Benefit Plus - Přibližujeme dětem svět moderních technologií!

Přibližujeme dětem svět moderních technologií!

CODE Rebels

Kurzy programování pro děti


3D MODELOVÁNÍ

Co se naučit vytvářet objekty a design ve 3D prostoru? V našich kurzech se vaše dítě naučí pracovat s programem TinkerCAD a naučíme se vytvářet postavy, a objekty ve 3D světě. Doména 3D modelování je aplikována do široké škály oblastí. Pro děti od 11 let. Pravidelný online kurz obsahující 15 lekcí. Volná místa k nově otevřeným kurzům, začínáme v únoru 2023.

JUNIOR – Malý programátor

Nasává vaše dítě vědomosti jako houba a zajímají jej aplikace, hry a tvoření. Přihlaste jej do kurzu Malý programátor, kde se naučí, co je to počítač, co se za ním schovává uvnitř i venku, něco o bezpečnosti v kyberprostoru a základy programování. Vše hravou formou ve skupince do 8 dětí. Pro děti od 1.třídy. Nové kurzy od února 2023. 15 lekcí v jednom pololetí.

Vývoj webových aplikací

Baví vašeho teenagera práce s počítačem? Máte pocit, že by jej bavil svět aplikací a tvorba webových stránek? Zjistěte, jestli by se chtěla nebo chtěl naučit vytvářet aplikace a weby. Pokud ano, máte jedinečnou šanci se nyní přihlásit do kurzu Vývoje webových aplikací pro začátečníky či pokročilé. Naučíme se HTML, CSS a JavaScript. Pro děti od 12 let, nové kurzy od února. Malé skupinky do 8 děti, online, v pravidelném týdenním intervalu.

Vývoj her v Pythonu

Baví vašeho teenagera práce s počítačem? Máte pocit, že by jej bavila práce s daty? Pokud se chce naučit pracovat s jedním z nejmodernějších programovacích jazyků zodpovědných za umělou inteligenci, strojové učení a práci s Big data, máte jedinečnou možnost přihlásit se k nám do kurzu Vývoje her v Pythonu. Pro děti od 12 let, nové kurzy od února. Malé skupinky do 8 děti, online, v pravidelném týdenním intervalu s lektorem, který Python studuje a baví jej předávat své získané znalosti dál.

Programování her v grafickém jazyce Scratch

Trápíte se tím, že vaše dítě tráví na počítači mnoho času? Myslíte si, že mu takto strávený čas nic nedává a chcete to změnit? Je to jednoduché. V kurzech programování ve Scratchi od 8 let vaše děti naučíme základy programování, podmínek, cykly, tvoření kódu a u všech činností využijeme kreativitu k tvorbě počítačových her.

Nové kurzy od února, pro začátečníky i pokročilé. Přihlas se již teď. Skvělý lektor, který rád sdílí co umí, zábavnou formou v malých skupinkách online.

Poskytovatel
CODE Rebels

5. května 798/62
14000 Praha 4
Zobrazit na mapě

www.coderebels.cz/kurzy-online
+420724138334
michaela@coderebels.cz
Typ platby
Objednávkou v aplikaci Benefit Plus
Objednat v cafeterii
Facebook
Instagram
LinkedIn