Benefit Plus - Efektivní, rychlý a zdravý pohyb po městě

Efektivní, rychlý a zdravý pohyb po městě

nextbike Czech Republic

Pořiďte si jízdní kredit na nextbike a poznejte svoje město ze sedla. Nechte auto doma a vyhněte se přeplněné MHD. Na sdílených kolech nextbike se dostanete do práce nebo na nákup rychle, zdravě a bez emisí ve více než 20 městech v ČR. Navíc si provětráte hlavu a zjistíte, že jinak než na kole už vás to nebaví!

Jak si objednáte benefit:

  • Nejdříve si do mobilu stáhnete aplikaci nextbike. Po registraci provedete platbu vaší soukromou bankovní kartou ve výši 50 Kč, která se Vám připíše do kreditu. Tím bude váš nextbike účet aktivní.
  • V aplikaci Benefit Plus si vytvoříte objednávku, potvrdíte ji v košíku a následně vám přijde na e-mail PDF soubor s potvrzením objednávky, jehož součástí bude unikátní kód.
  • Unikátní kód zadáte do aplikace nextbike (Nastavení účtu – Kupon) a tím si nahrajete kredit, který se bude používat na veškeré útraty v nextbike. To znamená jízdy za standardní sazbu, měsíční tarif za 149 Kč, roční tarif za 899 Kč, ale i jakékoliv další platby (za překročení 30 minutové výpůjčky, nebo zanechání kola mimo oficiální stanice apod.).

 Pozor! 

  1. Pokud nebudete mít nahraný dostatečný kredit na úhradu další částky, tak se vám automaticky bude strhávat z vaší osobní karty, kterou jste zadali do aplikace. 
  2. V případě čerpání tarifu doporučujeme si vždy nahrát o něco větší hodnotu bodů, než je konkrétní měsíční nebo roční tarif. Tak se vám při jakékoliv další platbě nestane, že se vám budou odečítat peníze z vaší osobní karty.
  3. Měsíční, nebo roční tarif se automaticky prodlužují, takže si nezapomeňte nahrát dopředu další kupon. Pokud budete chtít ukončit jeden s tarifů, můžete tak udělat jednoduše v aplikaci nextbike.

 

Jak si půjčíte kolo:

  1. V aplikaci nextbike kliknete na půjčení kola, načtete QR kód nad zadním kolem a zámek se otevře. Jízdu je možné ukončit pouze v oficiální stanici, tam stačí kolo postavit na stojánek a kolo zamknout. Všechny oficiální stanice vidíte přímo na mapě v aplikaci.
  2. Pro ukončení výpůjčky stačí manuální stáhnutí zámku nad zadním kolem a výpůjčka se po zvukovém signálu ukončí. V aplikaci nextbike již nemusíte nic volit, doporučujeme však kontrolu správného ukončení v historii výpůjček.

 Objednávka kódu je závazná a nelze ji stornovat.

Poskytovatel
nextbike Czech Republic

Libušina 526/101
779 00 Olomouc
Zobrazit na mapě

www.nextbikeczech.com/
+420 581 652 047
servis@nextbikeczech.com
Typ platby
Objednávkou v aplikaci
Objednat v cafeterii

Podobné benefity

Facebook
Instagram
LinkedIn