Benefit Plus - Posilovna pro profíky nebo i naprosté začátečníky

Posilovna pro profíky nebo i naprosté začátečníky

Fittsport

Posilovna je vybavena profesionálními stroji renomovaných značek Star Trac a SportMar pro každou svalovou partii, jednoručními činkami s odstupňovanými hmotnostmi pro komplexní cvičení i pro cvičení na výkonnostní úrovni. Připraveno je pro vás 35 stanovišť v posilovně a 10 stanovišť v cardio zóně, která je určená pro pohyb, který zvyšuje tepovou frekvenci a krevní oběh. V cardio zóně naleznete běžecké pásy, stacionární kola, veslařský a bruslařský trenažer a další stroje.


K dispozici jsou 2 velké, plně klimatizované aerobní sály se speciální odpruženou podlahou. Díky velkým zrcadlovým stěnám, přístupu denního světla a profi ozvučení nabízí ideální místo pro různé druhy skupinových cvičení. Nabízí také možnost privátní skupinové lekce pro skupinu min. 3 lidí (např. pro rodiny, kamarády, kamarádky, kolegové apod.)

Ve Fittsport mají v dispozici služby profesionálně vyškolených osobních trenérů! Celý trénink je pod vedením osobního trenéra a je přizpůsoben vašemu zdravotního stavu. Trénink je vytvořený na míru přesně pro vás! Osobní trenéři vám také rádi pomohou i poradí a seznámí se všemi stanovišti. Máte zde možnost osobních tréninků, sestavení cvičebních plánů, vytvoření jídelníčku a nutriční poradenství.

Poskytovatel
Fittsport

Meziříčská 1710
75661 Rožnov pod Radhoštěm
Zobrazit na mapě

fittsport.cz/
+420602704424
fittsport@fittsport.cz
Typ platby
Kartou Benefit Plus na místě, objednávkou v aplikaci
Objednat v cafeterii

Podobné benefity

Facebook
Instagram
LinkedIn