Benefit Plus - Lyžování pro dospělé i děti s možností ubytování

Lyžování pro dospělé i děti s možností ubytování

Areál Mladé Buky

Areál nabízí lyžařské vyžití rodinám s dětmi i lyžařům hledajícím klidnější svahy a vleky bez front. 7 vleků a lanová dráha obsluhují 5,1km denně kvalitně upravovaných a zasněžovaných tratí. Dětem je k dispozici oddělený dětský Baldapark, jenž je vybavený pojízdným kobercem, lanovým vlekem, četnými figurkami a průjezdy pro pobavení. Večerní lyžování na 4,1km upravených a osvětlených tratí vám každý večer nenabídne žádný jiný areál v ČR. 

Nelyžaři nemusejí zoufat, lyžařská a snowboardová škola vás naučí dokonale lyžovat, sjíždět kopce na snowboardu či zasvětí vaše ratolesti do lyžování. Pro příznivce klasického lyžování je připraven 5km běžecký okruh. Nakonec si můžete užít bobovou dráhu, která je v provozu po celý rok.

Pro vaší zimní dovolenou se můžete ubytovat v Čertově boudě. Komfortně zařízené apartmány se nachází na místní sjezdovce, v blízkosti Baldovova světa. Všechny pokoje mají TV s plochou obrazovkou, WIFI, skříň, lednici a mikrovlnou troubu. Pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem. Hosté mají k dispozici neplacené parkoviště. Občerstvit se a příjemně posedět můžete v restauraci Kravín, která se nachází na hlavním parkovišti nebo můžete využít skibary ve formě rychlého občerstvení.

Poskytovatel
Areál Mladé Buky

Kalná voda 7
54223 Mladé Buky
Zobrazit na mapě

www.areal-mladebuky.cz/
+420775340712
obchod@areal-mladebuky.cz
Typ platby
Kartou Benefit Plus na místě
Objednat v cafeterii
Facebook
Instagram
LinkedIn