy na sebe nenechají dlouho čekat. S některými z nich vám může pomoci thajská masáž, která posílí váš krevní oběh a zbaví tělo škodlivých látek.

  • Nechte o sebe pečovat
    Příjemné prostředí a uklidňující hudba, která během masážní procedury zní, odvedou vaši pozornost od běžných starostí a zklidní duši. Postarají se o vás milé a usměvavé thajské masérky, které dobře ví, co dělají. Z masérského lůžka budete vstávat zcela uvolnění a absolutně odpočatí.

  • Vyberte si masáž podle svých představ
    Dopřejte si tradiční thajskou masáž nebo relaxační olejovou masáž s využitím přírodních olejíčků s vonnou směsí. Vybrat si můžete také masáž zaměřenou pouze na jednu část těla, jako je masáž nohou, masáž zad a šíje, nebo se oddejte antistresové masáži hlavy a dovolte masérkám, aby vaše starosti z hlavy vypudily. Na své si přijdou i těhotné ženy a děti. I pro ně má podnik připravené speciální procedury.
Poskytovatel
Thajské masáže - Relax Brandýs nad Labem

Pražská 74/19
25001 Brandýs nad Labem
Zobrazit na mapě

www.thajmasaze.cz
+420775780400
info@thajmasaze.cz
Typ platby
Kartou Benefit Plus na místě, objednávkou v aplikaci
Objednat v cafeterii

Podobné benefity

Facebook
Instagram
LinkedIn