Benefit Plus - ÚNIKOVÉ HRY- Pro ty nejnáročnější hráče

ÚNIKOVÉ HRY- Pro ty nejnáročnější hráče

EXIT OSTRAVA

Originální hádanky

  • Náš vlastní tvůrčí tým pro vás přichystal v obou hrách sadu originálních hádanek, které v jiných únikovkách nenajdete.

Propracované příběhy

  • Naše únikové hry nejsou zdaleka jen o hádankách a rébusech. Každá hra má svůj jedinečný a promyšlený příběh, který vás strhne do děje.

Jedinečná atmosféra

  • Užijte si jedinečnou atmosféru díky věrohodným rekvizitám, hudebnímu podkresu a hereckým výkonům našich room-masterů.


  •  jsou určené pro kohokoli, kdo se rád baví a chce svůj volný čas využít aktivně. Váš tým tedy může být tvořen partou přátel, kolegů z práce nebo rodinných příslušníků.
  • jsou hry o logice a selském rozumu. Nepotřebujete žádné zvláštní schopnosti, dovednosti nebo znalosti. Hry nejsou fyzicky náročné, dokonce vás poprosíme, abyste fyzické síly vůbec nevyužívali, aby nedošlo k poničení interiéru místnosti.
  • Každé skupince hráčů je k dispozici room-master neboli pracovník, který vám vysvětlí pravidla hry, představí vám příběh a po celou dobu hry vás bude sledovat na kamerách, aby vám v případě potřeby mohl poradit a správně vás nasměrovat. Naše hry jsou náročnější, aby si je užili i pravidelní hráči únikovek, ale užívají si je i prvohráči! Nezapomínejte, že tady jde zejména o zábavu.
Poskytovatel
EXIT OSTRAVA

Nádražní 536/29
70200 Ostrava
Zobrazit na mapě

www.exitostrava.cz
+420775221944
info@exitostrava.cz
Typ platby
Kartou Benefit plus na místě, objednávkou z aplikace
Objednat v Cafeterii
Facebook
Instagram
LinkedIn